Radze wszystkim uważać na robienie zakupów w tym sklepie bo możecie zostać nie słusznie oskarżeni o kradzież. Nie zezwalają na oglądanie monitoringu!! A to się wiąże z brakiem mozliwosci obrony.
Zdjęcia
Opinie
-
ALEKSANDRA M. ★☆☆☆☆
-
Sylwia Odrzywolska ★☆☆☆☆
Obsługa w galaxy to totalne dno, „pani kierownik” arogancka, zachowanie poniżej krytyki, wyzywanie klienta, wulgarne zachowanie, krzyki na pół sklepu. Nigdy nie spotkałam się z tak obrzydliwym zachowaniem, nikt nie ma prawa obrażać drugiego człowieka! Sprawę zgłoszę wyżej, bo nikt z takim zachowaniem nie powinien pracować i zarządzać sklepem. Czytając inne opinie, tylko potwierdza się moja ocena na temat kierownika. Ktoś powinien zrobić tam porządek i nauczyć panią kultury.
-
Kinga ★☆☆☆☆
Pani pracownik sklepu mogłaby się nauczyć szacunku do drugiego człowieka i nie oskarżać go bezpodstawnie o kradzież. Żenujące.
-
Ewelina Zawadzka ★☆☆☆☆
Dwa dni pod rząd , bardzo nie miła ,opryskliwa, chamska obsługa . Lider zmiany również nie przyjazny dla klienta . Teksty obrażające klientów typu " nie mogę się doczekać kiedy ta roleta spie......i się komuś na głowę " podczas otwierania sklepu po czasie .
-
Motylek Szczeciński ★★★★☆
Jeden z większych Pepco w tym mieście. Bardzo dobrze zaopatrzony w różnorodny towar. Nawet artykuły z kategorii remontowej. Po remoncie dużo lepiej, bo jest miejsce żeby przyszły dwie osoby obok siebie. Również po remoncie kategoria dom i wyposażenie bardzo się wzbogaciły. Super pomysł za kasy samoobsługowe, ale to za nie odejmuję gwiazdkę. Po pierwsze oprogramowanie kas nie do końca intuicyjne, a po drugie źle ustawione kasy, bo klienci z samoobsługi wchodzą na tych z tradycyjnych. Co do obsługi to z reguły panie dość miłe, aczkolwiek przemęczone, więc wszystkim im życzę dużo zdrówka i cierpliwości.
-
Julia Pietrzak ★★★☆☆
Pełno palet z towarem na sklepie, nie da się przejść, przymierzalnie 3 ale 1 dostępna bo w pozostałych kartony, za to obsługa bardzo miła, mimo to jest to jedno z lepszych w Szczecinie
-
Red Dwarf ★☆☆☆☆
17.06.22. w 20:00 Niestety musiałem odwiedzić sklep Pepco. Musiałem wymienić szorty zakupione dla mnie w prezent , na większy rozmiar lub zwrócić pieniądze .Ponieważ "prezent", który otrzymał , okazał się nieodpowiedni ze względu na Chiński standard )). Ta podróż do sklepu okazała się dla mnie całym zadaniem . Najpierw trzeba było przejść face control pracownika firmy Pepco, na wyrażenia zgody lub odmowy mi wymiany towaru. Pracownik bez imienia i nazwiska ( nie noszą plakietek), z pozorem małoletniej królowy Anglii, dzień w której najwyraźniej się nie był lepszy w życiu , podobnie jak mój , poinformował, że aby wymienić szorty, będę musiał stać w długiej kolejce . Po tej kolejce ta sama dziewczyna o kamiennej twarzy poinformowała , że na produkcie brak etykiety , ponieważ na paragonie nie ma oznaczenia tego, towary nie podlegają wymianie ani zwrotowi . Poinformowałem, że produkt został zakupiony bez metki ,a (uczciwi sprzedawcy) po prostu (zapomnieli ) podać go na paragonie, ponieważ nie zdejmowaliśmy metek, a szorty należy po prostu wymienić na tylko jeden rozmiar większy . W tej chwili wszedł do "gry" Starszy menedżer. Specjalista od sztuczek i mistrz oswajania niezadowolonych klientów . Potwierdził, że towar nie może być zastąpiony, ponieważ ich "najlepsi sprzedawcy" praktykowali w najlepszych markowych sklepach w Europie, nigdy się nie mylą i nie oszukują !!!. Ich zespół super profesjonalistów po prostu nie mógł popełnić takiego błędu . Byłem zafascynowany takim profesjonalizmem i poprosiłem o książkę skarg . Starszy menedżer z niewzruszonym wyglądem wycofał się po książkę i wkrótce "najwyraźniej po książkę poszedł do domu" przyniósł mi białą kartkę papieru. Na moje pytanie Gdzie jest książka ? W końcu ten arkusz po wypełnieniu podziękowaniami może nie udać się do kierownictwa firmy , ale w kierunku przykład toalety !!! Menedżer odpowiedział ze spokojem, że to książka )))). Zdając sobie sprawę, że w dalszych dyskusjach i sporach nie ma sensu. Zasugerowałem, aby menedżer Sam nosił te szorty. Oto taka historia. Pracowniki twarzy firmy . Taka twarz.....
-
Martyna Piwońska ★★★★★
Jeden ze sklepów Pepco w Szczecinie , które mogę polecić z całego serca. Dziewczyny, które tam pracują dbają o porządek i ekspozycje towaru. Czasami zdarzają się duże kolejki, ale mimo to wszystko sprawnie działa i z przyjemnością wrócę do tego sklepu. Podziwiam Panie z obsługi bo pomimo częstej nieżyczliwości klientów w różnych sytuacjach w których brałam udział, super sobie radzą i stwarzają atmosferę tego sklepu .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pepco Centrum Handlowo-Rozrywkowe GALAXY?
Pepco Centrum Handlowo-Rozrywkowe GALAXY znajduje się przy aleja Wyzwolenia 18, 70-554 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Jak można dotrzeć do Pepco Centrum Handlowo-Rozrywkowe GALAXY?
Do Pepco Centrum Handlowo-Rozrywkowe GALAXY można dotrzeć, korzystając z poniższego linku