Opinie

  1. Agnieszka Popławska ★★★★★

    Bardzo profesjonalna obsługa!Przepiękny box!Przemiła pani właścicielka!Polecam z całego serca!!!

  2. Edyta Wolk ★★★★★

    Od lat zamawiam kwiaty w Kwiaciarni EWA...Na różne okazje .. urodziny,imieniny..a także pogrzeby ..kwiat i wiązanki są na wysokim poziomie zawsze po inwencję klienta a nawet ponad Pani Ewa i Ania stają na wysokości wymaganiach potrzeb klienta..wysłuchają i doradza ...życzę aby w każdy mieście była tak kreatywna z pomysłami i aranżacja kwiaciarnia ...polecam !!!

  3. Darek Korban ★★★★★

    Już któryś raz z kolei zamawiam kwiaty z dostawą z tej kwiaciarni i po raz kolejny jestem mega zadowolony . W sumie to żona była zadowolona :) pierwszy raz widziała tak pięknie zapakowany bukiet Gorąco polecam !!!

  1. Grażyna Dabek ★★★★★

    Tak wygląda wiązanka pożegnalna zrobiona w tej w/w kwiaciarni. Jestem zachwycona jej wykonaniem i tym że na moją prośbę została tak szybko i pięknie zrobiona,a co również dla mnie bardzo ważne dostarczona na cmentarz. Jestem z Lublina i pojechałam do Ś-ujścia na pogrzeb bliskiej mi osoby i trudno było mi się odnaleźć,dlatego dziękuję Pani Ewie za wyrozumiałość i serdecznie pozdrawiam.

  2. Cezary Maron ★★★★★

    Zamówiłem telefonicznie wiązankę pogrzebową. Przyjechałem z daleka. Przygotowana na czas, spełniła oczekiwania. Dużo zależy od twoich preferencji - obsługa dostosuje się do wymagań, doradzi. W ocenie znajomych, wiązanka wyróżniała się na tle innych - to plus. Musisz określić kolorystykę i pułap cenowy. Ocena ogólna: zadowolony

  3. Lolita Bilinska ★★★★★

    Polecam. Bardzo miła sprzedawca z Ukrainy.

  1. Szymon Pabisiak ★★★★★

    Najlepsza Kwiaciarnia w mieście! Już nie raz potrzebowałem bukiet na godzinę późno wieczorna i zawsze wszystko się udawało załatwić przez telefon. Nawet kiedy kwiaciarnia jest zamknięta (po godzinach pracy), to jest możliwość dogadania odbioru kwiatów na daną godzinę. Kwiaty zawsze świeże, róże długo "żyjące". Ceny adekwatne do produktów. Serdecznie polecam!

  2. kasia Stankiewicz ★☆☆☆☆

    Kwiaciarnia dramat. Wysokie ceny i niska jakość przyozdobienia. Do tego nie uświadczyłam paragonu.

  3. American P ★★★★★

    Mimo wieczornej pory zakupiłem piękny bukiet w umiarkowanej cenie . Kwiatowe bukiety to sztuka , której tu mamy piękny przykład.Polecam

  1. Ivona Załanowska ★★★★★

    Pani w kwiaciarni przemiła. Bukiet z tulipanów cudny.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ewa. Kwiaciarnia?

Ewa. Kwiaciarnia znajduje się przy Juliana Markiewicza 21, 72-600 Świnoujście, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Ewa. Kwiaciarnia?

Można skontaktować się z Ewa. Kwiaciarnia pod numerem +48 913 219 797

Jak można dotrzeć do Ewa. Kwiaciarnia?

Do Ewa. Kwiaciarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements