Opinie

  1. Bartosz Górak ★★★★★

    Polecam Willę Julia, bardzo dobra lokalizacja, parking prywatny, obsługa bardzo miła, śniadania do pokoju :) jeśli potrzebujesz się zatrzymać w Gdyni to będziesz miał w tym ośrodku ciszę spokój, bardzo czysto, wygodne łóżko czego chcieć więcej :)

  2. Justyna Grabska ★★★★★

    Super miejsce, blisko wszystkiego, do morza dosłownie " kilka kroków" do sklepów i knajp to samo. Pokoje bardzo ładne, wygodne łóżka i bardzo dobre śniadania. Gorąco polecam!!!!

  3. Natalia Gębicka ★★★★★

    Świetna lokalizacja w samym centrum Gdyni!! Blisko do plaży- szłam około 10 minut. W pobliżu również znajduje się wiele sklepów i restauracji. W pokoju zastaliśmy porządek i okazało się, że możemy korzystać z ekspresu do kawy co było miłym zaskoczeniem.

  1. Głos Beskidu ★★★★☆

    Mała willa w samym centrum Gdyni. Pokoje zadbane, czyste, ale zdarzają się mankamenty: przepalone żarówki, odstające panele podłogowe, wypadające drzwiczki z prysznica itd. Niektóre pokoje mają widok na ścianę budynku obok, a w łazience widok na podwórko i innych lokatorów kamienicy obok, więc trzeba zaciągać roletę. Nie jest to hotel dla ludzi mających problem ze snem. Od ulicy hałas aż do późnych godzin nocnych.

  2. Filip ★★★☆☆

    Hotel samo w sobie było w porządku – lokalizacja bardzo dobra, blisko centrum i plaży. To, co jednak mnie rozczarowało, to dodatkowe opłaty za parking w wysokości 30 zł za dobę. Informacja o tym nie była nigdzie widoczna – ani na stronie, ani podczas rezerwacji nie zostaliśmy o tym poinformowani. Zakładaliśmy, że parking jest w cenie pokoju, tym bardziej że na Booking.com było to tak przedstawione. Niestety, przy wymeldowaniu spotkała mnie niemiła niespodzianka – musiałem zapłacić ponad 200 zł za parking. Co więcej, dzień przed wyjazdem dzwoniłem do hotelu, aby upewnić się, czy całkowity koszt pobytu wynosi 1530 zł – zostało to potwierdzone. Jeszcze dziwniejsze jest to, że na rachunku końcowym w ogóle nie ma wyszczególnionej opłaty za parking – wygląda tak, jakbym zapłacił tylko za 6 noclegów. Wskazówka dla innych gości: zwróćcie uwagę na ewentualne dodatkowe opłaty, zwłaszcza za parking – nawet jeśli wydaje się, że są wliczone w cenę.

  3. Łukasz Sobczyński ★★★★★

    Bardzo dobra cena, Bardzo duże pokoje, Bardzo dobrze wyposażone (w pełni wyposażona kuchnia). Wrażenie możnaby poprawić reperując drobne usterki w pokoju. Największe wrażenie robi jednak przesympatyczna obsługa pomocna na każdym etapie! Polecam.

  1. Andrzej Bacdorf ★★★★★

    Cichy i centralnie położony hotel. Śniadania smaczne i serwowane do pokoju. Wszystkie ciekawostki Gdyni osiągalne po krótkim spacerze.

  2. Mariomario eR ★★★★★

    Byliśmy pierwszy raz i spędziłem czas bardzo fajnie i byliśmy zadowoleni z warunków , czysto gorąca woda pod prysznicem. Napewno tam sie wybiore znowu we święta. Dostaje sie kod dostępu sms i mozna o każdej porze dnia przyjechać i nie potrzeba kluczy nosić ze sobą bo można zostawić w skrytce. Willa Julia to hotel z doskonałą lokalizacją, wszędzie blisko, galeria Batory, a wnim sporo restauracji. W pokoju wygodne łóżko, wyposażenie aneksu kuchennego wystarczające. Obsługa przesympatyczna i bardzo pomocna i zawsze pomogą. POLECAM

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Willa Julia?

Willa Julia znajduje się przy 10 Lutego 6, Śródmieście, 81-366 Gdynia, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Willa Julia?

Można skontaktować się z Willa Julia pod numerem +48 503 094 797

Jak można dotrzeć do Willa Julia?

Do Willa Julia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements