Opinie

  1. Katarzyna ★★★★★

    Jestem zachwycona efektem po zabiegu u Pani Klaudii! Usta wyszły naturalnie pełne, dokładnie takie, jak chciałam. Pani Klaudia to profesjonalistka – wszystko dokładnie wytłumaczyła i zadbała o każdy szczegół. Zabieg był szybki, bezbolesny, a efekt idealny! Zdecydowanie polecam! ❤️

  2. Marcelina Paryska ★★★★★

    Szkolenie z mezoterapii igłowej u Klaudii było strzałem w 10! Teoria przekazana w sposób bardzo zrozumiały i ułatwiający zapamiętanie nawet najdrobniejszych szczegółów. Miałam okazję przećwiczyć każdą partię, na wielu modelkach, pracą ręką w rękę, szybka reakcja na błędy, topowe produkty- to wszystko sprawiło, że dziś czuję się pewnym zabiegowcem. Bardzo Wam polecam!

  3. Nicol Filon ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia basic lips, które odbyłam u Klaudii. Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo profesjonalnie w przemiłej atmosferze. Dziękuję za przekazanie mi ogromu niezbędnej wiedzy do tworzenia pięknych, nieprzerysowanych, naturalnych ust. Klaudia jest bardzo zaangażowanym szkoleniowcem i w razie potrzeby udziela wsparcia nawet po szkoleniu. Także jeśli się zastanawiasz nad szkoleniem u Klaudii, to śmiało! Polecam z całego serca! ❤️

  1. Karolina Piekarska ★★★★★

    Klaudia to profesjonalistka! Polecam ją z całego serca, bo i ona wkłada całe serce w to, co robi. Zawsze wychodzę z gabinetu zaopiekowana i piękna. Piękne, naturalne efekty, to to, czego możemy się u Klaudii spodziewać, a to dla mnie najważniejsze. Ogromna wiedza, zaangażowanie i przesympatyczna atmosfera. Na pewno wrócę do Klaudii jeszcze nie raz.

  2. Adrianna K ★★★★★

    Polecam z całego serca! Byłam u Klaudii na serii zabiegów Dermapen oraz na poprawieniu asymetrii ust. W obu przypadkach efekt zwalający z nóg :) Usta wyglądają lepiej niż mogłam sobie wymarzyć, natomiast po Dermapenie skóra jest bardziej nawilżona i napięta. Do tego oczywiście profesjonalne podejście, miła atmosfera i ogrom dodatkowej wiedzy po wyjściu z gabinetu.

  3. Magdalena Jaciów ★★★★★

    U pani Klaudii miałam wykonywane modelowanie ust około 4 miesiące temu - usta wyglądają pięknie, naturalnie, nie mam żadnych grudek. Sam zabieg przebiegał wzorcowo - pani Klaudia przeprowadziła ze mną wywiad dotyczący mojej suplementacji, poinstruowała mnie jak sam zabieg będzie wyglądać, jak będzie wyglądać proces gojenia. W trakcie zabiegu dbała o mój komfort, informowała mnie czego mogę się spodziewać. Jest to bez wątpienia osoba pełna pasji z ogromną wiedzą i talentem ❤️ bardzo, bardzo polecam! Aktualnie nie mam przy sobie zdjęć, ale polecam obserwować profil pani Klaudii na Instagramie, gdzie jest mnóstwo przepięknych metamorfoz ust! Wszystkim koleżankom polecam właśnie panią Klaudię jeśli w temacie jest modelowanie ust - a ja już planuje odwiedzić jej gabinet ponownie ;)!

  1. Martyna Szoka ★★★★★

    Polecam serie zabiegów Dermapen. Przynoszą efekty. Skóra jest odzywiona, nawilzona a problemy z tradzikiem mega załagodzone. Klaudia przy tym sluzy dobra radą i udziela wskazówek w dalszej pielegnacji. Same zabiegi wykonywane sa w milej atmosferze i calkowicie bezboleśnie. Osoba warta zaufania. Zdecydowanie polecam :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Klaudia Holchauzer-Stolarczyk?

Klaudia Holchauzer-Stolarczyk znajduje się przy Zwycięzców 1, 73-110 Stargard, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Klaudia Holchauzer-Stolarczyk?

Można skontaktować się z Klaudia Holchauzer-Stolarczyk pod numerem +48 664 187 181

Jak można dotrzeć do Klaudia Holchauzer-Stolarczyk?

Do Klaudia Holchauzer-Stolarczyk można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements