Opinie

  1. Małgorzata Styblińska ★★★★★

    Bardzo miła obsługa i piękne kwiaty! Skorzystaliśmy z kwiatomatu, a wcześniej zdzwoniliśmy się z właścicielką i akurat dowiozła do niego całkiem świeże bukiety :) Ceny też bardzo przystępne!

  2. Agnieszka Kowalik ★★★★★

    Zamówiłam bukiecik i butonierke na szybko i odebrałam jeszcze piękniejszy bukiet i przepiekną butonierke. Polecam każdemu na zagórzu i nie tylko. Szczerze Polecam każdemu KWIACIARNIE U KINGI. Agnieszka & Łukasz

  3. lukasz kowalik ★★★★★

    Polecam jak najbardziej. Profesjonalna obsługa. Milo ,sympatycznie , wiedzą czego kto chce lub potrzebuje. Polecam. Bukiet Ślubny.

  1. Ewelina Kulinska ★★★★★

    Polecam z całego serca!! Pani Kinga bardzo miła i sympatyczna osoba. Piękne kompozycje,kwiaty zawsze świeże i pachnące. Podejście do klienta z uśmiechem na twarzy. Bukiety za każdym razem wykonane ślicznie pełen profesjonalizm:)

  2. Patrycja Piotrowska ★★★★★

    We wrześniu zamawiałam bukiet ślubny, mały bukiecik dla 2-letniej córki i wpinkę do włosów. Przepiękne wykonanie, a kwiaty świeże i pachnące. Bardzo długo trzymaly się później w wazonach, wpinka była we włosach całe 16 godzin, wciąż wyglądając wspaniale :) cena za taką jakość obsługi i samego produktu nieszczególnie wygórowana, wręcz całkiem atrakcyjna. Polecam serdecznie, naprawdę warto!

  3. Joanna Imiełowska ★★★★★

    21.08.21 zamawialiśmy kwiaty na tort, bukiet ślubny, butonierki dla świadka i Pana młodego, bransoletkę dla świadkowej oraz kosz prezentowy dla rodziców. Kwiaty piękne, świeże, długo się trzymały. Bransoletka całą imprezę przyczepiona do włosów mojej siostry tańczyła bez najmniejszego uszczerbku do końca imprezy od samego początku. :) butonierki póki panowie nie rozerwali zapięć również były świeże i ładne dopóki ich nie wyrzucono. Bukiet ślubny był świeży nawet na drugi dzień, gdzie z powodu wyjazdu na wakacje po ślubie trafił z innymi bukietami jako ozdoba wazonu na cmentarzu u gości, których być z nami nie mogło tego dnia. Polecamy z całego serca. Lepiej nie można wybrać. :) to nie było nasze pierwsze zamówienie, ani na pewno nie ostatnie. :)

  1. Marcin Grabowski ★★☆☆☆

    Pani bardzo miła. Ale niestety bukiet róż, który kupiłem, bardzo szybko zwiądł. Już następnego dnia parę róż odpadło, a po pięciu z 30sto róż, zachowało się tylko kilka. Kwiaty były chore, co też miało wpływ na kondycję roślin. Niestety dosyć częste zjawisko w kwiaciarniach w Sosnowcu. To już kolejna, gdzie nie jestem zadowolony z kondycji kwiatów. Ceny stosunkowo niskie, bo zapłaciłem około 300zl. Osobiście wolę dać więcej, a żeby bukiet był wart ceny.

  2. RiveronPL ★★★★★

    Co tu dużo mówić. Przesympatyczna pani doradziła przy kwiatach i przy przydobiła tak, że jak je zobaczyłem to mało co oczy nie wypadły ze zdziwienia. Cena nie mała ale warto. Polecam :) Zdjęcie kwiatów po 1.5 miesiąca. Nie znam się, ale chyba długo wytrzymały jak na samą wodę bez dodatków.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaciarnia u Kingi?

Kwiaciarnia u Kingi znajduje się przy Majora Henryka Dobrzańskiego-Hubala 90, 41-218 Sosnowiec, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia u Kingi?

Można skontaktować się z Kwiaciarnia u Kingi pod numerem +48 518 709 773

Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia u Kingi?

Do Kwiaciarnia u Kingi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements