Jestem Wdzięczna losowi,że trafiłam do tego szpitala. Jestem po mastektomii. Personel od Pań salowych po lekarzy -najcudowniejsze osoby na świecie. Pełne empatii z uśmiecham na twarzy. Zawsze pomocne, Lekarze,którzy nie lekceważą pacjentów. Świetni rehabilitanci. Pani Psycholog,która dba o dobro psychiczne pacjenta. Pielęgniarki na 3 piętrze, najwspanialsze na świecie. Panie rozwożące posiłki przecudowne. Salowe przekochane. Od pierwszej do ostatniej minuty mojego pobytu tam czułam się bardzo zaopiekowana. A wisienka na torcie były pyszne posiłki Ściskam i pozdrawiam. Sala 313
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Kotowicz ★★★★★
-
Racinowska Hanna ★★★★★
Jestem ogromnie wdzięczna dr. Krajewskiemu za wspaniałą opiekę i dwie operacje, dzięki którym wyleczył bardzo ciężką ranę, z którą zostałam wypisana ze szpitala w Policach. Mam nadzieję, że to właśnie Pan Doktor poprowadzi mnie dalej i podejmie się rekonstrukcji – mimo trudnego przypadku wierzę, że się uda. Dziękuję także Panu Grzegorzowi i Pani Basi za troskliwą opiekę nad raną przez kilka miesięcy. Pielęgniarki z oddziału to prawdziwe anioły – cierpliwe, pomocne i zawsze uśmiechnięte. W tym szpitalu pracują naprawdę wyjątkowi ludzie – wiem to, bo mam z czym porównać!
-
Sylwia Kruk ★★★★★
Same plusy, bardzo miły personel, Panie pielęgniarki cudownie kobiety, lekarze życzliwi. Jedzenie bardzo dobre. Pozdrawiają pacjentki z sali 312.
-
Martyna Sitek ★★★★★
Chciałabym bardzo podziękować całemu personelowi szpitala za opiekę, jaką otoczono mojego dziadka w ostatnich dniach jego życia. Trafił w ręce naprawdę wspaniałych pielęgniarek i lekarzy – ciepłych, troskliwych i wyrozumiałych. Szczególnie jestem wdzięczna za to, że pozwolono nam zostać z dziadkiem na ostatnią noc. Mimo, że często było nas przy nim wielu, nigdy nie spotkaliśmy się z niechęcią – wręcz przeciwnie, czuliśmy wsparcie i zrozumienie. Dziadek zmarł na początku kwietnia, ale dopiero teraz znajduję w sobie siłę, by napisać tę opinię. Dziękujemy z całego serca za godną i pełną empatii opiekę w tym trudnym czasie.
-
Aleksandra Kossakowska ★★★★★
Spędziłam 3 dni na Chirurgii Onkologicznej moje pierwsze starcie ze szpitalem i same plusy bardzo miły personel, panie pielęgniarki cudowne kobiety, lekarze również życzliwi, mili słuchają pacjenta. Jedzenie jak na szpital dobr, bardzo czyste sale :)
-
Janina Świrko ★★★★★
Wspaniali profesjonaliści, szanujący pacjenta. Cały zespół najwyższej jakości
-
Anna Sobczyk ★★★★★
W imieniu rodziny i swoim własnym pragnę złożyć najserdeczniejsze podziękowania dla wspaniałych lekarzy tj. dr Magdaleny Janeczek dr Juliusza Wyrwasa oraz dr Tomasza Kowalskiego za fachowe podejście do przypadku mojego taty wnikliwą diagnostykę i możliwość przeprowadzenia trudnej operacji zakończonej powodzeniem. Za całą Waszą pracę, oddanie, cierpliwość wyrazy uznania i szacunku Witold z Kołobrzegu
-
PeDRO ★★★★★
Oddani lekarze i pielęgniarki, mimo zaganiania, mili i uczynni. Na szczęście Covid nie rozwalił najlepszej placówki onkologicznej na Pomorzu. Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Oddział Chirurgii Onkologicznej?
Oddział Chirurgii Onkologicznej znajduje się przy Strzałowska 22, 71-730 Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Oddział Chirurgii Onkologicznej?
Można skontaktować się z Oddział Chirurgii Onkologicznej pod numerem +48 914 251 410
Jak można dotrzeć do Oddział Chirurgii Onkologicznej?
Do Oddział Chirurgii Onkologicznej można dotrzeć, korzystając z poniższego linku