Super poradnia, świetni lekarze, bardzo pomocni.
Zdjęcia
Opinie
-
Damian Maciąg ★★★★★
-
Nicole Nowok ★★★★★
Doktor Nowak jak i doktor Marusiak to świetni specjaliści w tej przychodni. Bardzo polecam, rzetelni i kompetentni.
-
Justyna Wysocka ★★★★★
Serdecznie polecam opiekę dr Nowaka. Bardzo kompetentny lekarz, cierpliwy z sercem do pacjenta. Chętnie tłumaczy , rozmawia i edukuje nie tylko pacjenta ale i osoby opiekujące się chorą osobą. Wizyta domowa nie jest dla niego przeszkodą do ułatwienia opieki nad pacjentem . Z całego serca polecam i pozdrawiam Pana doktora .
-
exesse v ★★★★★
Bardzo profesjonalna obsługa. Dziękuję calemu personelowi za fachowe podejście i opiekę. Panie pielęgniarki super kobiety zawsze uśmiechnięte i pomocne.
-
Wioletta Kauder ★★☆☆☆
Do poradni nie mam zarzutów ale Pani pediatra (już jedyna, która tam przyjmuje) tak jak badała 25 lat temu tak bada i teraz.. kiedyś to ja wylądowałam w szpitalu z zapaleniem płuc, którego ona nie wychwyciła, a teraz stałoby się to samo z moim synem. Pani Doktor po ekspresowym i niedokładnym badaniu stwierdziła powiekszony migdałek i przepisała antybiotyk ( i nic poza tym, nawet żadnego syropu wykrztuśnego mimo kaslu u syna). Nie dało mi to spokoju i pojechałam tego samego dnia do innego lekarza i okazało się że syn ma zapalenie płuc. Omijajcie tą lekarkę szerokim łukiem. Osłuchuje dziecko przekładając stetoskop w tępie ekspresowym, nie miałaby szans w takim tempie nic usłyszeć (a dodam że syn siedzi grzecznie i ładnie oddycha, nie wyrywa się i nie płacze) do gardła zagląda nie włączając nawet światła. Przepisuje antybiotyk na wszystko. Mój syn ma 2 lata, pewnie gdyby nie wizyta u innego lekarza wylądowalibyśmy w szpitalu, tak jak i ja za dziecka dzięki tej Pani. Nigdy więcej.
-
chiamamimilo ★★★★★
W przychodni można liczyć na profesjonalną opiekę medyczną ze strony ludzi nie tylko umiejętnych i doświadczonych, ale przede wszystkim stawiających na pierwszym miejscu dobro pacjenta. Panie pielęgniarki, niczym anioły, z sercem na dłoni i nieustająco dobrymi słowami, sprawiają, że człowiek wychodzi z gabinetu, czując się zaopiekowany i pełen nadziei oraz wiary w ludzi. Za tę otwartość, akceptację, uśmiech i życzliwość, które w nawet najbardziej burzliwe dni wnosiły słońce — dziękuję. Milo
-
Jagoda Kowalski ★☆☆☆☆
Nie wiem czy ktoś wogole tam pracuje dzwonię 50razy i ciągle zajęte a jak jest sygnał to nie laska podnieść słuchawkę
-
DANIEL DANI ★☆☆☆☆
Widzę że ta przychodnia pacjentów ma w doopie, próbuję się dodzwonić od dwóch dni do rejestracji do dermatologa i wiecznie jest telefon zajęty czyli prawdopodobnie odłożona słuchawka. Skoro mają robić pacjentowi łaskę to niech zamkną ten bajzel. Później się pewnie będą wybielać że wszyscy wokół się na nich uwzięli a oni są niby tacy kompetentni.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres CENTRUM MEDYCZNE HAJDUKI Sp. z o. o.?
CENTRUM MEDYCZNE HAJDUKI Sp. z o. o. znajduje się przy Jubileuszowa 3, 41-506 Chorzów, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do CENTRUM MEDYCZNE HAJDUKI Sp. z o. o.?
Można skontaktować się z CENTRUM MEDYCZNE HAJDUKI Sp. z o. o. pod numerem +48 322 462 541
Jak można dotrzeć do CENTRUM MEDYCZNE HAJDUKI Sp. z o. o.?
Do CENTRUM MEDYCZNE HAJDUKI Sp. z o. o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku