Opinie

  1. Mariusz Wichary ★★★★★

    Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę. Z pewną obawą oddawałem samochód do usunięcia starej, zniszczonej folii, którą był oklejony samochód, ponieważ folia była miejscowo mocno spalona słońcem. Moje obawy nie były potrzebne, ponieważ usługa została wykonana profesjonalnie i terminowo. Przed usługą zostałem również poinformowany o ewentualnych zagrożeniach związanych z usuwaniem folii starego typu, niemniej finalnie ekipa stanęła na wysokości zadania. Samochód został po usłudze wypolerowany i prawie 10-letni Opel Meriva wygląda jak z salonu. Jeszcze raz dziękuję za profesjonalne wykonanie usługi. Bez obaw będę korzystać z Państwa usług detailingowych.

  2. Artur Marzec ★★★★★

    Polecam, porządna firma auto jak w pierwszym dniu odbioru z salonu a nawet lepiej

  3. Grzegorz Pawlak ★★★★★

    Studio detailingowe godne polecenia. Młodzi ludzie znający się na rzeczy. Wszystko wytłumaczą i doradzą. Oddałem auto na serwis ceramiki i efekt widać w załączeniu. Z pewnością jeszcze ich odwiedzę.

  1. Adrian Koruga ★★★★★

    Pierwszy raz oddałem tam auto i na pewno nie ostatni! Auto poflotowe z pełną ilością rys oraz oprysków, Panowie oddali prawie jak prosto z salonu (prawie bo nie można liczyć na cuda w 9letnim aucie). Dzięki jeszcze raz Panowie!

  2. Tarrou89 ★★★★★

    Serdecznie polecam to studio detailingowe. Chłopaki znają się na swojej robocie. Pranie i czyszczenia wnętrza, polerowanie całego auta oraz zabezpieczenie ceramiką poszło bardzo sprawnie. A efekt był piorunujący, nie spodziewałem się że auto może wyglądać tak dobrze. Dodatkowym atutem studia było pierwsze mycie po utwardzeniu się powłoki oraz pokazanie klientowi jak poprawnie dbać o powłokę oraz jakich środków używać. Serdecznie polecam. Efekt można zobaczyć na Instagramie studia (Opel Meriva).

  3. Damian Bajerski ★★★★★

    Powierzyłem w ręce „Corso” swoje BMW e92 335i na korektę lakieru, ceramikę oraz wypolerowanie ekranu LCD w środku. Mega polecam chłopaków, zdecydowanie wiedzą co robią. Bardzo dobre, otwarte, a zarazem profesjonalne podejście do klienta.

  1. K K ★★★★★

    Auto oddałam do Siemianowic mieszkając 100km od nich na całkowity dechrom, korektę, ceramikę, oklejanie między innymi dachu, lusterek, lamp, dołożenie lotki, dyfuzora, impregnacje skór, czyszczenie wnętrza i WIELE INNYCH :). Zacznę od tego, że konsultacja była bardzo rzetelna, celem było uzyskanie eleganckiego samochodu z nutą sportową, bez przesadzenia, aby nie wyglądał jak kosmita. Dostałam szczery feedback na moje pomysły, co ich zdaniem będzie super grać, a na co niewarto wydawać pieniędzy. Wycena korzystna w porównaniu do konkurencji, a przy okazji pierwszy raz miałam poczucie, że detailerzy podchodzą do tego co robią z pasją, traktują zlecenie jako projekt, który ma uszczęśliwić właściciela, przy okazji mając frajdę z tego co robią, a nie trzepią maszynowo kolejne zlecenia. Warto powiedzieć, że panowie wyrobili się w czasie, czego bym się nie spodziewała po ilości rzeczy jakie w tygodniu im dokładałam nad program. Kontakt ze studiem miałam też na przykład godzinę po zamknięciu, wiec podejrzewam, że aby klient miał wszystko gotowe w terminie zostawali po godzinach. Jestem wzruszona taką postawą i podejściem do klienta, nie musieli przecież adhocowych rzeczy realizować albo mogli mi powiedzieć, że to dłużej zajmie :). To była moja opinia co do obsługi, a co do usługi REWELACJA. Jest piękniej niż się spodziewałam. Każdy element dokładnie oklejony, nie ma się do czego przyczepić, a proszę mi uwierzyć, że jestem bardzo upierdliwym klientem. Mój samochód był trudnym przypadkiem lakierniczym, a po korekcie zniknęły wszelkie rysy. Ceramika bajka. Śmiem powątpiewać czy wcześniej dostawałam ceramikę u innych detailerów. Środek auta był pedantycznie wyczyszczony, cudownie bylo wracać takim autem do domu. Dostałam tez gratisową niespodziankę :). Wszelkie dobre opinie jakie do mnie dotarły się potwierdziły. Widzimy się za pół roku. Jeśli ktoś się waha nad wyborem studia detailingowego, to całym sercem polecam, warto nawet do nich podjechać, wszystko od a do z jest perfekcyjnie zrobione. Proszę tylko spojrzeć jak prezentuje się Arteon :)

  2. Michal Kierepka ★★★★★

    Świetna obsługa: bardzo profesjonalnie i w pełnej kulturze:) Przy pakiecie Classic Samochód elegancko umyty i wysprzątany;) Bardzo polecam ;)

  3. Bartosz Frelik ★★★★★

    Jedno etapowa korekta lakieru przyniosła rewelacyjny efekt. Auto nabrało głębi oraz rysy na aucie zostały usunięte. Polecam Auto Detailing Corso! Profesjonalne podejście do klienta ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto Detailing Corso |Folia PPF|?

Auto Detailing Corso |Folia PPF| znajduje się przy Harcerska 28, 41-103 Siemianowice Śląskie, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Auto Detailing Corso |Folia PPF|?

Można skontaktować się z Auto Detailing Corso |Folia PPF| pod numerem +48 694 249 412

Jak można dotrzeć do Auto Detailing Corso |Folia PPF|?

Do Auto Detailing Corso |Folia PPF| można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements