Opinie

  1. Jedrzej Panek ★☆☆☆☆

    Właśnie siedzę 4 godzinę pod szpitalem. Bo dziewczyna miała wizytę na 10. Jest godzina 14. KOCHAM NFZ I ZAPAŁ DO PRACY. Coś strasznego po prostu, a najlepsze jest to że przed nią ciągle wchodzą ludzie którzy przyszli później. Chore!

  2. Julia Wojdyła ★☆☆☆☆

    Po prawie 3h czekania będąc połowę tego czasu pierwszą w kolejce rozmowa została automatycznie zakończona zero odzewu. Ta placówka to jest jedno wielkie nie porozumienie. Lepiej już wydać na pójście z dzieckiem do okulisty prywatnie niż czekać w nieskończoność próbując umówić się do tej placówki.

  3. Anna Kaczorowska ★★★★★

    Byłam dziś na SOR okulistycznym. Chciałam jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować za szybką reakcję i opiekę. Panie na rejestracji bardzo miłe, rzeczowo podeszły do tematu. Pani Magdalena, która wykonywała mi badania oraz postawiła diagnozę również bardzo konkretna i dokładna. Jestem pod ogromnym wrażeniem jak sprawnie przebiegła moja wizyta w tym szpitalu. Jeszcze raz dziękuję za wszelką pomoc.

  1. SanWiec ★☆☆☆☆

    Jestem zawiedziona wizytą w szpitalu, w którym mój dziadek miał wizytę . Próbując dostać się do lekarza i informując, że jest osobą niepełnosprawną, Pani B. J , tak się przedstawiła odpowiedziała mówiąc, że wszyscy w tym szpitalu są niepełnosprawni. Wyśmiała go i była agresywna słownie. Pacjenci , którzy stali w kolejce zwrócili jej uwagę na jej zachowanie. Podczas kłótni żądaliśmy kontaktu do dyrektora, ale podała maila do rejestracji, jak się okazało którą sama obsługuje, i podawała się za dyrektora, uniemożliwiając kontakt z właściwą osobą. Zachowanie całkowicie nie do przyjęcia. Żądam wyciągnięcie konsekwencji wobec Pani B , która ewidentnie jest na niewłaściwym miejscu . Totalny brak empatii i wulgarne zachowanie .

  2. Joanna Kowal-Łach ★☆☆☆☆

    Czekam już 4 godziny z dzieckiem na przyjęcie do poradni. Dodam że 1,5 miesiąca temu byłam zarejestrowana. Tutaj jest zupełny brak organizacji. I jak już zostaję przyjęta do gabinetu to nie ma lekarza i pani konsultuje przypadek syna telefoniczne. Nie wiem co mam o tym myśleć???¿? Nie zasługuje nawet na 1 gwiazdkę ale inaczej się nie da.

  3. DMarcinkowska ★☆☆☆☆

    Wizyta umówiona na 16.00 w poradni okulistycznej, 17.35 dalej nic. Zrezygnowałam z dalszego oczekiwania - no bez przesady, mam szacunek do swego (i czyjegoś czasu) - szkoda, że to nie działa w 2 strony. Nikt się nie zainteresował. Absurdem jest to, że nie wolno pytać o to ile jeszcze czasu trzeba oczekiwać ani o miejsce w kolejce (kartki na drzwiach "nie pytać o kolejność"). TOTALNY brak szacunku do pacjenta. Przypomniałam sobie dlaczego korzystam z prywatnej opieki zdrowotnej.

  1. Agata Kuczmińska ★★★★★

    Trafiłam na izbę przyjęć skierowana przez lekarza rodzinnego z niepokojącymi objawami: nietolerancją ruchu, dusznościami i tachykardią. Zostałam niezwłocznie przyjęta i zaopiekowana. Zlecono szereg specjalistycznych badań, w wyniku których wykryto u mnie zatorowość płucną. Od samego początku spotkałam się z serdecznością, zrozumieniem i troską ze strony personelu pielęgniarskiego, jakiej nie doświadczyłam nigdy wcześniej. Młodzi lekarze, którzy prowadzili wywiad, byli nadzwyczaj cierpliwi i dociekliwi, wykazując jednocześnie ogromny profesjonalizm, empatię i spokój. Coś, co mogło być bardzo traumatycznym doświadczeniem, przebiegło praktycznie bezstresowo. To dzięki wszystkim, którzy zajmowali się moim przypadkiem w tym dniu. Dziękuję! W szczególności chciałabym podziękować Pani Pielęgniarce (niestety nie znam imienia), która była moim opiekunem w tym dniu, za pomoc, opiekę i dodanie otuchy.

  2. Kasia _Wera ★★★★☆

    Ostatnio musiałam skorzystać z Izby Przyjęć Okulistyczej. Pani doktor Katarzyna bardzo miła, szybko i profesjonalnie zbadała moje oko, bez zbędnych komentarzy postawiła diagnozę i wprowadziła leczenie. Trzeba było trochę poczekać, ale na to byłam przygotowana, bo nie byłam jedyną pacjentką. Jedynie pani w rejestracji izby przyjęć odrobinę antypatyczna.

  3. Jerzy Gawlas ★★☆☆☆

    Złe wrażenie zostało mi po pobycie w szpitalu w zeszłym roku na zabiegu . Też niedawno pobyt mojej 94-letniej mamy nie był mile widziany przez nią i po dwóch dniach obserwacji z badaniami , koniecznie chciała wrócić do domu . I tak się stało .

  1. Magdalena Bednarek ★☆☆☆☆

    Tragedia !!! Nie polecam . Pojechałam tam na oddział okulistyczny w nocy ponieważ uszkodziłam sobie siatkówkę oka. Pani doktor wyszla w piżamie spojrzała na mnie oburzona i zapytała " czy widzę która jest godzina" nie miła okropnie. Przepraszam ale to jest jej praca i ja w swojej pracy też nie śpię!!!!!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SPZOZ Okręgowy Szpital Kolejowy w Katowicach?

SPZOZ Okręgowy Szpital Kolejowy w Katowicach znajduje się przy Panewnicka 65, 40-760 Katowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SPZOZ Okręgowy Szpital Kolejowy w Katowicach?

Można skontaktować się z SPZOZ Okręgowy Szpital Kolejowy w Katowicach pod numerem +48 326 053 555

Jak można dotrzeć do SPZOZ Okręgowy Szpital Kolejowy w Katowicach?

Do SPZOZ Okręgowy Szpital Kolejowy w Katowicach można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements