Polecam gorąco:) Bukiety piękne i pachnące. Pani podjęła się zapakowania sporego prezentu.
Zdjęcia
Opinie
-
Magda Sz ★★★★★
-
Adrianna F ★★★☆☆
Zanim zamówią Państwo bukiet lepiej dopytać o wszystkie koszty. Okazało się, że cena jest o 25% wyższa niż miała być, bo pani dołożyła więcej kwiatów niż miała plus doliczono aż 25zł za zawinięcie w ozdobny papier. Bukiet sam w sobie ładny, ale zdecydowanie niewarty swojej ceny. Niestety nie wrócę :(
-
Marta Podlinska ★★★★★
Bardzo polecam kwiaciarnie! Pani która nas obsługiwała (blondynka) wykonała przepiękny bukiet, duży i w rozsądnym budżecie. Bukiet wyglądał bardzo lekko i wiosennie. Obsługa bardzo miła, zupełnie inne doświadczenie niż w pobliskiej kwiaciarni na Kochanowskiego.
-
Agata ★★★★★
Piękny bukiet! Zrobiony w 100% tak jak poproszono!❤️ bardzo polecam
-
Kamil Witkowski ★★★★★
Świetne ceny i bardzo miła obsługa, zawsze chętnie wracam! :)
-
Piotr Suwara ★☆☆☆☆
Trudno powiedzieć, kiedy jest otwarta. Pocałowałem klamkę w godzinach otwarcia w sobotę. Karteczka na drzwiach mówiła, że będzie zamknięte w niedzielę, nic więcej...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Izabela. Kwiaciarnia?
Izabela. Kwiaciarnia znajduje się przy Józefa Piłsudskiego 50, 08-110 Siedlce, Mazowieckie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Izabela. Kwiaciarnia?
Można skontaktować się z Izabela. Kwiaciarnia pod numerem +48 256 326 533
Jak można dotrzeć do Izabela. Kwiaciarnia?
Do Izabela. Kwiaciarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku