Byłam skrócić bransoletkę – wszystko zostało załatwione od razu, bez czekania. Profesjonalna i bardzo miła obsługa, szybka realizacja i świetny efekt. Zdecydowanie polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Martyna ★★★★★
-
Dawid Bz ★★★☆☆
Dzień dobry na codzień nie wystawiam wogóle opinii lecz tutaj musiałem żona jak i ja zdziwieni zachowaniem pani która sprzedaje złoto człowiek przychodzi skromnie ubrany do sklepu i myśli że nie mamy pieniędzy a chcieliśmy kupić dużo rzeczy a zostaliśmy tylko na naszyjniku zlotym i wisiorku i stwierdzenie pani że tak dużo juz wyjdzie ew kolczyki na święta żeby zakupić następnym razem.Chyba będę omijał ten sklep z daleka tsk się nie robi a wiem że ta pani pracuje już tam nie pierwszy rok
-
zoz lon ★★★★★
Gorąco polecam! Piękna biżuteria i przystępne ceny. Bardzo miła obsługa.
-
Mieszko Polak ★★★★★
Super miejsce, przecudowna obsługa. Ceny też bardzo korzystne i spory wybór. Obrączki zrealizowane bardzo szybko plus wstępna przymiarka. Polecam z całego serca.
-
Anna Grz ★★★★★
Wyjątkowe miejsce z wyjątkową obsługą. Zaczynając od tego, że parę lat temu kupiliśmy tam obrączki w rozsądnej cenie - pięknie wykonane i wszystko bez zarzutu. Tym samym wróciłam w to miejsce przerobić biżuterię po zmarłej babci. Również z troską poczułam się zaopiekowana i doskonale obsłużona. Zadbano o każdy detal, a teraz mogę się cieszyć piękna biżuterią. Dziękuję!
-
Karolina Piątek ★★★★★
Jestem zachwycona pierścionkami, solidne wykonanie, zgodnie z wytycznymi klienta, kamienie piękne.
-
Dominika Panic ★★★★★
Bardzo polecam, miła obsługa, krótki czas oczekiwania na grawer. Dodatkowy plusik za to ze kupiliśmy cudowne srebrne kolczyki za ułamek ceny! I w dodatku mogliśmy liczyć na grawer w cyrylicy, co nigdzie indziej nie było możliwe.
-
Monika monikam1981 ★☆☆☆☆
Państwo sprzedajecie świadomie wadliwy towar nie widząc wcześniej że zakup był u Państwa.- z kad taki wniosek? Pan który odebrał bransoletkę zaczal mamrotać pod nosem " ze to słabe ze to to " i dopiero jak powiedziałam że bransoletka kupiona jest u państwa pan zamilkł. bransolerki są po to aby je nosić ale nie do naprdwy a na ręku bądź na nodze,które jak się dziś dowiedziałam nie nadają się do codziennego użytku ale do Codziennego leżenia w pudełku Po naprawie pierwszy raz bransoletki Pani nie widziała ze rzekomo jest "uszkodzona-przetarta"dzis to zauważyła i stwierdziła ze będą kolejne pęknięcia. Zapytałam czy można to naprawić Pani stwierdziła że będzie się łamać, bransoletka kupiona nie za małe pieniądze ale u słyszałam że nawet nie opłaca mi się jej sprzedać... Żadnej inicjatywy z państwa strony Ja świadomie będę odradzać jakikolwiek zakup u państwa. Ten zakup nie był pierwszy zakupem ale ostatnim napewno
-
Barbara S. ★☆☆☆☆
Niestety NIE POLECAM. Po 6 latach ze złotej obrączki wypadły 2 z 3 brylatów, z czego jeden kosztował 150 zl. Pan Ćmok po mojej wizycie uznał, że PO TAKIM CZASIE powierzchnia się wytarła i takie rzeczy mogą się zdarzyć. Szanowny Panie - nie jeden pierścionek miałam w życiu i z żadnego nawet srebrnego nie wypadł ani jeden kamień czy cyrkonia, a nosiłam je długo. Chciałam wymienić ten jeden ostatni brylant na trzy cyrkonie. Usłyszałam, że to będzie koszt 100zl, a tego brylantu co został nie chcą. Dziękuję za taką obsługę. Mam płacić za niechlujstwo wykonania?? Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej pracowni.
-
Katarzyna Michalik ★★★☆☆
Jeśli chodzi o same wyroby jubilerskie- nie mam nic do zarzucenia. Od lat udajemy się do tego zakładu po biżuterię. Jestem również za tym aby wspierać lokalne firmy, a nie duże sieciówki, dlatego nie było dla mnie niczym wyjątkowym to, że w tym zakładzie chciałam zakupić obrączki ślubne. Same obrączki podkreślam- są cudne. Jednak jeśli chodzi o grawer i obsługę mam spore zastrzeżenia. Po tym jak poprosiłam o poprawę graweru, poprawiony okazał się jeszcze gorszy, po czym po moich zastrzeżeniach, przyszła "Pani z zaplecza", która od razu i bardzo niemiło powiedziała że inaczej tego nie zrobią, a i tak za pół roku nie będzie widać tego graweru. Moim rodzicom grawer trzyma się do dziś... Obrączki to dla mnie ważna rzecz i przykro mi że tak to się skończyło. Dodam że wcześniej w tym miejscu grawerowalismy również długopis na prezent i problem był podobny. W związku z powyższym- wyroby jubilerskie jak najbardziej polecam, ale jeśli zależy Państwu na ładnym grawerze- do sieciówki :-)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Pracownia Jubilerska Lucjan Ćmok?
Pracownia Jubilerska Lucjan Ćmok znajduje się przy Kopernika 46a, 43-200 Pszczyna, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Pracownia Jubilerska Lucjan Ćmok?
Można skontaktować się z Pracownia Jubilerska Lucjan Ćmok pod numerem +48 322 128 852
Jak można dotrzeć do Pracownia Jubilerska Lucjan Ćmok?
Do Pracownia Jubilerska Lucjan Ćmok można dotrzeć, korzystając z poniższego linku