Ta kwiaciarnia to prawdziwy raj dla miłośników kwiatów – zawsze pachnie świeżością i dobrym humorem! Obsługa jest mega sympatyczna i chętnie doradzi w wyborze bukietu, który idealnie pasuje do okazji. Zawsze wychodzę stamtąd z uśmiechem i pięknymi kwiatami, które długo cieszą oko.
Zdjęcia
Opinie
-
Robert W ★★★★★
-
Maria Dziuba ★★★★★
Serdecznie polecam! Kwiaciarnia oferuje piękne kompozycje i zawsze bazuje na świeżych kwiatach. Pani Elwira zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Z przyjemnością wrócę na kolejne zakupy :)
-
korni z ★★★★★
Bardzo serdecznie polecam każdemu kto potrzebuje niepowtarzalnego bukietu idealnie spersonalizowanego pod okazję ❤️. Pani Paulina potrafi wyczarować niesamowite kompozycje, które zapierają dech w piersiach i przyciągają wzrok. Jeszcze raz dziękuję za przepiękny bukiet.
-
karina ★★★★★
Od ponad 5 lat kupuję tutaj kwiaty na każde święto i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze mają świeże kwiaty i robią piękne bukiety, które cieszą oko i długo zachowują swoją świeżość. Obsługa jest miła, pomocna i zawsze doradzi w wyborze idealnego bukietu. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że to jedna z najlepszych kwiaciarni w Gorzowie!!! Poniżej są bukiety na 14 lutego
-
Krzysztof Sz ★☆☆☆☆
Kwiaty kupione wczoraj... Jednym słowem dramat !!!
-
Katarzyna Karnasiewicz ★★★★★
Fantastyczna obsługa, kwiaty świeże, bukiet powyżej oczekiwań. Z całego serca polecam.
-
X X X ★★☆☆☆
Daję 2 gwiazdki, a nie 1 tylko ze względu na miłą obsługę. Jakość kwiatów ciętych pozostawia wiele do życzenia - przynajmniej w moim przypadku... Na pytanie czy bukiet tulipanów wytrzyma minimum tydzień, odpowiedź Pani, że oczywiście TAK. Niestety po 4 dniach można było już go wyrzucić.. Przykładowo bukiet 19 tulipanów ze ŚWIEŻEJ DOSTAWY w jednej z sieci marketów stoi już w wazonie 1,5 tygodnia i jeszcze postoi z 2 dni, a cena była 3 razy niższa niż w kwaciarni.. Gdzie tu sens żeby wspierać małe kwiaciarnie skoro sprzedają jakieś starocie(kwiaty) z chłodni, które padają po 3-4 dniach.. nie polecam
-
Jerzy Wrzeszcz ★★★★★
Jestem bardzo zadowolony i zachwycony bardzo szybka realizacja mojego zamowienia przez kwiaciarnie Finezja. Zamawiałem kwiaty dla mojej żony na rocznicę ślubu , dostarczony był punktualnie, jak było w zamówieniu. Kwiaty były piękne kolorowe i co najważniejsze świeże, żona była zachwycona i szczęśliwa, i oto mi chodziło, panie które tam pracują są bardzo pomocne i profesjonalne, co było bardzo ważne dla mnie w wyborze odpowiedniego bukietu, na tą okazję. Dziękuję bardzo całemu personelowi za za szybką realizację, z czystym sumieniem polecam kwiaciarnie Finezja w Gorzowie. . PŚ. Również zamawiałem z Niemiec i bukiet był dostarczony perfekcyjnie,
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kwiaciarnia Finezja Gorzów?
Kwiaciarnia Finezja Gorzów znajduje się przy Pomorska 71, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia Finezja Gorzów?
Można skontaktować się z Kwiaciarnia Finezja Gorzów pod numerem +48 696 057 766
Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia Finezja Gorzów?
Do Kwiaciarnia Finezja Gorzów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku