Opinie

  1. A W ★★★★★

    Super poradnia, wyspecjalizowany personel. Szczególne podziękowania dla Pani Reni i Mirelki za empatie, troskę i uśmiech.

  2. Natalia ★☆☆☆☆

    Tragedia, nie da się zarejestrować do lekarza, już o 8:02 mimo że rejestracja jest od 8. Telefonicznie nawet nie warto próbować. Bardzo niemiłe panie w rejestracji. Omijać szerokim łukiem!

  3. Ewa Ewa ★☆☆☆☆

    Bardzo nieprzyjemna pielęgniarka na os.Mickiewicza(młoda, ciemne włosy, ciemne oprawki okularów)widzę ją pierwszy raz i oby ostatni, mocno zaniża średnią pozostałym pielęgniarkom,jej pretensjonalna postawa do pacjentów jest nie do przyjęcia ,dotyczyła mnie i kolejnej pacjentki ,słyszałam również jej rozmowę tel.z pacjentem i byłam zdziwiona ,że nie umie zapanować nad tonem głosu,nie profesjonalne .

  1. Barbara K. ★★★★★

    Z wielką przyjemnością polecam to miejsce, które naprawdę dba o swoich pacjentów i oferuje profesjonalną rehabilitację ( polecam Panią Dagmarę). Personel jest bardzo przyjazny, kompetentny i zawsze gotowy do pomocy. Dzięki ich wsparciu czuję się coraz lepiej i widzę realne efekty terapii. To miejsce, które z pełnym przekonaniem mogę polecić każdemu, kto potrzebuje fachowej i serdecznej opieki rehabilitacyjnej!

  2. Mateusz Suminski ★☆☆☆☆

    Mojemu dwukrotniemu synkowi wmawiają że umrze bo ma niby nowotwór. Masakra szkoda słów. Wykwalifikowani specjaliści? Kpina

  3. kokzand1 ★★★★★

    Mimo potwornego bólu jaki mi doskwierał już od samego wejścia do przychodni zostałem bardzo ciepło przyjęty przez Panią rejestratorkę (blondyneczka w okularach) i dzięki jej profesjonalnemu podejściu do pacjenta czułem się jakby ból ustąpił. Po takim wstępie uporanie się z moim schorzeniem było dla lekarzy już tylko formalnością. Ahh gdyby tylko cała służba zdrowia wykazywała się takim zrozumieniem i dynamiką w działaniu jak Pani rejestratorka!

  1. Agnieszka Kluska ★★★★★

    Lekarz wykonujący badanie bardzo miły i konkretny... Badanie mojego synka przebiegło szybko ,sprawnie.(usg główki przezciemiazkowe) Przyjechaliśmy tam z Zabrza i nie żałujemy. Z czystym sumieniem polecamy to miejsce.

  2. Dagmara Szumlicz ★★★★★

    Cudowne Panie w recepcji, mądrzy i kompetentni lekarze, co jest najważniejsze oraz wspaniałe pielęgniarki. Zawsze ciężko pobrać mi krew, a Pani Renata za każdym razem robi to bezbłędnie w przyjaźniej atmosferze.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres FamiliaMed sp. z o.o.?

FamiliaMed sp. z o.o. znajduje się przy Osiedle Mickiewicza 20, Centrum, 43-190 Mikołów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do FamiliaMed sp. z o.o.?

Można skontaktować się z FamiliaMed sp. z o.o. pod numerem +48 327 080 711

Jak można dotrzeć do FamiliaMed sp. z o.o.?

Do FamiliaMed sp. z o.o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements