Opinie

  1. Mal ★☆☆☆☆

    Wzięłam pizze na wynos, zanim włożyłam ją do buzi to wszystko spłynęło z placka. Popsuło mi to humor.

  2. Michael Freerider ★★☆☆☆

    Pizza testowa, capriciosa, bardzo słaba ledwie letnia, gumowata, nawet dodatek sosu, nie ratuje tej podeszwy. Klimat typowo fastfoodowy. Trudno, kto nie ma alternatywy, może się pokusić, Ja odradzam.

  3. kileros3 ★★★☆☆

    Pizza przeciętna. Zwykły placek na zapchanie kiszki. Forma podania dość wyjątkowa.

  1. Kamil Sz. J. ★★★★★

    Update: Super frytki, zwłaszcza sezonowe, kawał dobrego żarcia w niskiej cenie. Oby tak trzymać. --- Bez wątpienia najsmaczniejsza pizza na kawałki w mieście. Cienkie ciasto, sporo dodatków, ciekawe smaki sosów.

  2. Artur Jan Daniłowski ★★★☆☆

    Jadłem smash burgera. Idea fajna, ale do smasha mu daleko. Smashe jak nazwa mówi są zmiażdżone, są mocno wysmażane i mają charakterystyczne chrupiące rogi. Tu tego nie było, kotlet faktycznie płaski i dociśnięty, ale to nie jest smash. Bułka również nie wpasowująca się w kompozycję - smash burgery mają przeważnie mniejsze bułki, a nie duże i maślane. Jako burger 5/10, jako smash 2/10. Frytki nic specjalnego.

  3. Jakub Reniec ★★★★★

    W żadnym innym mieście PL nie spotkałem się z pizzą na kawałki o średnicy 60cm. Pizza jest stosunkowo niedroga i apetyczna.

  1. Sonic ★★★★☆

    Pizza smaczna fajne ciasto i spory wybór sosów. Wydaje mi się że lepsza od trójkąta, jedyny minus za obsługę. Pani przyjmująca zamówienie 11.04 patrzyła wzrokiem jakbym nie był mile widziany w tym miejscu, tak jakbym jej wyrządził krzywdę i trochę mnie to zniechęciło

  2. Kazimierz Wyszołmirski ★★☆☆☆

    Klimat i wystrój w lokalu ok. Obsługa młode chłopaki ok. Co do pizzy. Mieliśmy do wyboru kilka rodzai pizzy. Wybraliśmy ... Pan szybko odgrzał i nam je wydał. Kawałki pizzy były zimne i strasznie tłuste po pierwszym kawałku już odechciało się nam jeść następne. Pizza cały dzień się nam niesmacznie odbijała. Na długo mamy dość pizzy. Jeszcze jedna dziwna sprawa. Dodatkowo dopłaca się do sosu. Faktycznie sosu nie dostaje się w pojemnikach tylko obsługa sama polewą sosem kawałki pizzy. Jeżeli zamawiasz 2 kawałki pizzy to płacisz za dwa polania sosami. Prosiliśmy o sztućce nic takiego nie dostaliśmy. Moim zdaniem jako pizza sprzedawana na kawałki to słabo co do zakupu pizzy całej na bieżąco lub na wynos się nie wypowiadam bo nie testowaliśmy.

  3. Cezar Orłowski ★★★★★

    Braliśmy dwie Pizze na wynos w trakcie promocji "-50% na wszystko". Smakowo naprawdę dobrze. Ciasto przyjemnie chrupkie. Na zdjęciach Pizza Onion rings i frytopizza. Pizza była zrobiona na czas, byliśmy umówieni na odbiór o 18:20, pizza idealnie do wydania wtedy była. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pizza Dealer?

Pizza Dealer znajduje się przy Rynek Kościuszki 28, Centrum, 15-426 Białystok, Podlaskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pizza Dealer?

Można skontaktować się z Pizza Dealer pod numerem +48 735 001 010

Jak można dotrzeć do Pizza Dealer?

Do Pizza Dealer można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements