Opinie

  1. Rafau T. ★★★★★

    Serdeczne podziękowania dla całego personelu Chirurgii Ogólnej, a w szczególności dla dr Michała i dla Pani Sylwii za pomoc i opiekę w trudnych chwilach. Ogólnie barrrdzo miła opieka Personelu i dobre wrażenia zarówno w sali pacjentów jak i na bloku operacyjnym - Brawo Wy! Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

  2. Roman Pajdo ★★★★★

    ODDZIAŁ ONKOLOGICZNY. Z serca polecam! Ciepło, cierpliwość, wyrozumiałość, troska, szczery uśmiech i pełny profesjonalizm połączony z szybkością działania. Ja myślałam, że tak jest tylko w filmach, a tu takie piękne zaskoczenie. Kłaniam się nisko i z serca dziękuję Panu Dr Rafałowi Kurzawa, Pani Doktor Hannie Palacz i panu Doktorowi Maciejowi Wideł . Równie pięknie dziękuje Paniom na recepcji, Paniom Pielęgniarkom i Paniom Salowym bo tutaj caluteńki Zespół jest po prostu na medal! Agnieszka i Roman Pajdo

  3. Anna Bałazy ★★★★★

    Chciałabym bardzo podziękować całemu personelowi medycznemu z izby przyjęć w szpitalu. Szczególnie pielęgniarkom Pani Darii i Pani Natali, a także ratownikowi Robertowi. Dziękuję serdecznie za profesjonalne podejście do pacjenta, okazane wsparcie emocjonalne i dobre słowo. Dzięki takim pracownikom jak państwo ten szpital funkcjonuje. Proszę o więcej tak cudownych ludzi w ochronie zdrowia.

  1. Marzena M ★★★★★

    Oddział prowadzony przez Panią doktor Barbarę Kaletę zasługuje na najwyższe uznanie. Panuje tam porządek i czystość, a cały personel — lekarze, pielęgniarki i opiekunowie — wykonują swoją trudną pracę z ogromnym profesjonalizmem i sercem. Pielęgniarki i opiekunki, które spotykałam podczas pobytu mojego taty w szpitalu, były różne w zależności od dyżuru — i miałam okazję poznać ich wiele. Każda z nich podchodziła do pacjentów z empatią, cierpliwością i zaangażowaniem. Kiedy mój tata przebywał na tym oddziale, mogliśmy być przy nim praktycznie (w granicach możliwości), od rana do wieczora. Nikt nigdy nie dał nam odczuć, że przeszkadzamy — przeciwnie, spotkaliśmy się z życzliwością i wsparciem. Z całego serca dziękuję wszystkim pracownikom I Oddziału Wewnętrznego — lekarzom, pielęgniarkom, opiekunom i całemu personelowi — za ich troskę i profesjonalizm.

  2. Monika ★★★★★

    ODDZIAŁ ONKOLOGII - Serdeczne podziękowania dla dr. Agnieszki Pasierbek i dr. Rafała Kurzawa za czas poświęcony na rozmowę ze mną i z moją mamą, która zmaga się z chorobą nowotworową. Wspaniali lekarze mający w sobie mnóstwo empatii, którym bardzo zależy na pacjencie. Nie wszystko potrafimy zrozumieć, bo leczenie onkologiczne to bardzo złożony proces. Mam dobre przeczucia, że mama jest w najlepszych rękach! ‎Ponadto fantastyczna opieka całego personelu, zaczynając od lekarzy po panie w rejestracji, pielęgniarki, panie salowe i pracowników kuchni. Widać, że wszyscy troszczą się nie tylko o zdrowie ale i dobre samopoczucie pacjenta. Mama czuła się bardzo komfortowo, dlatego z całego serca dziękuję za uśmiech, dobre słowo i fantastyczną opiekę nad moją mamą Małgorzatą. Monika

  3. Alicja ★★★★★

    Wybranie tego szpitala było najlepszym co mogłam zrobić jeżeli chodzi o poród! Wszystkie położne jak i lekarze bardzo mili i pomocni, super sale, całodobowa opieka, pyszne jedzenie po którym kobieta po porodzie naprawdę dostaje siły. Przy samym porodzie mógł uczestniczyć mąż, ale położna również pomagała aby poród przeszedł jak najlepiej i najszybciej - rodziłam z nogą w gipsie do kolana więc było to wyzwanie ale otrzymałam świetną opiekę przed i po porodzie, dzięki której usztywniona noga nie była takim problemem

  1. Anna Wieczorek ★★★★★

    Polecam z całego serca oddział chirurgii ogólnej. Moj pobyt był krótki bo zaledwie 3 dni. Jednak nie mogę powiedzieć złego słowa na personel. Pielęgniarki, oddziałowe i reszta Pań wykonują tam kawał ciężkiej pracy. Zawsze miłe i uśmiechnięte. Złego słowa nigdy nie usłyszałam, nawet jak po kilka razy musiały przychodzić. Dr Kościelny i Dr Brosz -lekarze z prawdziwego powołania, z wielkim sercem i wiedzą. Naprawdę rzadko spotyka się tak dobrych lekarzy ❤️ Dziękuję za pomoc ❤️ Anna H.

  2. Izabela Kaim ★☆☆☆☆

    Izba przyjęć to kompletna porażka, przyjmują z bólem po czym zostawiają bez opieki i każą czekać na wyniki. Przyjeżdżając do tego szpitala, trzeba liczyć minimum 5 godzin. Pani z izby przyjęć, niemiła. Oczywiscie panie zajęte kawką i plotkami. Po co tacy ludzie przyjmują się do pracy z ludźmi. Zero zaangażowania i zrozumienia do drugiego człowieka.

  3. Paulina Hanzel ★★★★★

    Miałam przyjemność trzykrotnego pobytu na oddziale ginekologicznym. Każdy mój pobyt wiązał się z zapewnieniem kompleksowej i profesjonalnej opieki. Miły, troskliwy personel, dbający o dobre samopoczucie pacjentki. Szczególne podziękowania dla p.pielęgniarki, pełniącej dyżur w dn.11.01.23r za szczególną cierpliwość i wyrozumiałość dla marudnej pacjentki (niestety nie znam godności tej przemiłej Pani) a także dla p.dr K.Arabskiego za pełny profesjonalizm przeprowadzonego leczenia. To był dla mnie bardzo trudny czas, jednak dzięki personelowi w/w oddziału, mogłam z godnością i w pełnej troski atmosferze przejść trudy leczenia.

  1. Tomasz Kozuszek ★★★★★

    Witam, dnia 01.01.2023r. żona urodziła nam syna w szpitalu w Knurowie, opieka warunki i podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Trakt porodowy wyremontowany na poziomie europejskim. Dziękujemy razem z żoną cełemu oddziałowi Położniczo - Ginekologicznemu a w szczególności Paniom położnym Marzenie i Ewie oraz Pani doktor Paulinie jak również lekarzowi prowadzacemu całą ciążę Tomaszowi Z. PS. Sylwester marzeń w szpitalu w Knurowie :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szpital w Knurowie Sp. z o. o.?

Szpital w Knurowie Sp. z o. o. znajduje się przy Niepodległości 8, 44-190 Knurów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szpital w Knurowie Sp. z o. o.?

Można skontaktować się z Szpital w Knurowie Sp. z o. o. pod numerem +48 323 319 202

Jak można dotrzeć do Szpital w Knurowie Sp. z o. o.?

Do Szpital w Knurowie Sp. z o. o. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements