Polecam tą pralnię. Bardzo miła obsługa oraz profesjonalne podejście do klienta!
Zdjęcia
Opinie
-
Łukasz Znamirowski ★★★★★
-
1aniem1 ★★★★★
Pani Marta jest najsympatyczniejsza z Pań które pracują w tej pralni. Jest osobą kompetentną ,empatyczną. Usługa bardzo dobrze wykonana :3 Napewno jeszcze tu wrócę
-
Mikołaj business ★★★★★
Drugi raz zostawiłem ubrania i jestem bardzo zadowolony. Zwłaszcza jak Panie dostały moją ulubioną kamizelkę która wygląda teraz lepiej niż nowa. Panie z obsługi bardzo miłe. Pozdrawiam serdecznie Panią która wyprała moje błękitne spodnie garniturowe na imprezę - jest przesympatyczna.
-
Rafal Rafal ★★★★★
Garnitur po praniu w pralce przywrócony do stanu fabrycznego. Wygląda rewelacyjnie jak po zakupie. Polecam, super obsługa i jakość.
-
aniem ★★★★★
Super pralnia, miła obsługa wszystko jasne i czytelne. Polecam
-
Ela Sitko ★☆☆☆☆
Odradzam korzystanie z pralni. Oddałam kurtkę puchową i dostałam ją uszkodzoną. Rzekomo była prana zgodnie z zaleceniami ale podejrzewam że w za wysokiej temperaturze aby było szybciej. Reklamacji nie uznano. Nawet nie zwrócono mi kosztów prania.
-
Maciej Popiół ★☆☆☆☆
Oddałem dwie nowe koszule ślubne do prasowania Jedna wróciła z plamą z tyłu (na szczęście mała I nie mocno widoczna) Druga z większą I dosłownie na środku z przodu - niemożliwa do użycia... A teraz najlepsze - koszule wróciły chyba bardziej pogięte niż przed "usługą", dzień przed ślubem... Oczywiście sam musiałem wszystko później doprowadzić do należytego stanu... Omijać szerokim łukiem jeżeli zależy wam na wyprasowanych I czystych ciuchach. Kiedyś usługi były OK teraz tragedia...
-
Jakub Brodi ★☆☆☆☆
Odradzam usługi tego punktu! Dwie sytuacje: 1) Oddałem kurtkę przeciwdeszczową z membraną oraz zewnętrzną impregnacją. Kurtka po wypraniu straciła całkowicie swoje właściwości przeciwdeszczowe, pewnie została naruszona zewnętrzna warstwa impregnacji. Oddając, kurtkę do specjalistycznego punktu oczekiwałbym aby pracownik poinformował mnie np. że kurtka straci swoje właściwości lub, że takiej kurtki się nie pierze, albo, że trzeba wykonać ponowną impregnację. 2) Oddałem spodnie od garnituru do prasowania. Po odebraniu spodnie miały źle zaprasowany kant. Oddałem spodnie do kolejnego prasowania informując pracownika, iż spodnie mają źle zaprasowany kant - stwierdził, że spróbuje coś z tym zrobić - efekt - nic z tym nie zrobił. Spodnie dalej mają znaczny ślad po złym zaprasowaniu.
-
Łukasz Zych ★★☆☆☆
Jestem bardzo średnio zadowolony. Nie wiem, może to kwestia moich ubrań, ale mam wrażenie, że inne pralnie czyszczą lepiej. Na krawatach niewielkie plamy są dalej widoczne. Na jednej z marynarek po praniu (!!!) pojawiła się plama, druga po pierwszym krótkim użyciu nadaje się znowu do odświeżenia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pralnia EBS C.H. M1 Czeladź. Pralnia Czeladź.?
Pralnia EBS C.H. M1 Czeladź. Pralnia Czeladź. znajduje się przy Będzińska 80, 41-250 Czeladź, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pralnia EBS C.H. M1 Czeladź. Pralnia Czeladź.?
Można skontaktować się z Pralnia EBS C.H. M1 Czeladź. Pralnia Czeladź. pod numerem +48 732 606 060
Jak można dotrzeć do Pralnia EBS C.H. M1 Czeladź. Pralnia Czeladź.?
Do Pralnia EBS C.H. M1 Czeladź. Pralnia Czeladź. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku