Opinie

  1. Kinga irena ★★★★★

    Wielkie podziękowania dla Pani Dr Orszulak poradni chorób zakażnych . Wyprowadziła córkę w ciągu miesiąca z rozległej rozsianej Boreliozy która była bagatelizowana w Bytomiu na odz. pediatrii oraz odzidziału neurologii na Truchana w Chorzowie . Lekarze doprowadzili do niepełnosprawności i niedowładu kończyny górnej paraliżu twarzy nerwu 7 oraz do stanu depresji . I wmawiali że to problem psychiczny . Córka zdrowa jest potwierdzenie psychiatry . Jest dziś pełna życia i zdrowia . Choć wiadomo Borelioza jest do końca życia uśpiona lub zaleczona . Dzięki Pani Dr Grażynie O. Gdyby nie dochodziło do omdleń już przez zaniechanie szpitali . Dziś by córka nie wiadomo w jakim stanie by była czy w ogóle doszło by do zapalenia mieśnia sercewego lub co gorsza śmierci komórek . Podziękowania dla Pań z rejestrajii bardzo miła obsługa i pomocna . Dziękujęmy do zobaczenia na kontrolnych badaniach .

  2. M. A. ★★★★★

    Wyrazy szacunku dla Pani Doktor Grażyny Orszulak, a także pracujacej w recepcji Pani Katarzyny Sporys. Profesjonalizm, cierpliwość i życzliwość - jak zawsze (to nie pierwsza nasza wizyta). Nawet podczas intensywnych dni, gdy pacjenci wypełniają przychodnię (co też jest potwierdzeniem wysokiej jakości placówki). Dziękujemy serdecznie! Pani Doktor jest świetnym lekarzem!

  3. Stanisław Marcisz ★★★★★

    Ze wszech miar polecam Pana dr. Witolda Orszulaka,nasza rodzina bardzo wiele mu zawdzięcza. Specjalista wysokiej klasy,bardzo miły o profesjonalnym podejściu do pacjenta. Pięć gwiazdek dla przychodni ORBIMED.

  1. ANtoNIONI ★★★★★

    Od wielu lat jestem pacjentem dra Witolda Orszulaka. Doktor Orszulak to bezsprzecznie najlepszy kardiolog jakiego znam w Tychach i okolicy. Specjalista z wieloletnim doświadczeniem, super fachowiec, niezwykle dokładny, skrupulatny i wszechstronny. Nie ogranicza się tylko do objawów kardiologicznych, a traktuje pacjenta kompleksowo. Bardzo empatyczny, miły, kulturalny. Ważne jest to, że wystawia BEZPŁATNIE recepty podczas kontynuacji leczenia. Polecam z całego serca!

  2. Agnieszka Rasztabiga ★★★★★

    O dłuższego czasu jeździmy z córką do przychodni do Pani dr Orszulak. Fantastyczna Pani Doktor. Wszystko dokładnie tłumaczy , spokojnie, zawsze zleca badania kontrolując czy wszystko jest w porządku. Dodatkowo panie na recepcji przemiłe i pomocne. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Agnieszka.

  3. Mariola Loson ★★★★★

    Polecam Panią Doktor Grażynę Orszulak. Profesjonalna obsługa i przyjemna atmosfera. Razem z córką byłyśmy na kilku wizytach, jesteśmy bardzo zadowolone.

  1. Malgorzata Kulisz ★★★★★

    Bardzo profesjonalni i mili lekarze - Pan Michał I Jakub Orszulak. Godni polecenia, otrzymywałam odpowiedź na wszystkie pytania i wątpliwości, co niekoniecznie jest normą w czasie wizyt u lekarza. Małgorzata Kulisz

  2. piojakon ★★★★★

    Polecam dr W. Orszulaka U doktora leczę się już wiele lat i na podstawie tego „stażu” jednoznacznie mogę stwierdzić że jest to bardzo dobry, rzetelny i dociekliwy lekarz. W moim przypadku wiele lat temu postawił trafną diagnozę, a leczenie przynosi pozytywne i widoczne efekty. Wizyty przebiegają w naprawdę miłej atmosferze, informacje o stanie zdrowia ( nie ograniczające się tylko o zakres kardiologiczny) są przekazywane jasno i zrozumiale. Dzięki dr W. Orszulakowi zdiagnozowano u mnie i podjęto skuteczne leczenie innego niebezpiecznego schorzenia. Polecam tego lekarza z całego serca. Piotr Kondracki

  3. Darek Tatusko ★★★★☆

    Gdyby nie fakt że mimo ustalonej godziny mojej wizyty musialem czekać ponad godzinę było by 5*. Recepcja naprawdę uprzejma w podejściu do pacjenta i pomocna gdyż naprawdę cierpliwie wysłuchała mnie pani w okienku gdy poszukiwałem wcześniejszego terminu. Poinformowała mnie, że skontaktuje się telefonicznie gdy tylko ktoś zrezygnuje z wcześniejszego terminu i tak też zrobiła dzwoniąc już następnego dnia umawiając mnie na wcześniejszą datę. Po przyjściu przed czasem wyznaczonej wizyty szybko zostalem obsłużony przy okienku i wygodnie oczekiwałem swojej wizyty. Pomieszczenie było czyste i grała cicho muzyka, jest woda pitna dla oczekujących a także toaleta i wygodne kanapy oraz wieszak na plaszcze gdyż w środku panuje odpowiednia temperatura. Cała wizyta przebiegła profesjonalnie i zdecydowanie mogę polecić to miejsce dla innych. Zdaję sobie sprawę że godziny umówionej wizyty sa orientacyjne ale oczekiwanie nie powinno przekraczać 30 minut to wymaga moim zdaniem poprawy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Adiuva - Wielospecjalistyczne Gabinety Lekarskie - Budynek ORBIMED?

Adiuva - Wielospecjalistyczne Gabinety Lekarskie - Budynek ORBIMED znajduje się przy aleja Niepodległości 98, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Adiuva - Wielospecjalistyczne Gabinety Lekarskie - Budynek ORBIMED?

Można skontaktować się z Adiuva - Wielospecjalistyczne Gabinety Lekarskie - Budynek ORBIMED pod numerem +48 603 221 810

Jak można dotrzeć do Adiuva - Wielospecjalistyczne Gabinety Lekarskie - Budynek ORBIMED?

Do Adiuva - Wielospecjalistyczne Gabinety Lekarskie - Budynek ORBIMED można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements