Nie polecam , po 30 min próby dodzwonienia się rano , odbiera pani i mówi że teraz odpisują na e-mail , odkłada słuchawkę . Lekarz boi się zarazków . Omijać tą przychodnie .
Zdjęcia
Opinie
-
Rafał Matonog ★☆☆☆☆
-
Halina Maculewicz (JA) ★★★★★
Miłe panie w rejestracji, dostępne toalety czysto jest gabinet rehabilitacji,optyk, laboratorium analityczne.
-
Sy Li ★★★☆☆
Miejsce przyjazne dla ludzi, z założenia. Lekarze ogólni w miarę stali, głównie płci męskiej - od lat ci sami panowie. Fajnie, że często robią testy: covid, paciorkowce, itp. Pierwszy kontakt z pacjentem to rejestracja - tu odczucia dobrego traktowania się kończą na jednej profesjonalnie uprzejmej osobie ( znam głos z kilku rejestracji przez telefon). Skąd to założenie, że wszyscy pracują za karę? Bo takie jest odczucie pacjenta w rejestracji. Magiczne okienko nie pozwala paniom na uprzejmość. Traktowanie jest z automatu przedmiotowe, petent, klient, pacjent czy natręt? Czy można zatrudnić tam mniej zrutynizowane osoby, które mniej pokazują jakimi są ważnymi osobami od zapisywania wizyt? Na dodatek młodsze panie szybko się tam uczą od starszych tego traktowania. Pewne standardy obsługi przy okienku już obowiązują i naprawdę czuć rażącą różnicę w poziomie.
-
Małgorzata Tuła ★☆☆☆☆
Ludzie chorzy, w zimnie i deszczu stoją ponad godzinę pod przychodnią, żeby się zarejestrować, bo telefonów nie odbierają. Ta przychodnia to patologia.
-
Sonia Romanik ★☆☆☆☆
Dziś od 8 rano dzwoniłam do Przychodni 87 razy !! Zaprowadzając córkę do szkoły , podeszłam z synem do przychodni ok 9 rano . Jedna pani na recepcji … ani dzień dobry , kompletnie nic zapatrzona w komputer . Nie czekając ani chwili zadzwoniłam raz jeszcze na telefon rejestracji nadal zajęty , w zasadzie wyłączony !!! Mam nadzieję , że zarząd Przychodni zrobi coś z tą sytuacją ..
-
Mateusz Ll ★☆☆☆☆
Jak zwykle ta przychodnia to jedno wielkie nieporozumienie. Z wyprzedzeniem jednodniowym nie można się zarejestrować, bo przecież to za trudne jest do ogarnięcia... Pewnie. Lepiej żeby chory stał jak za komuny pod drzwiami albo próbował się dodzwonić z samego rana gdzie paniusie na recepcji zapewne telefon odłożą na bok żeby ktoś im w kapuczinie nie przeszkadzał. I to za nasze pieniądze... Zburzyć i targowisko postawić to przynajmniej jakie laczki sobie kupimy.
-
Michał K. ★☆☆☆☆
Brak słów. Nawet nie potrafią odebrać telefonu. Nie mówiąc o czym innym. Ciągły brak miejsc u lekarza. Skandal.
-
Gracjan Wojciechowski ★☆☆☆☆
Totalne dno.Poziom rejestratorek i inteligencja równa zeru.Dodzwonić się nie da.Będąc drugim w kolejce żona dzwoniła i czekała 45min.aż oburzona Pani odbierze i po 30sekundach dyskusji powiedziała że za chwilę jej tel.się rozładuje!!!stacjonarny!!! i bezczelnie się rozłączyła bo zapultała się w rozmowie.Takie komentarze tu są od dwóch lat i nikt nie potrafi zrobić z tą "przychodnią"porządku.Proponuję Panie zwolnić i zamknąć tą przychodnie bo po takim podejściu do pacjenta jeszcze bardziej się rozchoruje!!!
-
Patrycja Witańska ★☆☆☆☆
Ta przychodnia to jedno wielkie nieporozumienie. Lekarze za karę, recepcjonistki ważniejsze od papieża, zarejestrować się nie da. Na zdrowe dzieci telefonicznie mówią że nie rejestrują z wyprzedzeniem, a jak człowiek pójdzie od 6 jak za komuny się wystać i zarejestrować to Pani mówi, że zarejestrować się nie da bo już na dziś komplet! Jak? Przecież byłam pierwsza w kolejce???!!! Zrównać z ziemią i postawić patodeweloperke!
-
Edyta Blad ★☆☆☆☆
Dodzwonić się to cud. Na stronie internetowej widnieje informacja ze czynne jest od 7,brak jest jakiejkolwiek informacji o późniejszej godzinie rejestracji. Pani łaskawie odebrała o 7:30 żeby poinformować mnie ze rejestrują od godziny 8? po czym najzwyczajniej bezczelnie się rozłączyła. Szkoda słów.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Medyczne Żwaków?
Centrum Medyczne Żwaków znajduje się przy aleja Bielska 130, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne Żwaków?
Można skontaktować się z Centrum Medyczne Żwaków pod numerem +48 323 294 431
Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne Żwaków?
Do Centrum Medyczne Żwaków można dotrzeć, korzystając z poniższego linku