Opinie

  1. Tomasz B-ski ★☆☆☆☆

    Niestety nie miałem przyjemności skorzystać z usług barbera pomimo trzykrotnego podejścia bo... ...albo barbera jeszcze nie było, albo już nie było albo w tym dniu nie pracował. Dla mnie dziwna sprawa bo salon otwarty od 8 do 20 a barber pracuje tylko mniej więcej 2h dziennie. Albo macie usługę barbera i jest on dostępny od 8 do 20 albo rezygnujecie z tej usługi bo gościa od brody nie ma prawie wcale. Bardzo słaba reklama szczególnie iż próbowałem dostać się do Was na początku powstania lokalu. Niestety zniechęcony takim podejściem do klienta wybrałem innego barbera gdzie barberzy dostępni są przez cały czas otwarcia salonu.

  2. Rafal Hojnacki ★★★★★

    Strzyżenie brody i włosów u Pani Dominiki. Rewelacja. Pani Dominika podchodzi z najwyższą starannością do każdego etapu strzyżenia i końcowej stylizacji. Bardzo miła atmosfera a nawet kawa. Syn również bardzo zadowolony. Pierwszy raz widziałem go tak uśmiechniętego u fryzjera. Serdecznie polecam.

  3. Paulina Głowska ★★☆☆☆

    Stylistka (Karolina) bardzo opryskliwa, arogancka i nieprzyjemna, wizyta w takim miejscu powinna być przyjemna i komfortowa- jedyna życzliwość to chyba Pani na recepcji. Sama stylizacja wykonana niedbale, paznokcie od spodu koślawe, pełne wybojów które samodzielnie musiałam usunąć frezarką. Po tygodniu jeden paznokieć pękł na pół. Na wykonywanej poprawce (za szybki zaproponowany termin jedna gwiazdka więcej niż planowałam dać) stylistka jeszcze bardziej nafoszona niż za pierwszym razem, do tego stopnia ze na wejściu rzuciła niewybrednym komentarzem odnoście 3 minutowego spóźnienia! . Nie polecam, przynajmniej paznokci u Pani Karoliny- chyba ze ktoś lubi czuć się kolokwialnie mówiąc jak by przyszedł za karę.

  1. Amira Amira ★★☆☆☆

    Jakość z obsług ok i jestem zadowolona z efektów aczkolwiek moja wizyta ze 120zl (tak jak było na, stronie booksy) wzrosła do 200zl. Nie zostałam poinformowana na początku wizyty że cena ulegnie z zmianie i będzie większa i to było nie fair :/ Pani która mnie obsługiwała po zakończeniu wizyty szepnęła do ucha Pani z recepcji kwotę jaką mam zapłacić i szybko odeszła (co by było gdybym nie miała w portfelu tej sumy?) myślę że klient powinien wiedzieć na samym początku ile będzie kosztowała usługa niż postawić go przed faktem dokonanym. Dodam również że, usługa na booksy oszacowana jest na 1.30h a ja byłam 40 min.

  2. Damian Dodek ★☆☆☆☆

    110 zł efekt po 2 daniach jest taki jak na zdjęciach do końca tygodnia to będzie katastrofa ...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pagasownia Klinika Urody Szczecin?

Pagasownia Klinika Urody Szczecin znajduje się przy Zofii Nałkowskiej 13, Prawobrzeże, 70-785 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pagasownia Klinika Urody Szczecin?

Można skontaktować się z Pagasownia Klinika Urody Szczecin pod numerem +48 913 330 246

Jak można dotrzeć do Pagasownia Klinika Urody Szczecin?

Do Pagasownia Klinika Urody Szczecin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements