Opinie

  1. Franco Kriz ★☆☆☆☆

    Kupiłem telefon komórkowy i ani razu dziewczyna, która mi go sprzedała, nie wyjaśniła mi, że port karty SIM nie działa.

  2. Anna Kuc ★☆☆☆☆

    Dno totalne nie mogę odebrać swoich rzeczy bo od baby uzyskałam informacje że nie można płacić kartą przy odbiorze zastawu co jest nie zgodne z prawem takie informacje uzyskałam od rzecznika praw konsumenta nie potrafi baba nawet podać namiarów ja szefostwo czy email gdzie taka reklamacje można złożyć jej gadanie że moje skargi na w dupie są już poniżej krytyki

  3. Sts Sts ★☆☆☆☆

    Pani w punkcie twierdzi że faktura elektroniczna nie jest dowodem zakupu sprzętu tylko papierowa ma być oraz zaniża wartość sprzętu nie polecam tego miejsca nikomu jedna gwiazdką to i tak za dużo

  1. Radosław Sroka ★☆☆☆☆

    Matryca nie działa jak to Pani profesjonalistka ujęła w swojej zawodowej ocenie przy tym podkreślając że pracuje że sprzętami 7 lat , nic tylko takich fachowców nam potrzeba .. ocena -2/10 , darujcie sobie nerwy ponieważ Pani obrosła na tyle w piórka iż nie dostrzega swojego wrodzonego chamstwa . Nie pozdrawiam

  2. weronika kli01 ★☆☆☆☆

    Pani z obsługi jest niedouczona o sprzętach które przyjmuje/sprzedaje, nie chciała przyjąć telefonu w 100% oryginalnego ze względu na to że jej zdaniem był podrobiony. Miała problem z przyjęciem iphone’a 11 RED, który przez akcję z przekazywaniem funduszy za zakup przekazuje środki na leczenie AIDS z tego powodu ma napis z tyłu "(product)RED”. Dla porównania że to podróbka pokazała iphony 12 i 14. Tłumacząc ze oni nic nie wiedzą na temat dlaczego jest taki napis. Wniosek z tego taki że nie warto pracować gdzieś gdzie nie ma się totalnie pojęcia o danej sferze pracy. NIE POLECAM !!!!!!! dodatkowo dodam że telefon jest sprawdzony oryginalny i zakupiony w PLAYU, a nie na jakiejś chińskiej stronce.

  3. marek bogusz ★☆☆☆☆

    Chamska obsługa. Otwierają o której im się podoba. Nie obsługują jak się nie ma zgodnych pieniędzy.

  1. Karolina Kłopotowska ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Pani sprzedała zablokowany tablet po czym kontakt z nimi jest utrudniony. Pani nie chce skontaktować się z właścicielem tabletu w celu zresetowania konta Huawei twierdząc że tablet nie jest zablokowany

  2. Ma4 Zwo ★☆☆☆☆

    Godziny otwarcia sa nieprawidłowe o 20 lombard zamkniety

  3. Marcel Mikołajczyk ★★☆☆☆

    Zbyt wysokie ceny

  1. Maciej Musiał ★☆☆☆☆

    Obsluga fatalna i nieprzyjemna...przynioslem telefon do sprzedaży z uszkodzona szybka ochronna na wyswietlacz.Pani z obslugi nie chciala uwierzyć ze to szybka a nie wyswietlacz wiec kazala mi ja zrywac zas po "udowodnieniu" ze wyswietlacz jest cały zadzwonila z owego telefonu na inny trzymajac obydwa przy uszach jednoczesnie stwierdzila ze moj jest uszkodzony bo cos "szumi" w glosniku...katastrofa nie polecam.W innym przypadku jak przyszedlem kupic słuchawki do telefonu rowniez jakas pani patrzac sie na mnie z niedowierzaniem polozyla mi na ladzie sluchawki wieksze od mojej glowy z 2m kablem mimo tego ze powiedzialem ze chce dokanalowe do telefonu.jeszcze jedno chamidlo tam pracuje ale szkoda sie produkować co wiecej jedynie w tym punkcie z calej sieci tych lombardow spotkaly mnie takie nieprzyjemne sytuacje, w tym samym lombardzie na centrum sosnowca obsluga w porzadku.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Loombard.pl Lombard Komis Kantor?

Loombard.pl Lombard Komis Kantor znajduje się przy Orla 11, 41-205 Sosnowiec, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Loombard.pl Lombard Komis Kantor?

Można skontaktować się z Loombard.pl Lombard Komis Kantor pod numerem +48 322 914 149

Jak można dotrzeć do Loombard.pl Lombard Komis Kantor?

Do Loombard.pl Lombard Komis Kantor można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements