Opinie

  1. Magda Kusiak ★★★★★

    Bardzo piękne miejsce. Dużo zieleni. Można odpocząć, jedyna wada to bicie dzwonów co rano. Pokoje czyste, pościel, ręczniki, kawa, herbata, klimatyzacja, żelazko, deska do prasowania oraz rzeczy kosmetyczne. Wszystko jest dla gości. Właściciele bardzo mili. Mimo gorszego kontaktu na początku, później wszystko można załatwić. Dziękujemy za miły pobyt.

  2. Dagmara Jaworska ★☆☆☆☆

    Nie polecam ze względu na właścicieli. Na początku wszystkie pięknie ładnie, na koniec same kłody pod nogi i nie da się dogadać, bo cały czas jakieś problemy ze strony właścicieli.

  3. Martyna Zawadzka ★★☆☆☆

    Plusy: - dobra deska do prasowania i żelazko - kawa i herbata dla gości - spora przestrzeń - duży telewizor z podstawowymi kanałami - klimatyzacja - spokojna lokalizacja Minusy: -mało wyrozumiały personel, nastawiony zbytnio na zysk (na 3 dni przed przyjazdem chciałam odwołać rezerwację bezpłatnie, jednak spotkałam się z odmową) - szorstkie prześcieradło i ręczniki - na początku w mieszkaniu panował zaduch, jednak po włączeniu klimatyzacji było ok - miało być jedne łóżko podwójne, tymczasem były to 2 połączone ze sobą łóżka które się rozsuwaly, tworząc szczelinę - miękkie materace (minus dla osób preferujących twardsze) - ciasna kabina prysznicowa, do drobnej poprawki - mieszkanie znajduje się na piętrze, co może powodować dyskomfort dla rodzinom z małymi dziećmi (wózkiem)

  1. PYRO TECHNIC ★☆☆☆☆

    Nazwa odbiega od miejsca faktycznego...niesprawne wyposażenie, zimno, mały parking, brak podstawowego wyposażenia chociażby kuchenki albo płynu do mycia naczyń, śmietnik też pozostawia wiele do życzenia... postawione wiadro - to nie żart, pod zlewem stoi wiadro. W ogłoszeniu właściciel podaje dwuosobowy lokal a w rzeczywistości jest to poddasze przedzielone szafą... W nocy ogrzewanie wyłączało się a w łazience na suficie jest grzyb... Nie polecam

  2. Rafał Zuchowicz ★★★★★

    Fajne miejsce, bardzo dobry standard i wyposażenie pokoi, świetne usytuowanie zarówno jako punkt wyjścia do zwiedzania Białegostoku, jak i baza wypadowa na Podlasie. Można zaparkować samochód. Polecam!

  3. Basia M. ★★★☆☆

    Pokòj na górze, w upały trzeba zrobić zaciemnienie. Brak balkonu i hałas od rana. Trzeba zrobić zdjęcia przed zamieszkaniem albo przyjąć pokòj na piśmie.......

  1. Monika Ostrowska ★★★★★

    Rewelacja, polecam, czysto, ładnie, wygodnie, wszystko zgodnie z opisem. Pani właścicielka bardzo miła. Napewno skorzystam nie jeden raz.

  2. Andy Deffrasnes ★☆☆☆☆

    Rozczarowująca, nieuczciwa osoba! Kiedy chciałem anulować rezerwację dokonaną przez pomyłkę. Zakład odpowiedział, że się zgodził, ale nie zwrócił mi i przestał odpowiadać przez telefon.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Apartamenty Wygoda Białystok?

Apartamenty Wygoda Białystok znajduje się przy Kapralska 2, Wygoda, 15-140 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Apartamenty Wygoda Białystok?

Można skontaktować się z Apartamenty Wygoda Białystok pod numerem +48 732 999 732

Jak można dotrzeć do Apartamenty Wygoda Białystok?

Do Apartamenty Wygoda Białystok można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements