Opinie

  1. A R ★★☆☆☆

    Basen może nienajgorszy, ale godziny otwarcia pozostawiają wiele do życzenia. Latem, kiedy człowiek najbardziej dyspozycyjny, to go zamykają na 2 miesiące, albo ograniczają godziny. Zawsze trzeba sprawdzić przed wyjściem, czy w ogóle będzie otwarty, bo często jest niespodzianka. Nie jest to najtańszy obiekt, a podejście do klienta jak do intruza...

  2. Barbara Wyryma ★★★★☆

    Byłam dziś po kilkunastoletniej przerwie, basen super, Panie przy obsłudze bardzo miłe, woda ciepła i czysciutka, jeden minus za okropnie ciasne szatnie

  3. aganieszka21 ★★★★★

    Sympatyczna obsługa na kasie i samym basenie. Czysto, szafki działają poprawnie. Naliczanie minutowe po przekroczeniu czasu 1 h. Cena wydaje mi się być dosyć wysoka w porównaniu do innych basenów w okolicy.

  1. Patryk ★☆☆☆☆

    Woda w basenie jest bardzo zimna, co sprawia, że korzystanie z niego jest mało komfortowe. Pod prysznicami panuje bałagan – jest brudno i ślisko, co stwarza ryzyko poślizgnięcia się. Niestety, pani sprzątająca nie wykonuje swoich obowiązków, zamiast tego spędza czas na rozmowach z kasjerką. Sama kasjerka, kobieta z czarnymi włosami, wykazuje się wyjątkowo nieprofesjonalnym podejściem – jest niemiła, a jej opryskliwe zachowanie wobec klientów pozostawia wiele do życzenia. Co więcej, byłem świadkiem sytuacji, w której nie chciała wpuścić chłopca z niepełnosprawnością, co było szczególnie niepokojące i niewłaściwe. Podsumowując, nie polecam tego miejsca – zarówno obsługa, jak i warunki pozostawiają wiele do życzenia. Oczekuję wyższego standardu w tego typu obiektach.

  2. Klaudia P ★★☆☆☆

    Jak na warunki drogi, dno basenu miejscami zielone od glonow? Chloru tyle ze przez tydzien mam problem dojsc do ladu z katarem i piekacymi oczami pomimo okularow, szatnie waskie, pod prysznicami przy wyjsciu na basen przydala by sie jakas kotara/zaslona zero prywatnosci, jedna malutka przebieralnia, jacuzi juz chyba tez na wyczerpaniu, na plus zjezdzalnia dla dzieci, wystarczy poprosic ratownikow o wlaczenie, gdyby nie to ze instruktor plywnia do ktorego chodzimy przyjmuje tylko u was, a syn nie chce chodzic do nikogo innego na pewno bysmy wybrali inny basen, zdaza sie ze woda w basenie mega zimna a pod prysznicami wrecz goraca. Konkurencja w tym wypadku wypada lepiej , zostaje skonczyc nauke i zmienic lokalizację basenu, moglibyscie chociaz jKiea krzesla postawic przed wejsciem zeby mozna bylo zmienic obuwie, jedna mala laweczka to troche za malo, szatnia przed wejsciem rowniez moglaby byc zamieniona na szafki zamykane pod kluczyk, niby szatnia ale za rzeczy pozostawione w szatni obsluga nie odpowiada ,

  3. Grazyna Burzynska ★★★★★

    Super organizacja zajęć dzieci i młodzieży. Areobik w wodzie pierwsza liga.Pani Karolina śliczna.usmiechnieta.instruktorka emanuje dobra energią.

  1. Marcin ★★★★★

    Jest fajnie klimatycznie dobra woda :P chloru nie są dużo dość głęboko 3.5 metra żeby fajnie zanurkować przyjemnie

  2. David Kumoszenko ★★★★★

    Mieliśmy okazję dziś odwiedzić basen miejski w Świętochłowicach . Ogólnie Panie sprzedające bilety bardzo miłe i pomocne , podoba mi się że jest szatnia w której zostawiamy kurtki a nie musimy ich tachać do szatni . Wydaje mi się że obiekt ogólnie zadbany , woda w basenie czysta , nie jest mocno chlorowana , temperatura około 30 stopni , idealna dla dzieci i nie tylko , jackuzii chodzi non stop , nie tak jak w innych ośrodkach , ma przerwę co jakiś czas . Ratownicy również mili i zwracają uwagę oraz tlumaczą . Bardzo dużo suszarek , dzięki czemu nie trzeba czekać w kolejkach . Bicze wodne na pilota sterowane przez ratownika ( wystarczy poprosić ) i można się masować ile się chce Wadą mogą być trochę małe szatnie , nie dzialająca zjeżdżalnia oraz brak oznaczeń na basenie o głębokości ( co zdarza mi się 1 raz) Ale ze względu na cenę , dobre warunki i duzy basen oraz bliskość zamieszkania z pewnoscią odwiedzimy to miejsce nie jeden raz

  3. rawi box ★★☆☆☆

    Przychodzi się na basen z dzieckiem 13 lat na wchodzi się do szatni męskiej a tam młodzież po 22-25 lat chodzą nago a dziecko 13 lat to ogląda.. to jest norlmane na tym basenie ?? I oni to w gdzieś ze dzieci idą obok

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Basen Miejski w Piaśnikach?

Basen Miejski w Piaśnikach znajduje się przy Juliana Zubrzyckiego 38, 41-605 Świętochłowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Basen Miejski w Piaśnikach?

Można skontaktować się z Basen Miejski w Piaśnikach pod numerem +48 322 412 640

Jak można dotrzeć do Basen Miejski w Piaśnikach?

Do Basen Miejski w Piaśnikach można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements