Stanowczo odradzam te pseudo kwiaciarnie. Kupilem w walentynki bukiet za kilkaset zlotych, i po 5 dniach zostal z niego sucharek. Pomijam juz kosmiczne ceny, kazdy chce zarobic, ale zeby chociaz kilku dni nie wytrzymal bukiet to skandal. Chcialem najpierw to powiedziec wlascicielce, ale niestety widocznie jest obecna na miejscu tylko w wybrane dni.
Zdjęcia
Opinie
-
Max ★☆☆☆☆
-
Benjamin Nowakowski ★☆☆☆☆
Nie polecam bardzo. Pani właścicielka od lat traktuje wszystkich z góry i bardzo chamsko odpowiada. Albo trzeba na nią czekać godzinami, bo poszła sobie pogawędzić z paniami z Intermarche. Bukiety też robi tragiczne.
-
Konto “Spam” Spam ★☆☆☆☆
Zostawiam Państwu walentynkowy prezent w postaci jednej gwiazdki. Kwiaciarnia w walentynki rżnie klientów na hajs, że wióry lecą. Rozumiem, że może być drożej, ale są granice przyzwoitości, tam każdy badyl kosztuje tyle, ile gdzie indziej całe bukiety. Dałem 30zł za garstkę marnych goździków i miał być z nich bukiet, a dostałem do tego dwa listki, kokardkę i brązowy papier pakowy jak z DPD xD Osobno wziąłem zwykłą czerwoną różę - 20zł. Balon z helem w kształcie serduszka - 50zł - śmiech na sali. A starsza Pani na reakcję, że balon lekko za drogi warczy, że "oni też muszą to kupić". Wchodzę obok do Intermarche i szczena mi opada - piękne bukieciki, pełne życia i kolorów po 19,99zł. Sam się orżnąłem wchodząc do tej kwiaciarni. Omijać, a zwłaszcza w dni okolicznościowe.
-
Paulina Szczepaniak ★☆☆☆☆
Bardzo nieuprzejma obsługa… chyba zależy im bardziej na sprzedaży lotków niż kwiatów ;) nie polecam
-
Błażej Śliwiński ★☆☆☆☆
Nigdy więcej nie kupię kwiatów, w tej "kwiaciarni". Pozostawione pół metrowe badyle, wszystkie innej długości. Nie dość, że musiałem kupić sekator żeby je naprawić to ich żywotność nie przekroczyła 48h. Kwiaty nadają się tylko do tego by rzucić je komuś na trumnę i zakopac. Porażka
-
Anna Wojtysiak ★☆☆☆☆
Kompozycje kwiatowe fajne, inny asortyment również natomiast problem tkwi w obsłudze. Starsza pani to tragedia, lekcewazacy stosunek do klienta, opryskliwa humorzasta, że wszystkim ma problem. Nie idę tam jak ona obsługuje, coraz więcej ludzi się na nią skarży. A szkoda bo panowie fajni i druga Pani młodsza blondynka też jest ok.
-
Mateusz Watral ★★★★★
Od wielu lat jestem klientem tej kwiaciarni i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Na pierwszy rzut oka widać, że jest to miejsce stworzone przez ludzi, którzy kochają to co robią. Polecam w szczególności moje ostatnie odkrycie czyli sojowe świeczki, które fenomenalnie pachną, oraz świetnie prezentują się w ręcznie zdobionym słoiczku.
-
Adrianna Gmerek ★★★★★
Brałam już tam kilka bukietów, kwiaty zawsze świeże a kompozycje bardzo ładne i nieoklepane, mogę polecić
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kwiaciarnia Lea?
Kwiaciarnia Lea znajduje się przy Fredry 10, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia Lea?
Można skontaktować się z Kwiaciarnia Lea pod numerem +48 502 067 774
Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia Lea?
Do Kwiaciarnia Lea można dotrzeć, korzystając z poniższego linku