Opinie

  1. Alicja ★★★★★

    Nigdy nie miałam problemu z dodzwonieniem się do poradni. Zawsze kiedy potrzebuję jestem przyjęta chyba że jest sezon na grypę to wtedy jest trochę trudniej, ale to w każdej poradnii tak jest . Tak samo do pani doktor pediatry nie na problemu i do tego pani doktor bardzo skrupulatna. Jedyny minus to taki, że lekarz pediatra nie zawsze jest popołudniu. Oczekiwanie na kod recepty wysłanego na maila to kwestia max 3h.

  2. Halina Grabińska ★★★★★

    Pani Doktor Halina Hiltawska jest bardzo miłą osobą, zaangażowaną w swoją pracę. Przeprowadziła ze mną dokładny wywiad, zbadała mnie, zleciła dalsze badania. Polecam tą Panią.

  3. Aleksandra Żydek ★☆☆☆☆

    Pani doktor Halina Hiltawska nie powinna zajmować się żadnymi pacjentami. Jest osobą niekompetentną i chyba zapomniała co to Przysięga Hipokratesa "zaś swą wiedzą i umiejętnościami będzie starał się pomagać, nigdy szkodzić pacjentom". W przypadku wizyty mojego męża, który skarżył się na gorączkę i bóle brzucha został zrobiony test na Covid, który dał wynik pozytywny (jak się później okazało że był on fałszywy). Po tym fakcie Pani doktor Halina Hiltawska nawet nie raczyła zbadać brzucha mojego męża - a wystarczyło założyć maseczkę i zbadać Pacjenta. W wyniku takiej decyzji jak się potem okazało mąż chodził z zapaleniem wyrostka, co oczywiście skończyło się wezwaniem pogotowia (szpital powtórzył test na covid i dał on wynik negatywny) i operacją męża, gdyż już był taki stan zapalny, że zagrażało to życiu - jeszcze chwila i skończyło by to się sepsą. Dla mnie Pani doktor Halina Hiltawska powinna zostać zwolniona z pracy i nie powinna leczyć nikogo- bo niestety jak czytam inne opinie to nie tylko ja tak sądzę. W moim jednak przypadku zostanie również złożona skarga do Panią doktor do wyższych organów niech lepiej przyjrzą się je j pracy, której nie wykonuje należycie.

  1. Marcin Chmielewski ★☆☆☆☆

    Na stronie poradni informacja, iż robią testy wszystkim pacjentom. Po kontakcie telefonicznym, informacja, iż testy jedynie dla pacjentów poradni. Pani na infolinii wybitnie zarozumiała.. Pozdrawiam serdecznie

  2. Justyna Gąsiorowska ★★★★★

    W poradni przyjmują specjaliści pediatrii z ogromnym zaangażowaniem i wiedzą. Mam pełne zaufanie do proponowanego leczenia. Dziecko jest dokładnie badane i nie dostaje antybiotyków przy każdej chorobie, co uważam za zdroworozsądkowe podejście do leczenia. Panie w rejestracji miłe i pomocne. Polecam poradnię dla małych pacjentów.

  3. Grzegorz Szczepanik ★☆☆☆☆

    Przychodnia nie jest w stanie obsłużyć ani powierzchniowo ani roboczo godzinowo tej ilości pacjentów. Apeluje o zmianę przychodni przez jej bieżących pacjentów. To już nie pierwsza taka historia kiedy dobrze zorganizowana przychodnia schodzi na psy. Lekarze nawet jacyś tam są do leczenia, ale na pewno nie w takiej ilości co pielęgniarek/rejestrator czy kto w ogóle wie co one robią tam w takiej ilości. W dzień mojej przed ostatniej wizyty, czytaj kiedy złapałem jakąś paskudną bakterie od innego pacjenta, Pań tych siedziało tam 6 słownie sześć. Po co i komu to się opłaca trzymać na zmianie samonapedzajacy się klub plotkarski. O co tu chodzi? Przychodnia miała sens w czasie jak posiadała dwie lokacje. Teraz, za mała. Z lekarzami też jest problem z tego co wiem.

  1. be blok ★☆☆☆☆

    aktualizacja wrzesien 2019: brak pediatrow, chaos, ciagle problemy z zapisami, odsylanie do Adomedu, jak dla mnie to placowka powinna zostac zamknieta dla ogolnego dobra. Opinia z poprzedniego roku 2018: tylko dwie Panie doktor, a co do doktorow to tylko Pani doktor Kostorz, jedyny minus to terminowość --> tak było, teraz to porażka. Jeżeli ktoś zastanwia sie nad wybranie Remedium, to odradzam. Oczekiwanie na odebranie telefonu to jest wieczność.

  2. Weronika K. ★★★☆☆

    Nie można się dodzwonić - po 40 minutach się udało: prawie się popłakałam się ze szczęścia - kiedyś nie do pomyślenia - odbierano od razu. Od chwili połączenia poradni dziecięcej z poradnią dla dorosłych - nie mogę się nadziwić ich polityce. Najbardziej się zdenerwowałam w grudniu gdy szłam z dzieckiem na zabieg wycięcia migdała i musiałam mieć zaświadczenie, że dziecko jest zdrowe itp. a wizyta była w godzinach przyjmowania osób chorych dorosłych plus przyszedł pan po naświetlaniach, który był na tyle odpowiedzialny że powiedział, że nie moze być z dziećmi z tym samym pomieszczeniu i od razu wszedł do lekarza. Napisałam do Poradni Remedium maila z uwagami zostawili to bez odpowiedzi. Do lekarzy nic nie mam - dlatego jeszcze zostaję chociaż coraz częsciej myślę za przeniesieniem dziecka - tylko gdzie..

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Poradnia Remedium?

Poradnia Remedium znajduje się przy Staszica 4, 41-506 Chorzów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Poradnia Remedium?

Można skontaktować się z Poradnia Remedium pod numerem +48 692 477 453

Jak można dotrzeć do Poradnia Remedium?

Do Poradnia Remedium można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements