Panie na recepcji miłe i pomocne, super młoda ekipa rehabilitantów, Dr Litke przemiła kobieta, co do stomatologa nie wypowiem się bo nie byłam. Minus za brak higieny używanych sprzętów pomiędzy pacjentami. Urządzenia i leżanki często brudne i zakurzone.
Opinie
-
Iwona ★★★★☆
-
Emilia S. ★★★★★
Same superlatywy. Korzystam z pomocy Medika od kilku lat. Mam za sobą dwie tury rehabilitacji, wszystko super. Żałuj że obecnie tylko prywatni. Wizyty u Pań stomatolog rewelacja. Czy są to wizyty kontrolne czy leczenie. Nie mogę złego słowa powiedzieć. Panie w rejestracji zawsze pomocne. Według mojej oceny 10/10
-
Adi K ★☆☆☆☆
Nie polecam bardzo stomatologów. Pierwsza wizyta odwołana chociaż czekałem około 2 miesięcy, później kontrolna sprawdzenie zębów, zdjęcie kamienia i po 15 min koniec wizyty... 3 wizyta gdzie znowu oczekiwanie było koło 2 miesięcy dzień przed odwołana.. tam lekarze chodzą kiedy im pasuje. Nie polecam bo człowiek się rejestruje a i tak dzień przed lub w ten sam dzień odwołują wizytę bo nie ma lekarza...
-
Natalia Natalia ★☆☆☆☆
Nie polecamy, wyrywanie zębów mimo że znieczulenie nie działa. Mama dwa dni krwawiła, dodatkowo trzeci naruszony ząb, niewyrwany boli do dzisiaj. Żadne leki nie pomagają. Nigdy już nie wrócimy do tego Gabinetu.
-
misialdo1974 ★★☆☆☆
Mialem wypelnienie zęba . Przez tydzien czulem ból ktory zmuszal po siegniecie po tabletki przeciw bólowe. Po tygodniu ustapilo ale kolejne trzy tygodnie ból podczas gryzienia. Pojechalem do Pani stomatolog z uwagami ze cos jest zle. No i byl teks rwiemy czy leczymy. No leczymy bo zab jest do uratowania. Leczenie kanalowe dwa kanaly 700 zl. Szok i niechec do tego gabinetu. Zamiar zmiany dentysty.
-
Klaudia Kunc ★☆☆☆☆
Po wizycie u dentysty która trwała około 10 minut na drugi dzień musiałam iść prywatnie na poprawę, po czym dowiedziałam się, ze wszystko jest zrobione źle. Po wizycie jest gorzej niż przed. Nie polecam Jedna gwiazdka to i tak dużo…
-
acha a ★★★★★
Polecam. Przemili ludzie. Pani dr Partyka zrobiła mi zęba w mgnieniu oka przy czym atmosfera w gabinecie była naprawdę przyjemna :)
-
Zabston ★★★★★
polecam
-
fan Pogoni Szczecin ★☆☆☆☆
Recepcjonistka opryskliwa i wydaje się że ma wszystko i wszystkich głęboko, 2wizyty odwołane bez uprzedniego powiadomienia po czym zasłaniała się poczta głosową której nie mam, pielęgniarka stomatologiczna bardzo chamsko odnosi się do pacjenta . Ogólnie nie polecam wizyt stomatologicznych. Lepiej iść gdzie indziej będzie szybciej bo terminy mają wyśrubowane
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Medika - Filia Bankowa?
Medika - Filia Bankowa znajduje się przy Bankowa 7, 72-010 Police, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Medika - Filia Bankowa?
Można skontaktować się z Medika - Filia Bankowa pod numerem +48 913 506 073
Jak można dotrzeć do Medika - Filia Bankowa?
Do Medika - Filia Bankowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku