Nietuzinkowy wystrój wnętrza, bardzo miła obsługa, dobre śniadania. Pokoje dobrze wyposażone, niewielkim mankamentem - w mojej opinii, jest fakt trochę za słabego wyciszenia pokoi, po prostu słychać co się dzieje za ścianą. Obsługa profesjonalna, ciekawa aranżacja. Ładna restauracja ze świetlikiem w suficie, kominkiem i tarasem zewnętrznym.
Zdjęcia
Opinie
-
Arek P. ★★★★★
-
Ita ★★★★☆
Największy plus tego hotelu to lokalizacja, zaledwie kilka minut od centrum. W odległości 20 km mozna naprawde duzo pozwiedzać. Co do pokoju to przestronny i czysty, łóżka wygodne, spokojna lokalizacja. Obsługa miła. Na miejscu dostępny parking podziemny ale minusem jest opłata. Wykupilsmy śniadanie, wybór nie za duży, ale to nie problem jezeli jest smacznie a nam niestety nie smakowało, kolejne jedliśmy w mieście.
-
Piotr Wodok ★★★★☆
Hotel raczej w stylu tych z wystrojem dworskim, ale w dość dobrym guście. Pokój i łazienka czyste, śniadanie różnorodne i smaczne. Duży słodki stół przy śniadaniu. Obsługa miła, choć widać że głównie młoda z małym doświadczeniem. Lokalizacja blisko rynku (kilka minut spacerem). W piwnicy jest klub co w niektórych pokojach na 1szym piętrze słychać, jeśli ktoś ma płytki sen polecam pokoje na wyższych piętrach. Ceny w hotelowej restauracji dość wysokie, ale to akurat zauważyłem we wszystkich lokalnych restauracjach, że ceny trochę warszawskie.
-
Krystyna Anna Musik ★★★★★
Miałam okazje korzystać z usług hotelu organizując pobyt w tym pięknym miejscu dla grupy 60 osobowej . Kontakt z Panią Menager oceniam na 6+. Każde me pytania ,sugestie i prośby zostały uwzględnione. Jakość obsługi grupy pod względem hotelowym i gastronomicznym była znakomita . Pokoje czyste,o wysokim standardzie . Śniadania spełniły nasze wszelkie życzenia . Bogaty bufet śniadaniowy z wyśmienitym pieczywem ,przystawkami ,daniami ciepłymi jak i deserami . Zadowolił całą naszą grupę . Polecamy pobyt dla osób ceniących finezje kulinarną jak i komfort wypoczywania połączony z dobrą lokalizacją . Powrócimy tu za rok.
-
Anna Przychodzeń ★★★★★
Fantastyczne hotel . Ładne czyste pokoje przemiła obsługa.We wszystkim pomogą. Jedzenie extra
-
Magda Zarzecka ★★★★★
Urządzaliśmy przyjęcie w Hotelu Branicki i zdecydowanie możemy polecić to miejsce! Jedzenie fantastyczne, wszystko świeże i ładnie podane. Obsługa profesjonalna. Cenowo przystępnie! Pozdrawiam serdecznie.
-
Monika Ef ★★★☆☆
Hotel w dobrej lokalizacji , praktycznie w centrum miasta. Urządzony w klimacie zamku- skórzane duze kanapy, sporo obrazów, ciezkie,antyczne meble. Apartament bardzo przestronny ,dwa pomieszczenia, dwie lazienki. Do tego smaczne jedzenie, dostępność klubu nocnego i strefy spa. Polecam.
-
JMM F ★★☆☆☆
Pobyt bardzo mocno rozczarowujący. Po hotelu czterogwiazdkowym spodziewalam sie czego lepszego. Podróżowalismy z malym dzieckiem, wiec opcja restauracji na miejscu była dla nas bardzo istotna. Niestety w dniu przyjazdu (na dwie godziny przed zameldowaniem) dostałam wiadomosc, ze restauracja jest tego dnia nieczynna. W recepcji Pan powiedział jedynie "ze chyba spacer do centrum zajmujacy minutę to nie problem". Niestety z małym, spiacym dzieckiem jednak problem. Skonczyło sie na zamowieniu przez nas pizzy do pokoju... Co wiecej w pokoju zastalismy podarta posciel, obdarte tapety i zbitą umywalkę. Śniadanie raczej srednie, podczas jedzenia nie miałam okazji spotkać nikogo z obsługi. I jeszcze perełka : mimo niewielkiego obłożenia dostalismy pokoje z widokiem na wielką, hałaśliwą budowe. Plus jedynie za łózeczko dla dziecka, z ktorym nie było żadnego problemu.
-
MWF 52 ★★★☆☆
Hotel drogi ale cena niewspólmierna do usług. W dniu przyjazdu poinformowano nas że restauracja nieczynna. Za oknami hałaśliwy remont. Restauracja jak otwarta to do 21.00. Brak pubu czy jakiejkolwiek możliwości spędzenia czasu poza pokojem. W recepcji można nabyć napoje i alkohol i piwo. Setka wódki 25 zł. Ceny z kosmosu. Obsługa w recepcji bardzo miła. Stosunek jakości hotelu do ceny fatalny.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hotel Branicki?
Hotel Branicki znajduje się przy Ludwika Zamenhofa 25, Centrum, 15-435 Białystok, Podlaskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hotel Branicki?
Można skontaktować się z Hotel Branicki pod numerem +48 856 652 500
Jak można dotrzeć do Hotel Branicki?
Do Hotel Branicki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku