Opinie

  1. Magda Sz ★★★★★

    Polecam gorąco:) Bukiety piękne i pachnące. Pani podjęła się zapakowania sporego prezentu.

  2. Adrianna F ★★★☆☆

    Zanim zamówią Państwo bukiet lepiej dopytać o wszystkie koszty. Okazało się, że cena jest o 25% wyższa niż miała być, bo pani dołożyła więcej kwiatów niż miała plus doliczono aż 25zł za zawinięcie w ozdobny papier. Bukiet sam w sobie ładny, ale zdecydowanie niewarty swojej ceny. Niestety nie wrócę :(

  3. Marta Podlinska ★★★★★

    Bardzo polecam kwiaciarnie! Pani która nas obsługiwała (blondynka) wykonała przepiękny bukiet, duży i w rozsądnym budżecie. Bukiet wyglądał bardzo lekko i wiosennie. Obsługa bardzo miła, zupełnie inne doświadczenie niż w pobliskiej kwiaciarni na Kochanowskiego.

  1. Agata ★★★★★

    Piękny bukiet! Zrobiony w 100% tak jak poproszono!❤️ bardzo polecam

  2. Kamil Witkowski ★★★★★

    Świetne ceny i bardzo miła obsługa, zawsze chętnie wracam! :)

  3. Piotr Suwara ★☆☆☆☆

    Trudno powiedzieć, kiedy jest otwarta. Pocałowałem klamkę w godzinach otwarcia w sobotę. Karteczka na drzwiach mówiła, że będzie zamknięte w niedzielę, nic więcej...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Izabela. Kwiaciarnia?

Izabela. Kwiaciarnia znajduje się przy Józefa Piłsudskiego 50, 08-110 Siedlce, Mazowieckie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Izabela. Kwiaciarnia?

Można skontaktować się z Izabela. Kwiaciarnia pod numerem +48 256 326 533

Jak można dotrzeć do Izabela. Kwiaciarnia?

Do Izabela. Kwiaciarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements