Bardzo lubię robić zakupy w tym Lidlu. Obsługa w tym sklepie bardzo miła i pomocna.Porzadek na sklepie i brak kolejek przy kasie sprawiają, że zawsze z chęcią wracam do tego sklepu.
Zdjęcia
Opinie
-
Malwina Genzie ★★★★★
-
Ewelina Nowak ★☆☆☆☆
Czekałam 15 minut na zatwierdzenie wieku przy kasie samoobsługowej. Pan mnie skutecznie olewał, pomagał każdemu tylko nie mi. Ostatecznie się poddałam, musiałam zostawić rzeczy i wyjść.
-
StudioNPC ★☆☆☆☆
Sklep totalnie bez kontroli jakości i bez organizacji. Kupiłem mięso mielone ważne jeszcze do następnego dnia – po otwarciu okazało się ciemne i ewidentnie zepsute (załączam zdjęcia). Do tego przy kasach od miesięcy to samo: brak otwartej kasy a przy samoobsługowych jedna osoba obsługuje gotówkę, a klienci stoją w kolejce aż do wejścia. Chaos, brak reakcji i kompletny brak organizacji. Mieszkam blisko, ale po ostatnich doświadczeniach wolę jechać kilka kilometrów dalej niż znowu się z tym męczyć. Nie polecam tego Lidla – ani pod kątem obsługi, ani pod kątem świeżości produktów.
-
Justyna Nazwisko ★★★★★
Bardzo miła obsługa w porównaniu do innych lidlów w okolicy. Tu przynajmniej przyjmują reklamacje a nie jak w lidlu na zgodzie gdzie menagerka ma o to problem i wydziera sie na klientów. Polecam ten sklep, miła atmosfera, czysto i bardzo sympatyczni pracownicy. Kasy zawsze otwarte!
-
anna kło ★★☆☆☆
Często w tym oddziale brak towarów, które w danym tygodniu są objęte promocjami.
-
Marcin Kamyk ★★★★☆
Stojaki na rowery są zbyt blisko ściany, przez co rower ciężko zmieścić, aby złapało zapięcie za ramę. Warto przeprojektować te stojaki i odsunąć trochę od ściany/szyby. Musiałem się nagimnastykować z wciskaniem koła do szyby, aby można do stojaka sięgnąć ramą.
-
Patryk Sularz ★★☆☆☆
No jak na lidla to obsługa klienta na tragicznym poziomie. Problemy przy zwrocie urządzenia elektrycznego kazano mi się skontaktować z producentem samodzielnie. Zwrotu dokonałem w innym lidlu bez problemu. No i ostatnia akcja z ryba która śmierdziała niemiłosiernie. Tez odmowa zwrotu… tego lidla nie polecam
-
scorpion1980 ★☆☆☆☆
Najgorszy Lidl, jaki znam jeśli chodzi o zatowarowanie! Coś jest w promocji przez cały tydzień? Tutaj pierwszego dnia o 9:00 już tylko puste półki. Może będzie później dołożone? Nie, nie będzie, aż do końca promocji zero. A jak pojadę do innego Lidla, kupię ten sam towar bez problemu.
-
Mateusz Kiwior ★★★★☆
Sklep jest w odpowiedniej lokalizacji do tego asortyment jest całkiem Okej dostawy są dosyć często jedyny minusik jaki dostrzegam to fakt że chyba w każdym Lidl w Polsce odkąd weszły kasy samoobsługowe to na zwykłych kasach taśmowych cudem jest zobaczyć kasjera i potem są spóźnienia do pracy np.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Lidl?
Lidl znajduje się przy Bieszczadzka 1, Chropaczów, 41-600 Świętochłowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Lidl?
Można skontaktować się z Lidl pod numerem +48 618 803 000
Jak można dotrzeć do Lidl?
Do Lidl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku