Opinie

  1. KANCELARIA PRAWA UPADLOŚCIOWEGO KPU Sp. z o.o. ★★★★★

    Dworek godny uwagi. Fajne i przyjazne miejsce.

  2. Adam M ★★★★☆

    4 gwiazdki tylko dlatego że obsługa jest bardzo miła i jedzenie niezłe. Ci ludzie dwoją się i troją żeby zadowolić gości, niestety właściciel lub właściciele chyba to totalnie olewaja cały obiekt wymaga remontu a łazienki w szczególności zmarnowany potencjał obiektu. Dodatkowo jeśli przyjmuje się gości ze zwierzętami pokoje po ich pobycie wymagają specjalnego sprzątania

  3. Piotr Rozwora ★☆☆☆☆

    Tragedia. Brudno, popękane kafelki, grzyb w prysznicu, zamiast mydła mieszanka z wodą, uszczerbione lustra, brak żarówek, uszkodzone drzwi, na przywitanie karafka (otwarta?) z wodą z kranu i 1 kawa (przeterminowana!!!), a pokój jest 2 osobowy... Brak szafy na ubrania w pokoju też jest dla mnie szokiem. Zapłaciliśmy tyle samo ile nasi znajomi, a dostali większy pokój z drugim oknem. Jak za taką cenę, to standard poniżej 0. Nie polecam, a nawet ODRADZAM!

  1. Dominika Kiszewska ★★☆☆☆

    Niestety z przykrością muszę stwierdzić, iż organizowanie komunii dla dziecka nie jest mocną stroną tego lokalu. Jestem rozczarowana z obsługi, jak i załatwianiem spraw organizacyjnych z właścicielką hotelu. Obsługa podawała jedzenie jednej stronie, druga niestety patrzyła jak ta pierwsza je, nie wspomnę o tym, że 2 kelnerów na 14 osób, powinno podawać w tym samym czasie z obydwu stron. Było to bardzo nieprofesjonalne. Jedzenie nie było najlepsze. Natomiast sam lokal położony jest w przepięknej scenerii.

  2. Sylwia Maksym ★★★★★

    W Dworcu Mechelinki spędziliśmy rodzinne Święta Bożego Narodzenia. Niewielka odległość od morza, tamtejsza piękna plaża, świetne położenie - z dala od miasta, ale jednocześnie blisko do Gdyni i Gdańska. Świetne jedzenie i przemiła obsługa. Pokoje czyste, choć wymagałyby już nieco odświeżenia. Atmosfera świąteczna, przepyszne dania i bogatość suto zastawionego stołu - w tym ukraińskich (dzięki cudownym Paniom Kucharkom i Kelnerkom) niesamowitych dań skradła nasze serca. Serdecznie polecam i zapewne jeszcze kiedyś zagościmy w Dworku.

  3. Karolina Pestilenz ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam pobytu w tym miejscu. Pokoje brudne, wyglądały jakby nie były sprzątane już bardzo długo. W pokojach zimno. Wystrój od wyboru do koloru, ale jak to mówią o gustach się nie dyskutuje. Jedzenie okropne, ziemniaki zimne, twarde. Mięso surowe w środku, ryba twarda, bez smaku. W ofercie mają Spa - spa nie można nazwać normalny pokój, ze stojącym stołem do masażu na środku i nic więcej. Nawet 1 gwiazdka to za dużo. Czas na remont i radykalne zmiany łącznie z kuchnią.

  1. dawid radziszewski ★★☆☆☆

    Zamówienie 2x pstrąg w pergaminie+ ziemniaki opiekane, 2x deser lodowy, kawa mrożona i tylko ona była do przyjęcia.Ryba bez smaku opiekania w poszatkowanych warzywach rodem chyba z b-ki ziemniaki wyglądem i smakiem- ugotowane dwa dni wcześniej i na szybko podpieczone ,a deser lodowy tak pyszny że dzieci mimo temp. na zewnątrz ok 30 st nie zjadły nic musiałem niestety ja.Sytuacje ratuje duże podwórko- dzieci miały gdzie się wybiegać oraz uśmiechniete, mile kelnerki. Reasumując niestety nie polecam, a kucharz niech w wolnej chwili zakosztuje swoich danych może w ten sposób przekona się że wszystko jest bez smaku.

  2. Maciej Nogowski ★★☆☆☆

    Jest czysto ale mocno skromnie. Jakość zdecydowanie nie odzwierciedla ceny. Śniadanie w postaci kilku plasterków sera i wędlin wyjęte prosto z lodówki. Sauna dodatkowo płatna: 60 zł za godzinę od osoby. Jedzenie w restauracji było niesmaczne, Pierogi ruskie mrożone. Nie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dworek Mechelinki?

Dworek Mechelinki znajduje się przy Szkolna 23, 81-198 Mechelinki, Pomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Dworek Mechelinki?

Można skontaktować się z Dworek Mechelinki pod numerem +48 600 290 190

Jak można dotrzeć do Dworek Mechelinki?

Do Dworek Mechelinki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements