Powiedzieć że porażka to nie powiedzieć nic. Totalne dno wśród kwiaciarni. Pogarda która płynie z ust i zachowania pracownic to jeszcze nic. Kwiaty totalnie padnięte, padają jeszcze przed wręczeniem solenizantce. Podejście do klienta jest żenujące. Czytałem opinie ale nie miałem wyjścia i wstąpiłem bo była otwarta najdłużej. Absolutnie nie polecam. Tutaj ani cena ani jakość nie zachęcają
Zdjęcia
Opinie
-
Klaudiusz Mrozik ★☆☆☆☆
-
vic vic ★☆☆☆☆
Tragedia i brak szacunku dla klienta. Zostały wybrane konkretne róże, ale sprzedawczyni kompletnie to zignorowała i podała przypadkowe kwiaty według własnego widzimisię. Efekt? Trzy różne, poniszczone róże – jedna z podartych płatków, druga ledwo się trzymała i wyglądała, jakby za chwilę miała zwiędnąć, (ta trzecia na szczęście w nieszczęściu była ładna, dlatego nie wstawiam zdjęcia) i UWAGA tak też się stało, już następnego dnia oklapła i nie dało się jej uratować… ewidentnie pani w czarnych włosach sprzedała te słabe róże pełni świadomie, bo przecież nikt by ich z własnej woli nie kupił. Oczywiście, że kwiaty są żywe, ale nigdy mi się nie zdarzyło aby róża już po paru godzinach była w stanie opłakanym (nawet liście wyglądały jakby w ogóle żałowały pobytu w tej lipnej kwiaciarni…). Dodam, że wszystkie były nierównej wielkości, a i tak policzono 15 zł za sztukę. Zwykłe oszustwo i brak jakiejkolwiek dbałości o klienta. Odradzam wszystkim zakupy w tym miejscu, kwiaty zostały kupione tam tylko dlatego, że inne kwiaciarnie były zamknięte. Więcej tam nie wrócę. Nie pozdrawiam, kompletny brak jakiekolwiek profesjonalizmu.
-
Miroslaw Majchrzak ★☆☆☆☆
Poszedłem do tej kwiaciarni tylko dlatego, że wszystkie inne były już zamknięte. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że wszystkie negatywne opinie są jak najbardziej słuszne. Kwiaty już w kwiaciarni wyglądają bardzo źle. Róża którą kupiłem „padła” już następnego dnia. Personel też bardzo niesympatyczny. Nie da się ocenić na zero gwiazdek a szkoda.
-
D ★★☆☆☆
Kupiliśmy kwiatki w ładnie udekorowanej doniczce dzień przed imprezą. Niestety kwiatki nie doczekały uroczystości… na następny dzień zwiędły, więc nie mogliśmy już takich podarować solenizantce. Kosztowały 54 zł! Prosiliśmy o zwrot pieniążków, ale to oczywiście nie było według sprzedawczyni możliwe. Pani była zdziwiona dlaczego nie wręczyliśmy tych uschniętych kwiatów… Daje 2 gwiazdki tylko dlatego, że ostatecznie aleeee! z wielkim problemem Pani w kwiaciarni zgodziła się na wymianę na inne kwiaty, które były w tej samej cenie. Jednak to było już po imprezie i nie mamy komu ich wręczyć :) Poza tym, bardzo droga kwiaciarnia.
-
Izabela Pawlas ★☆☆☆☆
Magi kwiatów to tam niestety nie ma! Rozumiem przepracowanie, ale to nie zwalnia z miłej obsługi klienta!! Nie polecam , bo 40 minut przed zamknięcim Pani ma problem sprzedać kwiaty bym sama ułożyła w boxie skoro ona nie może. Finalnie bukiet zrobiony z wielką łaską i na dodatek dowiedziałam się, że to brak szacunku spontanicznie kupić dla kogoś kwiaty w podziękowaniu. Pozdrawiam i obiecuje już nic nie kupować u Was skoro to takie problematyczne .
-
Daniel U ★☆☆☆☆
20.05.2023 około godziny 13.00 Mega nie miła obsługa.... Kobieta chyba nie spełniona życiowo.... Nie miła dla swoich klientów... Na pytanie o cenę opryskliwie odpowiada dziecku z wielką laską i grozi że jak zniszczy to zapłaci za szkody , to samo dotyczy dorosłej osoby ktorej w kwiaciarni zabrania obejrzec bukiet bo również jak zniszczy to poniesie straty.... W żadnym wypadku NIE POLECAMY TEJ KWIACIARNI i nasza noga tam nie powstanie już nigdy!!!Pozdrawiamy Mega niemiłą obsługę!!!
-
Pola ★☆☆☆☆
Wybrałam się dzisiaj do kwiaciarni w celu spakowania jednego prezentu na święta. Starsza Pani pracująca zaczęła się unosić i mówić że „ona nie pakuje dzisiaj. I tyle.” Była godzina przed zamknięciem, ale Pani oznajmiła, że ma dużo do posprzątania i nie wyświadczy mi tej usługi. Nie polecam. Szanuje starszych ludzi, ale ta kobieta już zdecydowanie nie powinna pracować w zawodzie.
-
Aleksandra Niemanowska ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z usług, ceny przystępne, miła obsługa i szybka realizacja zamówienia. Polecam kontakt z Panią Kamilą-zna sie na rzeczy.
-
Paulina Wagner ★★☆☆☆
Słabo. Zakupiłam kwiaty jako ozdoba na tort. Pytałam Pani czy wytrzymają do jutra (byłam w kwiaciarni o godz. 20:00) dostałam odpowiedź że tak, bo są dzisiejsze. Róże na następny dzień były do wyrzucenia. Muszę zakupić nowe kwiaty ...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Magia Kwiatów?
Magia Kwiatów znajduje się przy 44-240 Żory, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Magia Kwiatów?
Do Magia Kwiatów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku