Opinie

  1. Agnieszka ★☆☆☆☆

    Ku przestrodze !!! Zacznijmy od tego,hospicjum ma byc dla pacjenta wydaje mi sie ,ze w takim miejscu powinni pracować ludzie z sercem z odpowiednim podejściem, niestety jestem mocno zawiedziona. Leczenie paliatywne jak sama nazwa wskazuje wdrożone jest, gdy przyczynowe nie daje rezultatów,rodzina obdarzyła to hospicjum wielkim zaufaniem. Kontakt z lekarzem,gdy był potrzebny mocno utrudniony nie wspominając już o podejściu pielęgniarki.W tak trudnych dla Nas chwilach,zostaliśmy zostawieni sami sobie i róbcie co chciecie.Bardzo pomocni byli ratownicy medyczni za co z całego serca jestem im wdzięczna.Niestety jeżeli pacjent jest hospicyjny to zgon może tylko stwierdzić lekarz hospicjum z którym na daną chwilę nie mieliśmy żadnego kontaktu.Zanim wybierzecie te placówkę zastanówcie się sto razy.

  2. jerzy tuszyński ★☆☆☆☆

    Nie polecam ani hospicjum ani Pani "Doktor" tam urzędującą. Żadnego zaangażowania z ich strony, o kroplówki dla mamy niespożywającej pokarmu trzeba było się prosić. Zaangażowanie i pomoc dla umierającej kobiety było żadne tak jak i dla członków rodziny. Przygotowują tylko do śmierci pacjenta! Nie odbierają telefonów traktują wszystko z góry! Po zgonie trzeba czekać na nich do 12 godzin w celu stwierdzenia zgonu.Ludzie omijajcie ich jak tylko się da. Pogotowie więcej pomoże, tak jak w naszym przypadku za co bardzo im dziękujemy. Byłem ich ofiarą i wiem jak to wygląda dlatego trzymajcie się od nich z daleka! To nie jest pomoc dla ciężko chorego pacjenta! Wręcz udręka dla dla rodziny!

  3. Norbert Hupa ★☆☆☆☆

    Nie polecam, Pani "Doktor" sprawdza tylko ciśnienie i temperaturę, żadnych kroplówek a zarazem pomocy z ich strony! Przygotowywują tylko do śmierci pacjenta! Nie odbierają telefonów traktują wszystko z góry! Po zgonie trzeba czekać na nich 12 godzin. Ludzie omijajcie ich jak tylko się da. Pogotowie więcej pomoże! Byłem ich ofiarą i wiem jak to wygląda dlatego trzymajcie się od nich z daleka! To nie jest pomoc dla ciężko chorego pacjenta! Wręcz udręka dla Nas, Was wszystkich!

  1. Paulina Paryż ★★★★★

    Profesjonalne podejście do pacjenta, ratują od bólu naprawdę skutecznie.

  2. Sławek Widawski ★★★★★

    Tak jak już pisałem...Profesjonalizm, Zaangażowanie i Oddanie temu co robią, zacytuję poprzednią wypowiedź: Bardzo miła i profesjonalna opieka. Lekarze i pielęgniarki na profesjonalnym poziomie. Zaangażowani w to co robią i w pomoc dla pacjenta, zawsze i o każdej porze mogę liczyć na ich pomoc i konsultację. Zarówno Pani Doktor, Pani Psycholog, Pani Rehabilitantka jak i Pielęgniarki są przemiłe i otwarte na potrzeby pacjenta. Nigdy się nie zawiodłem. Szczerze polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres NZOZ PANACEUM?

NZOZ PANACEUM znajduje się przy 41-300 Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do NZOZ PANACEUM?

Można skontaktować się z NZOZ PANACEUM pod numerem +48 322 600 570

Jak można dotrzeć do NZOZ PANACEUM?

Do NZOZ PANACEUM można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements