Opinie

  1. ANNA K ★★★★★

    Do Pana doktora trafiłam z polecenia koleżanki. Pan doktor bardzo konkretny i szczegółowy. Dokładnie opisał co robi. Wykonywałam u Pana doktora biopsję ze względu na znalezienie guza w piersi. Pan doktor uspokoił i wytłumaczył całą procedurę. Po wykonaniu badania dokładnie opisał co to wg. niego może być. Po otrzymaniu wyników faktycznie potwierdziły się przypuszczenia lekarza. Dzięki wstępnej diagnozie moje oczekiwanie na wyniki odbyło się w spokoju. Polecam

  2. Danuta Jelonek ★★★★★

    Do Pana Doktora trafiłam z polecenia od innej pacjentki, mogę również potwierdzić wszystkie pozytywne opinie. Od 2015 roku byłam pacjentką onkologiczną w Katowicach, przy ul. Ceglanej. Niestety, źle prowadzone badania USG (cały rok 2023/24) sprawiły, że wznowa choroby nie została wykryta. Podczas wizyt u Doktora Króla otrzymałam duże wsparcie. Moje leczenie zostało wdrożone bardzo szybko. Profesjonalizm zawodowy, szybkie decyzje, dobrze wykonane badanie, a w późniejszym czasie operacja, sprawiły, że choć późno - to choroba została zauważona i leczona. Pan Doktor osobiście troszczy się o wszystkie pacjentki na oddziale szpitalnym. Ja jestem bardzo wdzięczna za uratowanie mi życia i mogę polecić w stu procentach. Za każdym razem kiedy zadam pytanie, odpowiedzi są zawsze rzetelne, konkretne, i mimo dużej ilości pacjentów, nigdy nie odczułam pośpiechu podczas wizyty. Polecam osobom, których dosięgnie choroba, bo mając dobrego lekarza człowiek czuje się bardziej bezpieczny.

  3. Dagmara D ★★★★★

    Ze względu na swoją prokrastynację opinie wystawiam dopiero teraz, kiedy to kolejnej znajomej szczerze polecam Pana doktora. Prawdziwy lekarz z powołania. Przyszłam na wizytę przerażona po wizycie u innego lekarza, który to bez skrupułów i z premedytacją nastraszył mnie poważnym nowotworem i tym sposobem próbował skłonić do kosztownego zabiegu. Pan doktor Król uspokoił mnie, zbadał i wytłumaczył, że nie ma powodów do nerwów. Po jednej wizycie rozwiązał problem, który dosłownie spędzał mi sen z powiek. Niezwykle kompetentny lekarz, z wiedzą na najwyższym poziomie, a przy tym bardzo życzliwy i serdeczny człowiek. Jestem bardzo wdzięczna panu doktorowi i polecam każdemu.

  1. Michał Jelonek ★★★★★

    Świetny lekarz. Jeżeli ma do kogoś pasować sformułowanie "lekarz z powołania" to pasuje ono właśnie do pana doktora Króla. Podczas wizyty chętnie dzieli się swoją ogromną wiedzą i w bardzo zrozumiały sposób wszystko tłumaczy. Nie czuć absolutnie presji czasu, a jeśli pojawiają się jakieś pytania to pan doktor bardzo szczegółowo na nie odpowiada. Bardzo pomógł mnie i mojej mamie. Szczerze polecam!

  2. Paweł N ★★★★★

    Trafiłam do Pana dr. przypadkiem aby wykonał badanie którego nie mogłam zrobić w swoim mieście. Pan Dr. już na etapie badania wiedział/przypuszczał jaka jest choroba , wszystko dokładnie wytłumaczył i od samego początku wykazał ogromną troskę o zdrowie pacjentki. Dzięki jego zaangażowaniu i bardzo profesjonalnym podejściu do pracy zyskałam wiele czasu który przy mojej chorobie odgrywa główną rolę. Dr. Król z powodzeniem operował mnie dwukrotnie i za każdym razem wykazywał się wielką troską oraz wielkim zaangażowaniem. Od samego początku diagnoza Dr. Króla była trafna, dzięki jego wielkiego zaangażowania oraz pomocy na każdym etapie leczenia czułam się całkowicie bezpieczna. Dr. Król to prawdziwy lekarz z powołania, bohater, człowiek mający na uwadze tylko dobro pacjenta. Dziękuje za wszystko Panie Doktorze, jest Pan niesamowitym człowiekiem. Barbara Nowakowska

  3. Justyna Nędza ★★★★★

    Polecam wszystkim Pana dr Przemysława Króla -wspaniały lekarz i człowiek. Ogromna kompetencja i empatia do pacjenta. Trafiłam do Pana doktora w styczniu 2022 . Diagnoza nie była łatwa do przyjęcia - rak piersi ale od samego początku wiedziałam , że jestem w najlepszych rękach. Na każdym etapie leczenia byłam zaopiekowana i kierowana tak , że nie musiałam o nic się bać . Pan doktor jest zawsze dostępny dla pacjenta bez względu na okoliczności - dziękuje Panie doktorze z całego serca. Pan doktor współpracuje z fantastycznymi ludźmi którzy tworzą z nim cuda. Są to pielęgniarki Pani Jadzia , Pani Basia Pani Ola. Dzięki temu , że trafiłam w takie ręce moje leczenie przebiegło bardzo pozytywnie od diagnozy przez operację po chemioterapię. Pan doktor zaproponował mi najlepsze dla mnie rozwiązanie dotyczące metody operacji - mastektomia podskórna z jednoczasowa rekonstrukcją i dzięki temu nie ucierpiała moja psychika i estetyka.

  1. Bożena D ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor jest rzeczowy, tłumaczy wszystko krok po kroku. Biopsja piersi przebiegła sprawnie i z zachowaniem wszelkiej czystości chirurgicznej. Pani pielęgniarka jest miłą i pomocną osobą. Do Pana doktora trafiłam z polecenia innych kobiet!

  2. MAŁGORZATA MUSIAŁ ★★★★★

    Doktora Króla poznałam w grudniu 2021 roku i był to najgorszy grudzień w moim życiu,czekanie na wynik biopsji to były tortury.Gdy przyszły wyniki nie było płaczu bo nie było na to czasu.Pan Doktor konkretnie wytłumaczył mi z z czym mamy do czynienia i co trzeba z tym zrobić.Dziś jestem po mastektomii z jednoczasową rekonstrukcją mam piękna,nową pierś,którą mam zamiar cieszyć się przez długie lata.Pan Doktor ma ogromne pokłady cierpliwości tłumaczy wszystko dokładnie.Moja operacja była długa i trudna ale widząc troskę w oczach Doktora wiedziałam że jestem w dobrych rękach i wszystko będzie ok. Dziekuję za każdą minutę,która mi Pan Doktor poświęcił.Życzę samych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Wdzieczna za wszystko Małgorzata Musiał.

  3. Katarzyna Kobrinsky ★★★★★

    Z czystym sumieniem i z przyjemnością polecam Pana Doktora. Od września 2020, kiedy dowiedziałam się o złośliwym nowotworze raka piersi, jestem pod opieką Pana Doktora. Od pierwszej wizyty czuję, że jestem w dobrych rękach. Pan Doktor jest uprzejmy, dokładny, cierpliwy i, przede wszystkim, stawia trafne diagnozy i podejmuje decyzje, które prowadzą do jak najszybszego wyleczenia choroby. Nigdy nie czułam się tak pewnie będąc pod opieką lekarską, jak u Pana Doktora. Jest zawsze dostępny i pomocny, działa bardzo szybko i dokładnie. Ważne jest także to, że jestem pod opieką Pana Doktora zarówno w przychodni na Strzelców Bytomskich, od czego zaczęła się moja "przygoda" z Panem Doktorem, jak i w gabinecie prywatnym i wszędzie jestem traktowana tak samo, poświęcony mi jest ten sam czas na wyjaśnienia i badanie. Jestem po operacji oszczędzającej pierś wykonanej przez Pana Doktora, która zakończyła się 100% powodzeniem. Zakończyłam chemioterapię i radioterapię. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że jestem zdrowa, czego duża zasługa przypada Panu Doktorowi. W dalszym ciągu przebywam pod jego obserwacją w klinice iMed w Chorzowie, gdzie, oprócz Pana Doktora, pracują inni specjaliści, z którymi miałam styczność, a także przemiła i zawsze pomocna Pani Jadzia, której empatia również pomaga w trakcie trwania leczenia. Wszystkim polecam wizytę u Pana Doktora. Pozdrawiam, Barbara Wojciechowska

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lekarz Przemysław Król?

Lekarz Przemysław Król znajduje się przy Józefa Ryszki 72, 41-516 Chorzów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lekarz Przemysław Król?

Można skontaktować się z Lekarz Przemysław Król pod numerem +48 576 666 977

Jak można dotrzeć do Lekarz Przemysław Król?

Do Lekarz Przemysław Król można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements