To przykre, że takie kwiaty wciskają klientom które już na drugi dzień więdną.
Zdjęcia
Opinie
-
Adrian Pękala ★☆☆☆☆
-
K. M. ★★★★★
Zamówiłem bukiet dla żony z okazji narodzin naszego dziecka, ale niestety kwiaty nie dotarły w dobrym stanie do dnia doręczenia. Skontaktowałem się z kwiaciarnią, a oni błyskawicznie przygotowali nowy, przepiękny bukiet w ramach rekompensaty. Dziękuję i polecam!
-
Barbara Filipiak ★☆☆☆☆
zakupiłam róże okolo 18, a tak wyglądają o 5 rano, zaznaczając, że Pani zapewniała a raczej BYŁA PEWNA że wystarczy włożyć tylko do wody i na spokojnie wytrwają do jutra, co oczywiście zrobiłam, ale jak się okazuje to nie pomogło i róże najzwyczajniej zwiędły, dlatego chciałabym się zapytać co w takim razie miałabym dać na prezent, przecież byłam zapewniana że róże wytrwają więc niczego więcej nie dokupywałam a żadna kwiaciarnia przed 6 nie jest czynna, co sprawdziłam dzień wcześniej. nie polecam, gdybym miała dziś rano więcej czasu z chęcią bym tej pani pokazała jak to ten super wytrwały rodzaj róży wygląda po nocy. Chciałabym dodać że róża kupiona tego samego dnia w innej kwiaciarni jako jedyna wytrwała i się nadawała.
-
Anka Laskowska-Bartoszek ★★★★★
Bardzo polecam! Przemiła obsługa, która super doradzi, wysłucha uwag i zrealizuje wizję bukietu wedlug oczekiwań klienta. Z pewnością wrócę. Jeszcze raz dziękuję przemiłej Pani, która mnie obsługiwała i stworzyła ten piękny bukiet!
-
joanna w ★☆☆☆☆
26 maja około 18:00. Poprosiłam o wywiązanie bukietu, Pani zaproponowała gotowy, podziękowałam. Zapytała do jakiej ceny, na początku powiedziałam 70 -80 zł (ale w taki dzień to nie kwestia pieniędzy). Poprosiłam o bukiet w kolorach pastelowych, dostałam białe róże (5 szt.) + gipsówkę (85 zł), czegoś mi brakowało, chciałam dodać więcej koloru więc za namową Pani dostałam dwie różowe gipsówki, czegoś nadal mi brakowało, zapytałam czy może nie lepszy byłby pudrowy róż na co Pani odpowiedziała mi w okropny sposób: bierze Pani albo nie! kolejka jest! (Na całą kwiaciarnię), to są świeże angielskie róże, dopiero przyjechały!” Pani obsługująca mnie nie ma za grosz taktu i kultury, a obsługa co tu dużo mówić, ŻENADA !!! Dodam tylko, że moje wybieranie trwało mniej niż 5 min. a mam prawo do wyboru i bycia zadowoloną zwłaszcza, że bukiet kosztował ponad 100 zł. Niestety nie byłam. Poczułam że chodzi o to żeby tylko sprzedać i natychmiast mam się zabierać, bo ważna jest tylko kasa, nieważne zadowolenie klienta już nie mówiąc o zwykłej uprzejmości podczas obsługi. Gdyby nie to, że jest to Dzień Mamy i mi zależało, żeby Mama dostała bukiet, wyszłabym z pustą ręką. Rozumiem, że jestem młodą osobą, ale każdemu należy się szacunek i zwyczajnie miła obsługa bez względu na wiek zwłaszcza, że zostawia się niemałe pieniądze, za taki bukiet jaki otrzymałam to dość duża cena dlatego chciałam urozmaicenia. Nie wiem czy ta Pani pracuje za karę czy miała zły dzień? (to jednak nie powinno rzutować na podejście do klienta) Nie polecam obsługi ! Więcej nie przyjdę i innym potencjalnym klientom również odradzam.
-
M D ★☆☆☆☆
Za dwa marne bukieciki z goździków zapłaciłam niespełna 100 zł, nie doliczyłam się jak zostały wycenione, bo na parabol usługa nabita jako całość. Cena niewspółmierna do jakości i ilości kwatów, w dowolnej innej kwiaciarni w podobnej cenie miałabym bukiety, a nie złapane wstążka goździki z zieloną gałązką... Żałuję że nie przeczytałam opinii przed wizytą w tym miejscu. Zdecydowanie nie polecam.
-
Mateusz Choma ★☆☆☆☆
Sześć na siedem róż za drobne 20 zł sztuka zwiędło po niecałych 24h mimo przycięcia i umieszczenia w wodzie 30 minut po zakupie i użycia proszku do kwiatów ciętych (o który trzeba było się doprosić w kwiaciarni). Także drogo i bardzo słabo.
-
Robert R ★☆☆☆☆
Ja rozumiem okazję ( walentynki) ale 25 zł za średniej wielkości różę z wstążeczką !!!??? Cena na flakonie z kwiatami 18 zł przy kasie z tandetną wstążką 25 zł ! Nie polecam nikomu tej kwiaciarni !
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Avilla. Kwiaciarnia?
Avilla. Kwiaciarnia znajduje się przy Orkana 4, Węglin Południowy, 20-504 Lublin, Lubelskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Avilla. Kwiaciarnia?
Można skontaktować się z Avilla. Kwiaciarnia pod numerem +48 515 093 344
Jak można dotrzeć do Avilla. Kwiaciarnia?
Do Avilla. Kwiaciarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku