Nigdy nie miałam problemu, ani w rejestracji, ani u lekarza (rodzinnego, pediatry i ginekologa). Panie zawsze miłe i chętne do pomocy. Fantastyczna dr Żelazik-Tarko, empatyczna, z ogromną wiedzą i podejściem do pacjenta. Zawsze mam wszystko wyjaśnione czy na wizycie w poradni czy w trakcie teleporady.
Zdjęcia
Opinie
-
Barbara Zawiła ★★★★★
-
Marta ★☆☆☆☆
Oceniam przychodnie dla dorosłych. Proszę unikać tej przychodni. Panie z rejestracji nie miłe. Decydują za lekarza prosząc nawet o receptę twierdzą że lekarz nie wypisze bo one nie mają miejsca.chamskie,bezczelne podsmiechuja się pod nosem i głupio komentując , zamiast wykonywać swoja pracę , ktoś się powinien w końcu tą przychodnia zainteresować bo skargi nic nie dają wiecznie się jakoś wybranią. Proszę naprawdę unikać przychodni dla dorosłych. Nawet w bardzo złym stanie odnawiają przyjęcia do lekarza( bo one miejsc nie mają o 9 rano dzwoniąc nie mają miejsc ) to ktoś ma tydzień wcześniej przewidzieć że będzie chory ? Ale jak miałam nie raz umówiona wizytę to takie milusie dzwonią że nie ma Pani doktor i czy można przełożyć. To wtedy już do rany przyłóż ale jak człowiek coś potrzebuje to chamskie i beszczelne. Jeśli chodzi o przychodnie dla dzieci to nie mam zastrzeżeń lekarz miły , Panie z rejestracji też bardzo miłe pomocne przychodnie dla dzieci mogę z sercem polecić. Niestety przychodnie dla dorosłych radzę omijać wielkim łukiem...
-
Patryk.P ★☆☆☆☆
Przychodnia daremna, gorzej niż źle… Dzwoni się po 10 razy i nikt nie może odebrać telefonu, jak już się człowiek dodzwoni to odbierają Panie jak za karę by tam siedziały. (Nikt wam nie każe tam siedzieć, więc jak coś się wam nie podoba to rzucić kwitem)
-
Wiktoria N ★☆☆☆☆
Jak któraś kobieta zechce prowadzić tu ciąże u p. Buczek to proszę się zastanowić, no chyba, że chce czuć się niezaopiekowana, zbadana po omacku i niczego konkretnego się nie dowiedzieć. Zresztą sposób rozmawiania i nastawienia pozostawia wiele do życzenia. W kolejce same kobiety 40+, może jak któraś ma inne problemy ginekologiczne to jest Ok. Natomiast ciąża to tragedia. Zepsute urządzenie do usg, w jaki sposób zbadać czy te dziecko tam jest w ogóle i żyje? Muszę zmienić lekarza do prowadzenia połowie praktycznie w połowie ciąży… Czeka się 2h na wizytę, wchodzi na 3minuty.. nawet usg nie zrobi… W ciągu miesiąca miałam dwie wizyty, na których nie zbadała mnie na fotelu a co dopiero zrobić usg. Nie muszę chyba mówić, że gdyby nie daj Boże dziecko mi zmarło w łonie to mogłabym ja posądzić, że byłam na wizycie a ona mnie nie zbadała. Zmieniłam lekarza i jasno mi powiedział, że mam wychodzić z gabinetu będąc pewną, ze dziecko żyje.
-
Jolanta Przybyłek ★☆☆☆☆
Nie polecam po dzisiejszym dniu doszłam do wniosku że Panie z recepcji to głęboki PRL. Mając grypę jelitowa gorączkę 38 i wymioty usłyszałam że wizyta dopiero w piątek Poprosiłam by Panienka z okienka poszła się zapytać czy jakiś lekarz mnie przyjmuje otrzymałam odpowiedź że muszę przyjść osobiście. One nie mogą opuszczać stanowiska pracy. Brak empatii do pacjenta. Szkoda że się nie wybrałam przynajmniej miały by sprzątanie. Acha jeszcze dyrdymaly o przepisie który im nie pozwala pytać lekarza o przyjęcie pacjenta Dużo zdrowia niech grypa was omija
-
Юля Глова ★☆☆☆☆
Lekarz wydaje zaświadczenia nie badając dzieci. Lekarz i rejestratorka-chamy.
-
Joanna Stępniak ★☆☆☆☆
Nie polecam. Na wizytę można dostać się dopiero następnego dnia, teleporada również. Mąż chory, bardzo osłabiony, grypa. Panie w recepcji powiedziały że można przyjść i MOŻE Pani doktor go przyjmie a może nie.
-
jaroslaw szczechla ★★★★★
Bardzo serdecznie polecam Alfa Med.Panie w rejestracji dla doroslych bardzo milo i rzeczowo obsluzyly mnie ,doradzajac i polecajac odpowiedniego lekarza .Pani doktor w bardzo profesjonalny sposob przeprowadzila wywiad chorobowy,przebadala mnie oraz udzielila wyczerpujacych porad odnosnie dalszego leczenia.Jestem bardzo milo zaskoczony i serdecznie polecam te przychodnie
-
Lila Srila ★☆☆☆☆
Pani z rejestracji bardzo nieuprzejma. Po przyjściu z dzieckiem które dostało wysypki pomoc lekarza nie została udzieloną w żaden sposób.
-
Piotr W ★★★★☆
Lekarze jak to ludzie. Jedni mili inni nie. Tak jest wszędzie. Do rejestracji trudno się dodzwonić a i tam zależy na kogo trafisz. Jedne rejestratorki potrafią się uśmiechać inne dają znać że są najważniejsze.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Alfa-Med Sp. z o.o. NZOZ?
Alfa-Med Sp. z o.o. NZOZ znajduje się przy Szpitalna 11, 41-250 Czeladź, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Alfa-Med Sp. z o.o. NZOZ?
Można skontaktować się z Alfa-Med Sp. z o.o. NZOZ pod numerem +48 322 653 727
Jak można dotrzeć do Alfa-Med Sp. z o.o. NZOZ?
Do Alfa-Med Sp. z o.o. NZOZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku