Opinie

  1. Aleksandra Mandzikowska-Janko ★★★★★

    Świetne miejsce z bogatą ofertą roślin i fachową obsługą klienta. Pani Sandra zaprojektowała Naszą robatę, była otwarta na nasze sugestie i również zmiany w powstałym projekcie. Przy wyborze roślin doradziła i pomogła zaplanować również późniejszą ich pielęgnację. Rośliny kupiliśmy z dowozem i tutaj też miłe doświadczenie- bezpośredni kontakt z klientem i terminowy dowóz.

  2. Zbigniew Żubrzycki ★☆☆☆☆

    Na początku mojej przygody trafiłem na to niezbyt przychylne miejsce, z początku myślałem, że ludzie tam pracujący się mną wcale nie interesują, co więcej po zapytaniu jednej i drugiej osoby, a były to kobiety okazało się że ani w jednym ani w drugim przypadku nie uzyskałem właściwej informacji, na sam koniec po mojej reakcji na zapytanie o cenę dwóch czy trzech krzewów mowic ze są zbyt wysokie ceny zostałem spławiony ze dla innych klientów ceny nie są wysoki - a widać na pierwszy rzut oka že właściciele chyba za szybko się chcą wzbogacić na naiwności nieświadome Klienteli... Drzewka kupiłem w innym miejscu ok. 30 km od Kulki a tego miejsca z uwagi na wysokie ceny nie mogę uznać ani za korzystne cenowo, ani za niski profesjonalizm Pracowników, właścicielka jak usłyszałem na placu arogancja na poziom hardcore

  3. Adrianna Litawa ★★★★★

    Na początku naszej przygody z ogrodnictwem trafiliśmy do Centrum Ogrodniczego Kulka i to był strzał w dziesiątkę. Wszystkie Panie, z którymi tam mieliśmy do czynienia znają się na roślinach jak mało kto. Są cierpliwe, profesjonalnie odpowiedziały na nasze pytania i doradziły, które rośliny wybrać, jak przesadzić, opowiedziały jak podlewać, kiedy podcinać i nawozić. Z przyjemnością słuchało się ciekawostek i rad. Ogromną zaletą Kulki jest bardzo szeroki asortyment roślin wysokiej jakości. Polecam :)

  1. Adam Kultys ★★★★★

    Duży wybór asortymentu, świetna obsługa, bardzo dobra jakość i rodzinna atmosfera. Szeroka świąteczna oferta, stroiki wykonane przez pracowników - są wyjątkowe, niepowtarzalne i cudowne. Maja również swój parking. Zapraszam :) i do zobaczenia :)

  2. Grzegorz En ★★★★☆

    Duży wybór, dobra jakość, miła obsługa. Jedyny mankament to stromy parking. Wózek zjeżdża podczas pakowania towaru do auta. Może jakieś blokady na koła....

  3. Wojciech Sosiński ★★★★★

    Polecam , bardzo duży wybór i fachowe doradztwo.

  1. Łukasz M. ★★★★★

    Bardzo duży wybór roślin. Może nie jest najtaniej ale rośliny z górnej półki. Na miejscu fachowe doradztwo i pomoc zarówno przy wyborze jak również późniejszej pielęgnacji. Polecam z czystym sumieniem

  2. Agnieszka G ★★★★★

    Bardzo duży wybór roślin, parking dosc mały, ale można stanąć przed. Sadzonki, kwiaty, drzewka, trawy, w sklepie nawozy i inne środki. Dużo donic, osłonek, kwiaty do wewnątrz domu także można znaleźć.

  3. Michalina Przygocka ★★★★★

    Bardzo duży wybór roślin i nie tylko. Fachowa obsługa. Dobre ceny i godziny otwarcia

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kulka Centrum Ogrodnicze?

Kulka Centrum Ogrodnicze znajduje się przy Dołowa 33, Mąkołowiec, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kulka Centrum Ogrodnicze?

Można skontaktować się z Kulka Centrum Ogrodnicze pod numerem +48 666 666 845

Jak można dotrzeć do Kulka Centrum Ogrodnicze?

Do Kulka Centrum Ogrodnicze można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements