Zawsze miła obsługa i wysoka jakość. Duży wybór kwiatów i różnych ozdób/ kartek / prezentów.
Zdjęcia
Opinie
-
Radosław Bury ★★★★★
-
Michał Dubaj ★★★★★
Od lat kupuję tutaj kwiaty. Za każdym razem bukiety robią na mnie i na obdarowanych wrażenie. Zdecydowanie polecam, jeszcze nigdy się nie zawiodłem i wiem, że nie zawiodę :)
-
Daniel ★★★★★
Mimo,że był 3maj to bukiet na specjalne zamówienie został dopięty na ostatni guzik,nawet i rabat dostałem :).Wyszedl jeszcze lepiej niż myślałem,niespodzianka udana w 100% a narzeczona szczęśliwa z kwiatów. Gorąco polecam. .Przemiła i sympatyczna obsluga :)
-
Edyta Dydak ★★★★★
Z przyjemnością polecam tę kwiaciarnię! Jestem absolutnie zachwycona jakością usług, które oferują. Kwiaty zawsze świeże, starannie dobrane i pięknie zapakowane. Obsługa jest niezwykle miła, profesjonalna i pomocna, a czas realizacji zamówienia błyskawiczny. Zawsze mogę liczyć na ich fachową pomoc przy wyborze odpowiednich roślin czy bukietów na każdą okazję. Wszystko na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy szczegół. To moja ulubiona kwiaciarnia i na pewno będę tu wracać!
-
Łukasz Grudziecki ★★★★★
10/10 - Zamówiłem kwiaty z dostawą, dzień przed pokazali mi zdjęcie. Do tego specjalnie pojechali po pudełko (tzw. flower box) w kolorze i rozmiarze jaki chciałem. Dostawa we wskazanych przeze mnie godzinach i to w Dniu Kobiet. Czerwone goździki bardzo ładne, w pełni rozwinięte. Polecam tę kwiaciarnię, a nie pośredników w stylu poczty kwiatowej, z tą kwiaciarnią można wszystko ustalić.
-
Małgorzata Tonder ★★★★★
Cudowny wieniec. Poprosiłam jedynie hasłowo...ma być dla najbliższej mi osoby, która odeszła i odebralam piekny wieniec z róż w jsztalcie serca na stojaku. Taki jak miał być. Bez przepychu a jednocześnie oddający siłę uczucia. Zawsze zamawiam u Dagmary...zawsze jest pięknie ale tym razem jest wyjątkowo pięknie. Zdjecie dodam innym postem.
-
ola orlowska ★★★★★
Dziękujemy pięknie za wykonanie przecudownego bukietu ślubnego. Od samego początku kontakt z właścicielką kwiaciarni był na bardzo wysokim poziomie w stosunku co do obsługi klienta, życzliwości i fachowej pomocy przy wyborze kwiatów do bukietu ślubnego. Z całego serca polecamy tą kwiaciarnię, bo uśmiech i dobre rady właścicielki łagodzą stres przedimprezowy. Na pewno skorzystamy jeszcze nie raz z usług tej kwiaciarni
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Kwiatowe?
Centrum Kwiatowe znajduje się przy aleja Bielska 96, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Kwiatowe?
Można skontaktować się z Centrum Kwiatowe pod numerem +48 323 285 494
Jak można dotrzeć do Centrum Kwiatowe?
Do Centrum Kwiatowe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku