Opinie

  1. Marcin Urbaniak ★★★★★

    Spoko sporo miejsca małe kolejki

  2. Grzegorz W. ★★★☆☆

    Biedronka niestety dość mała, bardzo mały wybór warzyw i owoców, nie jest to "typowa Biedronka", nie ma wszystkich towarów. Czyli jeśli spodziewasz się, ze kupisz np cebulę szalotkę, bo w "Twojej" Biedronce zawsze jest - to nie będzie. I będzie tez tak z różnymi towarami, w tym także np z alkoholem. Mila obsługa, ale nie ma kas samoobsługowych. A Parking? No zapomnij...

  3. małgorzata Gorczyńska Pawlik ★★★★★

    Chodzę tam sporadycznie. Sklep mały wiec trudno utrzymać porządek. Ale za to jest Pan kasjer Uśmiech i optymiz w pełnym wydaniu. Taki pracownik to skarb

  1. FRUGO ★★★★★

    Pan na kasie starszy mega obsługa aż chce się stać w kolejce do niego ,pomimo kolejek . I bardzo uprzejmy pan z ochrony ,pełen szacun . Zareagował dziś na sytuację ,gdzie kasjer z innej kasy gdzie chciałam kupić papierosy powiedział mi że niema ,nie spojrzywszy w inne kasy ,gdzie był już zamknięty ,reakcja ochroniarza mega ,który pomógł mi dziś chociaż do niego to nie należy .Więcej takich ludzi naprawdę!!!

  2. Joanna Dzej-Dzej ★☆☆☆☆

    Wszystkie sklepy tej sieci powciskane na siłę w małe przestrzenie są przytłaczające, nie ma przestrzeni do swobodnego poruszania. Strach myśleć że gdyby doszło do np podpalenia to brak możliwości swobodnego skorzystania z wyjścia ewakuacyjnego a czasem to nawet nie ma czegoś takiego.

  3. Irena Waszczynska ★★★☆☆

    Jak zwykle dojście do półek graniczy z cudem . Zastawione paletami.Ogolny bałagan .Na pewni nic się nie poprawiło

  1. miki :3 ★★★★★

    Bardzo mi się nie podoba brak kas samoobsługowych, kolejki czasami są ok i asortyment jest też dobry bo są czasami tam rzeczy gdzie w innych biedronkach nie ma tych produktów, daje 5 gwiazdek ze względu na miłego starszego pana na kasie

  2. Melfi JR. ★☆☆☆☆

    Strasznie mało miejsca, ciężko cokolwiek znaleźć, natomiast pracownicy mili i uprzejmi.

  3. Marcin Firlik ★★★★☆

    + Miła obsługa, akceptowalne kolejki do kasy, nietypowy układ sklepu (na korzyść klienta).. - brak kas samoobsługowych, ubogi (w porównaniu do innych biedronek) asortyment

  1. Boguslawa Jasiczek ★★★☆☆

    To był fajny sklep dobrze zaopatrzony teraz wiele osób mów że to najgorsza biedronka w której nic nie ma personal bardzo miły pomocny

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Bolesława Krzywoustego 76, 70-245 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements