Sklep super. Obsługa mega miła mimo ogromu pracy. Jeden z niewielu miejsc z kasą samoobsługową gdzie od razu do torby można wkładać kasowane rzeczy co usprawnia kasowanie i skraca czas kupowania i kolejny klient może szybciej podejść. Jedyny minus to sklep zoologiczny - mega drogi z niemiłą obsługą
Zdjęcia
Opinie
-
Monika Orłowska ★★★★★
-
Magdalena Sobczyk ★★★★★
Duży parking, duży asortyment, sklep duży, bez rozstawionych palet, które przeszkadzają w zakupach. W to miejsce jeździłam jeszcze z rodzicami jako mała dziewczynka, a że sklep za wiele się nie zmienił to czuję się jak w powrocie do przeszłości ;) ceny jak ceny - zawsze znajdzie się coś tańszego i droższego. Jest ok.
-
Bogunia Bogunia ★☆☆☆☆
Podczas kasowania zakupów na kasie samoobsługowej mialam wątpliwości dotyczące dwóch męskich podkoszulek znajdujących się na plastikowych wieszakach (czy wieszaki należy skasować, czy odłożyć). Przy stanowiskach kas samoobsługowych znajdowała się pracownica sklepu, której rolą było asystowanie klientom. Patrzyłam w jej stronę sygnalizując potrzebę pomocy, ale pracownica nie podeszła. W związku z tym sama do niej podeszlam z wieszakami i zadałam pytanie. Ku mojemu zaskoczeniu, pracownica popatrzyła na mnie, po czym bez słowa wyminęła mnie i odeszła, całkowicie ignorując moje zapytanie. Chwilę później, gdy pracownica przechodziła ponownie obok mojej kasy, moj mąż ponowił to samo pytanie. Sytuacja się powtórzyła - pracownica zignorowała naszą prośbę o pomoc i odeszła. Uważam takie zachowanie za wysoce nieprofesjonalne i lekceważące wobec klientów. [AKTUALIZACJA PO ODPOWIEDZI WŁAŚCICIELA]: Otrzymałam standardową odpowiedź o "rozmowie dyscyplinującej". Niestety, sklep nie poprosił mnie o podanie daty ani godziny zajścia, co sugeruje, że była to tylko pusta formułka mająca na celu zarządzanie wizerunkiem, a nie faktyczne wyjaśnienie sprawy.
-
Tomek Kielb ★☆☆☆☆
Oferują bon 30 zł na następne zakupy a nie informują że minimalny zakup to 120 zł. Oszukują klientów Parking rozpada się w oczach Jak ktoś chce sprawdzić zawieszenie to zapraszam . Środek sklepu też nie grzeszy estetyką .Wiadra porozkładane bo kapie z dachu.
-
Maria Wiśniewska ★☆☆☆☆
W sklepie panuje duży bałagan. Towar jest porozwalany na półkach oraz jest dużo rzeczy, które nie są wyciągnięte z folii, co uniemożliwia wyciągnięcie nam interesującej rzeczy, np. jednego zeszytu. Najwidoczniej pracownicy oczekują od klientów przychodzenia z nożyczkami i rozpakowywania za nich towaru. Bardzo nieczytelne oznaczenia cen, nie wiadomo jaka cena do jakiej rzeczy. Brak klimatyzacji przy ponad 30 stopniach to skandal. Czytniki albo nie działają albo są w miejscu, w którym ciężko się kasuje produkt. W sklepie zawsze są kolejki, a sklep posiada tyle kas, więc to nie powinno być tak bardzo odczuwalne. Panuje syf na terenie całego centrum handlowego, do tego stopnia, że wdepłam w gumę do żucia, którą ktoś wypluł na podłogę w sklepie. W takiej sytuacji powinna być reakcja pracowników i personelu aby posprzątać. Na ziemi leżą ulotki i różne paragony. Nie polecam tego miejsca!
-
grzegorz83dg ★★★★★
Wszystko w jednym miejscu....no prawie wszystko. Polecam.
-
Robert Robert ★☆☆☆☆
Czwartek, godzina 16, czynne DWIE kasy. Czekałem 20 minut w kolejce, zanim otworzyli jeszcze dwie. Asortyment ubogi, mydło i powidło, wszystko co najtańsze i mały wybór. To już lepiej pojechać do jakiegoś dyskontu, to samo, tylko nie trzeba pchać wózka pół kilometra i marnować czasu w kolejce. Drogi na terenie sklepu dziurawe jak po wojnie.
-
Edyta Polok ★★★☆☆
Sklep jak sklep duży przestronny. Duży wybór asortymentów. Jedynie minus co do punktu obsługi klienta nie rozumiem po co automat do pobrania numerka kiedy przy dziale nie ma klientów. Aby kupić papierosy trzeba wziąść numerek choć przy paniach które tam siedzą nikt nie stoją A luźno między sobą rozmawiają.
-
Paulek 45 ★★★★★
Chodzę tam dwa razy w tygodniu. Można wszystko kupić co jest potrzebne. Na pasażu można kupić inne rzeczy ,nawet usiąść i zjeść. Sklep jest OK.
-
Krzysztof Jasiński ★☆☆☆☆
Masakra, wózki na zakupy fatalne , stare i bródne. Kasy nieliczne otwarte. WC okropne. Byłem ponownie. Sklep brudny, podłogi klejące. Problemy z kartą skarbonka. Kolejny raz ucieka z aplikacji. Trzeba ponownie się logować i dodać kartę. Posłuchałem i skasowałem całą aplikację. Są inne sklepy bardziej przyjazne klientowi. Byłem ponownie. Znaczna poprawa. W sklepie czysto i przyjemnie, towar poukładany. Jedynie dalej wózki fatalne stare brudne i problem nimi poruszać się po sklepie parkingu. Parking okropny. Jazda wózkiem to prawie jak jazda po polu z przeszkodami. Byłem ponownie 19.09 Lekka poprawa. Część wózków wymieniono na nowe. Dużo różnorodnego towaru. Jest w czym wybierać. W sklepie czysto, towar poukładany, wystarczająca ilość kas czynna. Jedyny mankament to parking przy sklepie. Przydał by się gruntownym remont nawierzchni.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auchan?
Auchan znajduje się przy Trasa Nikodema i Józefa Renców 30, 40-878 Katowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Auchan?
Można skontaktować się z Auchan pod numerem +48 224 440 222
Jak można dotrzeć do Auchan?
Do Auchan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku