Opinie

  1. Radosław Bury ★★★★★

    Zawsze miła obsługa i wysoka jakość. Duży wybór kwiatów i różnych ozdób/ kartek / prezentów.

  2. Michał Dubaj ★★★★★

    Od lat kupuję tutaj kwiaty. Za każdym razem bukiety robią na mnie i na obdarowanych wrażenie. Zdecydowanie polecam, jeszcze nigdy się nie zawiodłem i wiem, że nie zawiodę :)

  3. Daniel ★★★★★

    Mimo,że był 3maj to bukiet na specjalne zamówienie został dopięty na ostatni guzik,nawet i rabat dostałem :).Wyszedl jeszcze lepiej niż myślałem,niespodzianka udana w 100% a narzeczona szczęśliwa z kwiatów. Gorąco polecam. .Przemiła i sympatyczna obsluga :)

  1. Edyta Dydak ★★★★★

    Z przyjemnością polecam tę kwiaciarnię! Jestem absolutnie zachwycona jakością usług, które oferują. Kwiaty zawsze świeże, starannie dobrane i pięknie zapakowane. Obsługa jest niezwykle miła, profesjonalna i pomocna, a czas realizacji zamówienia błyskawiczny. Zawsze mogę liczyć na ich fachową pomoc przy wyborze odpowiednich roślin czy bukietów na każdą okazję. Wszystko na najwyższym poziomie, z dbałością o każdy szczegół. To moja ulubiona kwiaciarnia i na pewno będę tu wracać!

  2. Łukasz Grudziecki ★★★★★

    10/10 - Zamówiłem kwiaty z dostawą, dzień przed pokazali mi zdjęcie. Do tego specjalnie pojechali po pudełko (tzw. flower box) w kolorze i rozmiarze jaki chciałem. Dostawa we wskazanych przeze mnie godzinach i to w Dniu Kobiet. Czerwone goździki bardzo ładne, w pełni rozwinięte. Polecam tę kwiaciarnię, a nie pośredników w stylu poczty kwiatowej, z tą kwiaciarnią można wszystko ustalić.

  3. Małgorzata Tonder ★★★★★

    Cudowny wieniec. Poprosiłam jedynie hasłowo...ma być dla najbliższej mi osoby, która odeszła i odebralam piekny wieniec z róż w jsztalcie serca na stojaku. Taki jak miał być. Bez przepychu a jednocześnie oddający siłę uczucia. Zawsze zamawiam u Dagmary...zawsze jest pięknie ale tym razem jest wyjątkowo pięknie. Zdjecie dodam innym postem.

  1. ola orlowska ★★★★★

    Dziękujemy pięknie za wykonanie przecudownego bukietu ślubnego. Od samego początku kontakt z właścicielką kwiaciarni był na bardzo wysokim poziomie w stosunku co do obsługi klienta, życzliwości i fachowej pomocy przy wyborze kwiatów do bukietu ślubnego. Z całego serca polecamy tą kwiaciarnię, bo uśmiech i dobre rady właścicielki łagodzą stres przedimprezowy. Na pewno skorzystamy jeszcze nie raz z usług tej kwiaciarni

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Kwiatowe?

Centrum Kwiatowe znajduje się przy aleja Bielska 96, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Kwiatowe?

Można skontaktować się z Centrum Kwiatowe pod numerem +48 323 285 494

Jak można dotrzeć do Centrum Kwiatowe?

Do Centrum Kwiatowe można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements