Opinie

  1. Marek Szkodny ★★★★★

    Polecam! Ładne bukiety w dobrej cenie!

  2. Adam Brociek ★★★★★

    Najlepszy wybór kwiatów i bukietów w Oświęcimiu. Zawsze można mieć zrobiony wg własnego projektu

  3. Maciej Pawela ★★★★★

    Panie przygotowują piękne bukiety w przystępnych cenach

  1. Marcin Saferna ★★★★★

    Szybko i profesjonalnie! Wykonany bukiet z goździków zachwycił moją mamę.

  2. czar ny ★★★★★

    Pięknie wiązanki, widziałem te komunijne i ślubne, żywe, świeże kwiaty, cudowne kompozycje. Polecam

  3. Łukasz ★★★★★

    Gorąco polecam. Cena do jakości na najwyższym poziomie.

  1. Jadwiga Czernek ★★★★★

    Zawsze świeże, piękne kwiaty. Panie układają piękne bukiety. Można kupić w sezonie rzadziej spotykane kwiaty- frezje, cynie, lewkonie, mieczyki. Piękne kwiaty doniczkowe. Fachowe porady dotyczące pielęgnacji roślin. Gorąco polecam, najlepsza kwiaciarnia po tej stronie Soły.

  2. Wojtek Pochopień ★★★★☆

    W dogodnym miejscu miła obsługa polecam

  3. Iwona Nykiel ★★★★★

    Piękna kompozycja i kompleksowa, cudowna obsluga. Dziękuję! :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaciarnia?

Kwiaciarnia znajduje się przy Karola Olszewskiego 22, 32-600 Oświęcim, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia?

Można skontaktować się z Kwiaciarnia pod numerem +48 338 433 499

Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia?

Do Kwiaciarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements