Opinie

  1. Kamila Dąbrowska ★★★★★

    Naprawde świetne podejście do pacjenta, nawet w nocy pielegniarski uśmiechnięte i bardzo miłe, lekarze super, profesjonalni i starają się jak mogą żeby jak najszybciej przyjąć i zrobić badania. Polecam

  2. Dorota Dębska ★★★★★

    Dziękujemy całemu personelowi oddziału . Mąż przebywał na oddziale w dniach 08-10 do 11-10 2025 . Jesteśmy wdzięczni zarówno za opiekę , empatyczne podejście do pacjenta jak i wyczerpujący sposób informowania mnie na bieżąco o stanie zdrowia męża . Myślimy , że taki personel mógłby być przykładem jak należy zachowywać się w stosunku do pacjenta jak i jego najbliższych . Pozdrawiamy Dorota i Andrzej Dębscy.

  3. Natka XD ★★★★★

    Trafiłam tam przez przypadek z zawałem serca, chyba nie było lepszego miejsca gdzie można się znaleźć w takim stanie, pełen profesjonalizm, empatia i chęć pomocy , pozdrawiam wszystkich i dziękuję Aleksandra Dembińska

  1. Anna ★★★★★

    Podziękowania dla Pana doktora Bartosza Kucharskiego, który zajmował się moim mężem na izbie przyjęć. Profesjonalne podejście, przyjazna i miła atmosfera, drobiazgowe badania mające wykluczyć zawał. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Oby więcej takich lekarzy!

  2. Bartosz Zakrzewski ★☆☆☆☆

    1-na gwiazdka ale za Obsługę Klienta jednej pani ,doktor chyba bo miała słuchawki lekarskie na szyji oraz ubrana w bordowy uniform lekarski, która w bardzo nieprzyjemny sposób podeszła do mnie kiedy wszedłem zorientować się bez maseczki którędy jest kierunek odwiedzin. Idąc korytarzem nagle zapytał: a panowie się zgubiło tutaj? To chyba nie w taki sposób rozmawia się z odwiedzającymi szpital To wydarzyło się 13/05/23 o 14:30 zaraz przy wejściu głównym przy Centrum Chorób Serca - załączone zdjęcia Kierownik tego oddziału powinien zwrócić ze ta pani nie ma zwyczajnie manier kiedy napotyka nieco zagubione osoby. No przyznam ze w szoku jestem bo podróżując po Europie i będąc w pewnych szpitalach również w UK nie spotkałem się tego typu odzywkami Przykra sytuacja. Również noszenie maseczek - cóż co szpital to inne podejście niestety ale podkreślam na nowo ze kulturalnie personel szpitala powinien odzywać się do wizytujących szpital. Tej pani powyżej brakuje wychowania.

  3. Violetta Ratajczak ★★★★★

    Dziękuję za opiekę i uratowanie mi życia.

  1. Jolanta Piszczek ★★★★★

    Wspaniała opieka, profesjonalne podejście do pacjenta

  2. dacian xd ★★★★★

    Dziękuję całemu oddziałowi kardiologicznemu, Lekarzom, Panią Pielęgniarką, Panią Opiekunką za uratowanie mi życia, za wspaniałą opiekę. Jolanta Mazurkiewicz.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Klinika Kardiologii PUM?

Klinika Kardiologii PUM znajduje się przy aleja Powstańców Wielkopolskich 72, 71-899 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Klinika Kardiologii PUM?

Można skontaktować się z Klinika Kardiologii PUM pod numerem +48 914 661 378

Jak można dotrzeć do Klinika Kardiologii PUM?

Do Klinika Kardiologii PUM można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements