Zdecydowanie polecam dekorację sali weselnej w wykonaniu pana Artura. Zanim do niego trafiłam, dzwoniłam po wielu kwiacianiach i otrzymywałam propozycje w kosmicznych cenach. Mieliśmy mocno ograniczony budżet i pan Artur podszedł do nas z pełnym zrozumieniem. Zaprosił do studia i przedstawił kilka propozycji w różnych wariantach cenowych i każdy był bardzo rozsądny. Był w stanie doradzić jakie kwiaty sezonowe wykorzystać aby dekoracje wyglądały pięknie, a nie kosztowały fortuny. Miał świetne pomysły jak za pomocą świeczek, wazoników i innych dodatków sprawić wrażenie, że dekoracja zajmuje więcej miejsca i wydaje się bardziej okazała. Zdecydowaliśmy się na średniej wielkości bukiety. Pan Artur świetnie dopasował ich wygląd do charakteru sali weselnej i udzielił sporo praktycznych porad jak sprawić, by bukiety zdobiły stoły, ale nie zasłaniały gościom widoku i nie utrudniały pracy kelnerom. Warto podkreślić, że po tym, gdy już wszystko z nim ustaliliśmy, zajął się dekoracją sali bez dlaczego angażowania naszego czasu i uwagi. Sam skontaktował się z właścicielem restauracji i wszystko z nim dogadał, łącznie z odbiorem wazonów następnego dnia i w tym najbardziej gorącym okresie ostatnich przygotowań zwyczajnie już nie zawracał nam głowy :) Zdecydowanie polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
M Wirecka ★★★★★
-
Karolina Konieczny ★★★★★
Dekoracje i kwiaty przygotowane na nasze wesele były absolutnie przepiękne! Sala wyglądała zjawiskowo, kompozycje kwiatowe i aranżacja idealnie dopełniły całość, a goście do dziś wspominają, jak pięknie prezentuje się wszystko na zdjęciach. Mój bukiet ślubny był cudowny, a butonierki świetnie pasowały do całości. Współpraca z Arturem była cudowna, naprawdę pomyślał o wszystkim, o czym my sami byśmy nie pomyśleli i zadbał o każdy detal. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za tak piękną aranżację i umilenie nam tego wyjątkowego dnia. Z całego serca polecamy!
-
Paulina Deleska ★★★★★
Chciałbym podzielić się opinią dotyczącą usług, które oferuje Artur. Mieliśmy przyjemność podjąć współpracę przy okazji uroczystości ślubu i wesela… cóż… bez wielkich slow i elokwencji… Artur zrozumiał mnie bez słów. Wszystko było profesjonalnie z najwyższa starannością o najdrobniejszy szczegół! Sam Artur to osoba pomocna i bardzo miła, dzięki czemu to była przyjemność organizować przy Twojej pomocy nasz dzień! Bardzo dziękujemy, a ja zostawiam kilka fotek, które moim zdaniem same się bronią!
-
Damian Jasiński ★★★★★
Najlepszy florysta jakiego poznaliśmy. Pan Artur bardzo profesjonalnie podszedł do naszego wesela, przepięknie ustroil sale. Jesteśmy zachwyceni kompozycją kwiatów, widać że robi to z pasją! Bardzo dziękujemy Magdalena i Damian
-
Anna Świąć ★★★★★
Bardzo profesjonalne podejście. Duża wiedza na temat kwiatów, aktualnych trendów. Przepiękne wykonanie, efekt przyszedł nasze oczekiwania. Bardzo polecam usługi Pana Artura.
-
Beata Dubiel ★★★★★
Z całego serca polecam Artura ❤️ Wspaniały florysta i wspaniały człowiek. Polecam każdej parze, która szuka profesjonalnego florysty na swój ślub i wesele. :))
-
Olga Kucharska ★★★★★
Przecudowną aranżację florystyczną naszego ślubu i wesela zawdzięczamy właśnie tej firmie, na czele z przemiłym Panem Arturem oraz jego żoną :) Od zawsze marzyłam o weselu w klimacie rustykalnym, Pan Artur wręcz czytał w moich myślach, dając sugestie trafiające w punkt. Nasze wesele opływało w kwiaty, świece, słoiczki, bluszcz, romantyczne latarenki, plastry drewna, była również juta i przepiękne kompozycje kwiatowe, jednym słowem - my Młodzi jak i nasi goście weselni, byliśmy zauroczeni stworzonym wnętrzem. Kościół również był cudnie przystrojony, delikatnie i romantycznie. Na koniec warto wspomnieć o bukiecie, był piękny, okazały zrobiony ze świeżych tulipanów, piwonii, eustomy i nie tylko, wprost przekroczył moje wyobrażenia. Szczerze polecam tę firmę, gdyż wzruszeń nie było końca, a aranżacja była jak ze snu, trzeba mieć talent by potrafić wyczarować takie cuda!
-
Arkadiusz Krukowski ★★★★★
Doskonałe usługi firmy florystycznej ARTIDEKOR z geniuszem florystyki Panem Arturem na czele. Już przy pierwszym spotkaniu okaże się, że profesjonalizm i umiejętność wsłuchania się w nasze potrzeby to ogromna zaleta mistrza. Oprawa florystyczna (tj. bukiet, butonierki, druhen ślubu, dekoracja kościoła, sali i auta oraz podziękowania dla rodziców ) WSZYSTKO może być przepiękne, eleganckie, wyważone, po prostu w punkt. Dodatkowo kwiaty świeże i trwałe, a całość dekoracji stanowi „jedną bajkę” i przerasta oczekiwania.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Artidekor. Studio florystyczne?
Artidekor. Studio florystyczne znajduje się przy Michałkowicka 107, 41-103 Siemianowice Śląskie, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Artidekor. Studio florystyczne?
Można skontaktować się z Artidekor. Studio florystyczne pod numerem +48 506 031 013
Jak można dotrzeć do Artidekor. Studio florystyczne?
Do Artidekor. Studio florystyczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku