Bardzo polecam klinikę Amiro. Świadczy usługi na wysokim poziomie. Pan David Trojan fizjoterapeuta z powołania z ogromem wiedzy. Potrafił poradzić się z bólem który utrudniał funkcjonowanie w życiu codziennym. Dziękuję i gorąco polecam.
Opinie
-
Katarzyna Wojna ★★★★★
-
Aga S ★★★★★
Polecam z całego serca. Klinika nowoczesna, czysta, zadbana. Panie na recepcji bardzo miłe i konkretne. Miałam operację kolana u Doktora Mariusza Puszkarz, która przebiegła sprawnie i bez stresu. Lekarze dbają o każdy szczegół, biorą pod uwagę to co mówi pacjent. Personel medyczny na prawdę na plus. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Cały pobyt czułam się bardzo dobrze zaopiekowana.
-
Along Mismu ★☆☆☆☆
Bardzo chciałabym być zadowolona z wizyty u p. Grzegorza Bilińskiego ale niestety nie jestem :( Przyszłam z problemem bruksizmu, który mam od długiego czasu. Moje oczekiwania wobec tej wizyty były bardzo proste i konkretne (chciałam żeby mi rozluźniono spięte mięśnie tak jak na wizytach u innych fizjo) ale nie zostałam o nie zapytana. Dostałam za to na samym wstępie informację, od samego pana Grzegorza że na wizycie mam odpowiadać tylko na jego pytania TAK/NIE i nie dodawać żadnych swoich uwag (a najlepiej też o nic nie dopytywać jak zrozumiałam w ciągu kilku minut). Po pierwsze nie na wszystkie pytania można w taki sposób odpowiedzieć, po drugie nie każde pytanie jest na tyle oczywiste i doprecyzowane. Przez 45 minut zadawał pytania każdego rodzaju, przez kilka minut mnie obejrzał. Finalnie nie zostało zrobione nic - za to zostałam pokierowana na test na ADHD w Warszawie, polecono mi dwie książki i aplikację na telefon na bruksizm i zaplanowano 3 następne wizyty. Pan Grzegorz przez całą wizytę był pasywno arogancki, starałam się uśmiechać i być miła żeby może ta rozmowa zeszła bardziej na mój tor ale nie. Gdyby nie to, że obok był mój mąż to na pewno wyszłabym po 10 minutach bo czułam się po prostu zastraszona, nie mogłam nic swojego powiedzieć. Bardzo przykre, szkoda mi 300zł.
-
Sandra Paszkowska ★★★★★
Polecam! Pani Joanna- podolog Cudowna osoba na odpowiednim miejscu! Bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta i chętnie chce pomóc w rozwiązaniu problemu. Zabieg wykonany w pełni profesjonalnie w bardzo miłej atmosferze co jest bardzo ważne. Jestem stała pacjentka kliniki i jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości co do umówienia wizyty moja rada - nie zwlekaj umawiaj się już teraz! Pełen panel specjalistów w jednym miejscu. Medycyna estetyczna również na najwyższym poziomie Pani Agnieszka również zawsze uśmiechnięta i pozytywna dla Pacjentów.
-
Radosław Stocki ★★★★★
Byłem w piątek na zabiegu który okazał się bardziej skomplikowany niż miał być. Nastąpiło krwawienie mimo to wparowała Pani chirurg, ogarnęła wszystko dała zalecenia i mega poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu. Pierwszy raz miałem takie pozytywne odczucia u lekarza☺️ Luxmed przy tej klinice to NFZ. Gorąco polecam na pewno wrócę ❤️
-
Agnieszka Wioska ★★★★★
Pani doktor jest przesympatyczną osobą, ale co najważniejsze posiada ogromną wiedzę na temat medycyny estetycznej, pracuje na najnowszym sprzęcie i wykonuje swój zawód z pasją. Wszystko wyjaśnia w prosty sposób .Jestem bardzo zadowolona z efektów i polecam Panią doktor wszystkim.10/10
-
Aneta Dudek ★★★★★
Polecam z całego serca, wyspecjalizowana kadra medyczna na bardzo wysokim poziomie,korzystam z usług medycyny estetycznej i jestem mega zadowolona, efekt wow,pani doktor mega podejście do pacjenta, wysokiej jakości usługi z zakresu wielu dziedzin medycyny.
-
Amelia Strzyga ★★★★★
Szczerze polecam rehabilitację skolioz oraz Panów rehabilitantów pracujacych z dziećmi w klinice Amiro. Jako pierwsi profesjonalnie zbadali i zdiagnozowali moją córkę. Wcześniej odbyliśmy wiele wizyt u lekarzy i innych rehabilitantów na terenie Śląska, niestety nikt nie byl w stanie nam pomóc. Dolegliwości bólowe głowy narastały a postawa ciała mojej córki pogarszała się co było widoczne nawet dla nas. Po dlugim badaniu na pierwszej wizycie ( tu tez bylismy zaskoczeni bo trwalo prawie godzinę) zdiagnozowano skoliozę oraz problem ze zgryzem. Obecnie jestesmy juz po miesiącu rehabilitacji ( wizyta 1 x w tygodniu), dolegliwosci bólowe calkowicie ustąpiły a postawa ciala corki zmienila sie na lepsze po cwiczeniach zleconych przez Panów rehabilitantów. Dużym plusem jest mozliwość wykonania przeswietlenia kregoslupa na miejscu. Polecam!!!!!
-
Magdalena Marek ★★★★★
Polecam Serdecznie Klinikę Amiro osobom zmagającym się z problemami kurzajek (brodawek) . Profesjonalna miła obsługa na najwyższym poziomie . Pani Doktor kompetentna, człowiek z powołaniem i super podejściem dla małych dzieci (syn 5lat ).Pani która pomaga Pani Doktor człowiek Anioł. Właściwe osoby na właściwym miejscu. Kontakt stały przez WhattsAppa , gdy były jakieś pytania ,wątpliwości Panie chętnie i rzeczowo odpowiadały na zadawane pytania. Kontrola osobista była możliwa jak był jakieś problem lub chcieliśmy sprawdzić czy napewno wszystko jest ok zawsze znalazł się wolny termin nawet taki, aby nam pasował z powodu dalekiego dojazdu.Polecam te Kliniki z całego Serduszka długo walczylismyz kurzajką u syna ,to Oni nam pomogli, całkowite leczenie trwało od września do grudnia 2022!! ! Polecam, Polecam, Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres AMIRO Klinika Medyczna?
AMIRO Klinika Medyczna znajduje się przy 26 Stycznia 3, 44-196 Knurów, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do AMIRO Klinika Medyczna?
Można skontaktować się z AMIRO Klinika Medyczna pod numerem +48 322 233 035
Jak można dotrzeć do AMIRO Klinika Medyczna?
Do AMIRO Klinika Medyczna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku