Opinie

  1. Michał Kosmulski ★★★★★

    Firma przygotowała zamówienie sprawnie i w dobrej cenie. Bukiet wyszedł piękny.

  2. Jakub Kruczek ★★★★★

    Kwiaciarnia to miejsce pełne pięknych, świeżych kwiatów i miłej atmosfery. Obsługa jest bardzo pomocna i zawsze doradzi najlepszy wybór na każdą okazję. Bukiety są starannie komponowane, a kwiaty długo zachowują świeżość. Zdecydowanie polecam!

  3. Alicja Osiej ★★★★★

    Bardzo Polecam! Najlepsza kwiaciarnia na świecie profesjonalnie z dokładnością ,cenowo też mega. Panie pomogły mi w ostatnim momencie uratować sytuację z końcem roku,zrobiły piękne na biegu bukiety gdzie zachwyciły by nie jedną osobę. Nie polecam kwiaciarni nie opodal na Braci Wieniawskich Pani stwierdziła fakt że skoro niechce kupić z jej produktów gotowca to ona na mnie nie zarobi ogólnie bardzo uboga i droga sprawa Tego napewno nie powiem o tej kwiaciarni Profesjonalizm,życzliwość ,podejście do klienta ,pełna gama pięknych (różnorodnych)kwiatów . Naprawdę Polecam bo nie każdego wita się z miejsca uśmiechem ;) .

  1. Ewa Bojarczuk ★★★★★

    Jesteśmy z mężem wierni tej kwiaciarni od lat. Kwiaty są świeże, jeśli chodzi o bukiety - Panie zawsze się starają, robią je naprawdę piękne, nie naciągają klienta, tylko robią dokładnie to, na co się umówimy, ceny są naprawdę bardzo korzystne. Plusem jest też fakt, że kwiaciarnia jest czynna właściwie zawsze - nawet w każde święto. Za ostatni bukiet ze zdjęcia zapłaciłam 50zł - na żywo był jeszcze piękniejszy :)

  2. Aleksandra ★★☆☆☆

    W ostatnim czasie zamówiłam dwa duże bukiety i mimo, że były piękne to bukiety w obu przypadkach juz po 2 dniach wyglądały okropnie... Większość kwiatów zaczęła strasznie więknąć, opadać a niektóre usychać. W obu przypadkach kwiaty otrzymały do wody odżywkę, końcówki były podcinane, woda zmieniana i temperatura pokoju gdzie kwiaty się znajdowały nie była wysoka. Oba bukiety były z róż, i problem dotyczył tylko róż, dodadatki w postaci np eustomy trzymały się bardzo ładnie kolejne dni. Kwiaty od Państwa z kwiaciarni braliśmy już wielokrotnie i kiedyś bukiety stały po ponad tydzień, nie wiem czy to zmiana dostawcy kwiatów, ale w ostatnim czasie niestety straszne pogorszenie jakości.

  3. To Ci sie upiecze! ★★★★★

    Gorąco polecam ;) Cudowna obsługa i piękne kwiaty ;) co tydzień goszczą na moich tortach ;)

  1. MARCIN DUDA ★★★★★

    Witam , super kwiaciarnia! Bardzo dobre zaopatrzenie, duży wybór . Wszystko świeże i pachnące :) Ceny również super . Obsługa miła i na wysokim poziomie ! Szczerze polecam ! :)

  2. Kamil Sim ★★★★★

    Super obsługa, mega doradztwo przy kwiatach, polecam serdecznie tą kwiaciarnie.

  3. Ewa Mgiełka ★☆☆☆☆

    Oszustwo, kwiaty na wyjątkową okazję wytrzymały 1 dosłownie dzień.. tak traktuje się klienta ziomala z Czechowa szok.. odradzam stanowczo zakupy w tym miejscu ofiarując drugiej osobie można doznać miast uznania sympatii totalną porażkę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lubelska Kwiaciarnia M. Segeth E. Turska?

Lubelska Kwiaciarnia M. Segeth E. Turska znajduje się przy Żelazowej Woli 1a, 20-853 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lubelska Kwiaciarnia M. Segeth E. Turska?

Można skontaktować się z Lubelska Kwiaciarnia M. Segeth E. Turska pod numerem +48 817 403 741

Jak można dotrzeć do Lubelska Kwiaciarnia M. Segeth E. Turska?

Do Lubelska Kwiaciarnia M. Segeth E. Turska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements