Opinie

  1. Maciej ★★★★★

    Polecam firmę Regenero, rewelacyjny kontakt, problem z zaciskiem i naprawa w ekspresowym tempie. Trzeba również wspomnieć o cenie demontażu, regeneracji i montażu zacisku, która na dzisiejsze czasy była rewelacja!

  2. Dominik Skrobich ★☆☆☆☆

    Trafił do mnie zacisk który był regenerowany w tej firmie około roku temu, i po rozbiórce stwierdzam że partacze go regenerowali, ścianki cylindra nie zostały zabezpieczone na czas piaskowania/szkielkowania przez co została uszkodzona powierzchnia cylindra. Taka sama sytuacja była z powierzchniami pod podkladki uszczelniające, gwinty i z otworem przez, który przechodzi ośka recznego. Zchodzi lakier bo zostały polakierowane badziewiem w dodatku nie użyto lakieru podkładowego, w mojej opinii zacisk jest do wyrzucenia

  3. Piotr Waliczek ★★★★★

    Rewelacja. Pracują tam fachowcy. Jak czytam te wypociny maruderów to się zastanawiam o co im chodzi. Zacisk jak nowy, hamuje jak brzytwa. Cenowo jest naprawdę bardzo dobrze. Jakoś prima sort.

  1. Marcin Sitkiewicz ★★★★★

    Odebrałem zaciski z regeneracji, efekt lepszy niż się spodziewałem! Polecam jak najbardziej. Po roku od regeneracji stanął tłoczek w zacisku jak byłem 300km od Katowic, zdarza się, Pan z firmy od razu poratował mnie numerem zestawu naprawczego oraz poinstruował jak wymienić gumki, profesjonalna obsługa i pomoc!

  2. Sassafrasq ★★★★★

    Rewelacyjna i fachowa obsługa. Zadzwoniłem około 13, a o 16 zaciski były już gotowe. Ekipa potrafi dokonać niemożliwego. Prawdziwi fachowcy w swojej branży! Polecam serdecznie każdemu :)

  3. Paweł Dyczka ★★★★★

    Firma godna polecenia, dobrze zregenerowane zaciski. Korzystam często z ich usług, nie jest to opinia po jednej regeneracji :)

  1. Damian Dlugi ★★★★★

    Polecam - szybko, fachowo z zaangażowaniem.

  2. Piotr Binkowski ★★★★★

    Polecam w 100% Zaciski do Laguny III GT wyglądają i działają jak nowe. Kontakt oraz obsługa na medal! Kaucja za stare zaciski oddana bez problemu. Będę polecać znajomym, bo naprawdę warto. Pozdrawiam

  3. RoBi Robi ★★★★★

    Konkretnie i w temacie. Po wymianie łożyska w piaście okazało się że zacisk trzyma i grzeje tarcze. Telefon do Regenero czy mają taki zacisk od ręki. Pan po 10min oddzwonił że mają ale muszą go zregenerować. Dnia następnego będzie gotowy. Mi to pasowało. No i był gotowy na umówiona godzinę. Polecam i skorzystam bo mam jeszcze tył do wymiany.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Regenero - regeneracja zacisków hamulcowych?

Regenero - regeneracja zacisków hamulcowych znajduje się przy Kolejowa 2, Centrum, 43-190 Mikołów, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Regenero - regeneracja zacisków hamulcowych?

Można skontaktować się z Regenero - regeneracja zacisków hamulcowych pod numerem +48 515 341 361

Jak można dotrzeć do Regenero - regeneracja zacisków hamulcowych?

Do Regenero - regeneracja zacisków hamulcowych można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements