Opinie

  1. Patryk ROJO Rojewski ★★★★★

    Czy to ze strony lekarzy czy pielęgniarek, spotkałem się z profesjonalną i empatyczną opieką. Wszelkie badania zostały przeprowadzenie rzetelnie i dokładnie. Do tego trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Znów mogę oddychać, bo wreszcie wiem na czym stoję. Miła atmosfera i porządne wyposażenie. Szczególnie pozdrawiam lek. med Grzegorza Gawrona. Oby wasze płuca trafiły w jego ręce.

  2. Aleksandra Radecka ★★★★★

    Mój mąż spędził na oddziale opieki paliatywnej 2 miesiące ja razem z nim byłam codziennie przy mim. Chcialam podziekowac jeszcze raz całemu personelowi od pan które dbały o porządek po cudowne panie i panowie opiekunowie oraz cudowne pielęgniarki i panu Andrzejowi pielęgniarzowi ulubieniec mojego męża panią psycholog pania rehabilitantka oraz lekarza za opiekę medyczną i usmiech na twarzy kazdego dnia wsparcie dla mnie i moich synow . Uważam ze jest to oddzial na najwyższym poziomie opieki medycznej oraz troski o pacjenta w jego ostatnich chwilach .Jeszcze raz z głębi serca dziękuję ❤️

  3. Iza Banduch ★★★★★

    Pragnę złożyć podziekowania dla Pani Dyrektor i całemu zespołowi Oddziału Paliatywnego za udzieloną pomoc medyczną i opiekę . Poziom usług w Waszym szpitalu spełnia najwyższe standardy, a wysoki profesjonalizm całego zespołu medycznego zasługuje na najwyższe wyrazy uznania.Z wyrazami wdzięczności rodzina pacjentki.

  1. Bożydar Nowakowski ★★★★★

    Miła, zorganizowana obsługa z którą jeszcze nie było żadnych problemów. Empatyczni lekarze i co najważniejsze szybki czas odbioru. W samym budynku czysto i schludnie. Naprzeciwko szpitala całkiem spory parking, nie zdążyło mi się jeszcze napotkanie braku miejsca.

  2. Ewa Wojtalik ★★★★★

    Chciałam z całego serca podziękować, za opieke, dr Lepiarczykowi oraz wszystkim paniom pielęgniarkom, salowym pracującym na oddziale paliatywnym w szpitalu w Orzeszu. Pacjentem była moja mamusia Urszula, która się opiekowaliscie w ostatnich jej dniach życia 16.12-20.12.2022. Tyle ludzkości dobrego slowa i empatii -też jako osoby bliskiej odwiedzającej osobę chora, nie spotkalam w zadnym szpitalu. Dziękuję za wyrozumiałość, że mogłam być tak długo z mamą, aż do samego końca. Z całego serca Wam dziękujemy.

  3. magdalena szpyrka ★☆☆☆☆

    Wystawiam opinię z czystym sumieniem i przemyśleniem tego co widziałam i tego czego doznał mój tata podczas,krótkiego pobytu,gdzie notabene umarł....Szpital stary, brak finansowania ,ciężkie warunki: różni ludzie leżą razem po 5osob na sali,każdy stan ciężki. Nie pozwolono się nam zobaczyć z tatą 1dnia,drugiego zmarł ( zakaz wstępu ze względu na grypę).Rozumiem,ale nie można jednej rodzinie pozwalać na odwiedziny,a drugiej nie( w tym samym czasie inna Pani odwiedzała brata) Czuje wielki żal z tego powodu,a zarazem zażenowanie- mój tata umarł sam bez jakiejkolwiek otuchy.

  1. Qwar ★★★★★

    Szczerze polecam wybór tego właśnie szpitala. Panuje tu bardzo przyjemna atmosfera, personel medyczny podchodzi z sercem i empatią,oraz profesjonalizmem do pacjentów. W tym miejscu na prawdę można odczuć, że personel medyczny a w szczególności opiekunowie medyczni wykonują swoją pracę z oddaniem, że są tu dla pacjentów bo czują misję, chęć pomocy i wsparcia dla drugiej osoby - to rzadko spotykane i niewyobrażalnie miłe dla chorego. Życzę wszystkim pracownikom ,aby mogli nadal czerpać radość z wykonywania swojej pracy i aby ich trud, wysiłek i poświęcenie było docenione. Z wyrazami wdzięczności, pacjentka☺️ P.S Ogromnym plusem jeśli chodzi o szpital jest fakt, że w każdej sali jest toaleta i prysznic także warunki na prawdę komfortowe.

  2. Grażyna Królik ★★★★★

    Składam serdeczne podziękowania zespołowi lekarskiemu i personelowi medycznemu Oddziału II Szpitala Chorób Płuc w Orzeszu kierowanemu przez Ordynatora dr Witolda Gasza - za opiekę medyczną i życzliwe traktowanie. Pacjent tego Oddziału jest dla wszystkich - od salowej, opiekuna, pielęgniarek, Siostry Oddziałowej i lekarzy - Waszym pacjentem. Wszystkim przyświeca idea zminimalizowania stresu związanego z chorobą i pobytem w szpitalu. Szczególnie chciałabym podziękować dr Leszkowi Jaworskiemu za opiekę medyczną, empatię i pokłady cierpliwości. To wielkie szczęście spotkać na swojej drodze życia tak wspaniałego lekarza. Siostra Oddziałowa Bożena Fiejdasz pełna energii i życzliwości, kieruje zespołem kompetentnych pielęgniarek, wśród których pp. Zuzanna Majchrzak, Danuta Porwolik - Piątek, Barbara Poloczek emanują szczególną troską o dobre samopoczucie pacjenta. Wszyscy Państwo staracie się aby oprócz kompetencji zawodowych Oddział II miał tzw. ludzką twarz polskiej medycyny. Gratuluję! Pacjentka Grażyna Królik

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szpital Chorób Płuc w Orzeszu?

Szpital Chorób Płuc w Orzeszu znajduje się przy Gliwicka 20, 43-180 Orzesze, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szpital Chorób Płuc w Orzeszu?

Można skontaktować się z Szpital Chorób Płuc w Orzeszu pod numerem +48 322 213 661

Jak można dotrzeć do Szpital Chorób Płuc w Orzeszu?

Do Szpital Chorób Płuc w Orzeszu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements