Opinie

  1. Mirosława Martowicz ★★★★★

    Jestem pacjentką w Miniklinice w Myslowicach. Jestem bardzo zadowolona z podejścia lekarza do pacjentek zawsze uśmiechnięty miły a Panie pracujące w rejestracji są bardzo miłe, uprzejmie, pomocne zawsze przypominają o terminie kolejnej wizyty beż zarzutu Pozdrawiam serdecznie cały zespół M.Martowicz

  2. Marlena ★★★★★

    Chciałabym serdecznie podziękować całemu zespołowi MiniKliniki w Mysłowicach, a w szczególności Pani Doktor Staśko oraz Pielęgniarce Dagmarze. Szczepiłam u nich swojego syna i jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, zaangażowania oraz życzliwości. Pani Doktor i Pielęgniarka Dagmara tworzą niesamowicie zgrany duet – widać, że doskonale się uzupełniają i współpracują, dzięki czemu wizyta przebiega w spokojnej i przyjaznej atmosferze. Ich podejście do dziecka było pełne cierpliwości, delikatności i uśmiechu, co sprawiło, że syn czuł się bezpiecznie i komfortowo. Z całego serca polecam MiniKlinikę – to miejsce, gdzie pacjent i jego potrzeby są naprawdę na pierwszym miejscu.

  3. Ilona Trocha ★★★★★

    Miły, uśmiechniety i pomocny personel. Lekarz rodzinny dokładnie przebadał, wyjaśnił co trzeba, wypisał receptę (w moim przypadku zastrzyki) i skierowanie do specjalisty. Przez pięć dni witała mnie przemiła pielęgniarka która od razu zapraszała do gabinetu zabiegowego i bezpoleśnie robiła zastrzyki Tak trzymać!!!

  1. Jerzy Kret ★★★★★

    Wraz z moją rodziną jesteśmy pacjentami Minikliniki w Mysłowicach i nie zaminiłbym na innną. Od ponad 20 lat jestem bardzo zadowolony z świadczenia usługi Lekarza rodzinnego,i pozostałych specjalistów a także Panie pracujące w recepcji/rejestracji są bardzo uprzejme i miłego,jednym słowem bez zarzutu. Pozdrawiam Jerzy Kret.

  2. Dorian Gray ★☆☆☆☆

    Jak BEZCZELNYM trzeba być, aby samemu wymagać odwołania wizyty w razie niemożności przyjścia. (Uwaga, jeszcze z groźbą nieprzyjmowania przez rok w razie niezastosowania!) A samemu nie poinformować pacjenta o ODWOŁANIU WIZYTY :) Człowiek specjalnie zwalnia się wcześniej z pracy . Sami Państwo zapytaliście mnie o numer kontaktowy, który podałem w trakcie rejestracji... Wizyta była popołudniowa zatem był czas na jakikolwiek odzew. Tym bardziej, że nawet Pani w gabinecie obok, wspomniała, że wiedziała już wcześniej, że tego dnia gabinet sąsiedni będzie na pewno nieczynny. Od lat słyszę od znajomych same negatywne opinie o całej placówce. Jednak mimo wszystko pomyślałem, że może nie będzie tak źle... no cóż jednak mieli rację.

  3. Kazik S ★★★★★

    Dobrze, że jest w pobliżu takie miejsce, w którym można liczyć na dość szeroki asortyment usług medycznych, w tym z NFZ. Moje doświadczenia, również związane z rejestracją i obsługą na recepcji są dotychczas pozytywne.

  1. Michał Płonka ★☆☆☆☆

    Obsługa na recepcji to jakieś nieporozumienie. Pani tytułująca się pielęgniarką odmówiła wykonania prywatnego (odpłatnego) badania mojemu synowi. Na pytanie dlaczego, odpowiedziała "bo ona może odmówić i nie musi mówić dlaczego". Odmówiła zatem wykonania usługi, którą placówka ma w cenniku na swojej stronie internetowej. Kiedy poprosiłem o podanie imienia i nazwiska, abym mógł zgłosić sprawę dyrekcji placówki znów, a jakże, odmówiła "bo może, bo RODO". Nadmienię tylko, że kilka godzin wcześniej dzwoniłem do tej placówki i poinformowano mnie, że takie prywatne badanie można jak najbardziej wykonać i dlatego tarabaniłem się tam z dzieckiem kilka kilometrów, bo zależało nam na czasie. Na tą informację ww. "przemiła" pani odpowiedziała, że nic ją nie obchodzi, co mówiła jej koleżanka. Myślę, że kierownictwo w osobie Pana Wojtowicza powinno przemyśleć wszystkie negatywne komentarze w przedmiocie obsługi klientów. I nie mówię tu tylko o osobach tzw. "na NFZ", które za bardzo nie mają wyjścia i z ich usług muszą korzystać, ale także pacjetnach prywatnych, którzy chcą placówce zapłacić. W ten sposób zakład pozbawiony został przychodów, a ja straciłem czas i nerwy na użeranie się z jego pracownikiem.

  2. P. B. ★☆☆☆☆

    Obsługa recepcji to nieporozumienie. Nie wymagam wiele- staram sie byc wyrozumiała, ale jakies minimum trzeba zachowac. Jak już na wejściu człowiek zostaje obdarowany "przemiłym" spojrzeniem- co on tu wogóle robi.. plus ton głosu i mówienie czegokolwiek z pretensja i łaska. Na poczekalni czekałam około 10minut, słysząc jak Pani obsługuje pozostałych pacjentów, to naprawdę zastanawiam się co tacy ludzie robią w takim miejscu pracy. Jeden wielki grymas i foch ze strony Pani z recepcji. Dramat. Czytając resztę opini widzę że nie tylko ja mam takie odczucia.

  3. Ola H ★★★☆☆

    Niestety organizacja w przychodni to katastrofa. Oczywiście pacjent przychodzi na umówioną wizytę (nawet prywatnie) i musi czekać na swoją kolejkę, ponieważ jeszcze o dziwo.. trzy osoby przed nim... To jest totalny brak poszanowania pacjentów. Godziny powinny obowiązywać w obie strony.

  1. Ewelina Kordys ★★★★★

    Dzisiaj byłam pierwszy raz w tej przychodni fakt faktem prywatnie ale wyszłam zadowolona. W Rejestracji bardzo miłe Panie. Lekarz który mnie przyjął też miły wytłumaczył na czym polega moje schorzenie. Cena za wizytę u proktologa niska 100zl w porównaniu z innymi którzy przyjmują w okolicy i co najlepsze nie musisz umawiać się na wizytę. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Mini-Klinika. Zespół gabinetów specjalistycznych?

Mini-Klinika. Zespół gabinetów specjalistycznych znajduje się przy Ziętka 74c, 41-412 Mysłowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Mini-Klinika. Zespół gabinetów specjalistycznych?

Można skontaktować się z Mini-Klinika. Zespół gabinetów specjalistycznych pod numerem +48 322 231 234

Jak można dotrzeć do Mini-Klinika. Zespół gabinetów specjalistycznych?

Do Mini-Klinika. Zespół gabinetów specjalistycznych można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements