Opinie

  1. Maciej Wołodźko ★☆☆☆☆

    1/5 to i tak za dużo na takiego partacza. Omijajcie szerokim łukiem, niedość że spieprzy robotę to nie będzie chciał jej poprawić. Szkoda nerwów i pieniędzy.

  2. Anna “Anja” Lu ★☆☆☆☆

    Dramat... Żałuję że nie przeczytałam opinii zanim oddałam tam samochód. Jak czegoś nie potrafią to "tam nie ma dojścia to trzeba tak zostawić". Miałam piękny wydech w samochodzie, a teraz wygląda tragicznie.

  3. A B ★★★★★

    Miła i fachowa obsługa.Szybka i świetnie wykonana robota i do tego niskie ceny.

  1. Arka “Trio” Diusz ★☆☆☆☆

    Tragedia !!! Cały wydech wszystkie łączenia po 7 miesiącach do poprawy . Partactwo totalne . i ta mania wyższości i nieomylność

  2. K. D. ★★★☆☆

    Robiłam u Panów wydech, z łataniem przy silniku i nowym tłumikiem. Po odbiorze samochód wydawał niepokojący grzechoczący dźwięk. Zgodnie z sugestią mojego mechanika wróciłam, aby wspólnie sprawdzić wykonaną naprawę. Jeden z Panów zachowywał się przy tym wyjątkowo nieprzyjemnie. Chciałabym tylko przypomnieć, że co do zasady klient może (a nawet powinien) sprawdzić przy odbiorze stan naprawionej rzeczy. Plusy: brak kolejki szybka naprawa niedaleko centrum faktura VAT Minusy: labilni emocjonalnie pracownicy brak nastawienia na spokojne wyjaśnienie sprawy

  3. Dariusz Natkański ★☆☆☆☆

    Byłem u typa żeby wymienił mi tylko obejmę na większą bo złożona była za mała i odpowiednio nie dociskała łączenia, nie wymienił bo twierdził że to nie przyczyna nieszczelności, brak podejścia do klienta zero umiejętności i fachowości nie polecam dziada.

  1. Cloud Strife ★☆☆☆☆

    Właściciel prawdopodobnie powinien przeprowadzić badanie na rozdwojenie jaźni. Chamskie odzywki, obrażanie klienta i nieomylność według właściciela zakładu w wykonywaniu swojej pracy są na porządku dziennym kiedy przychodzisz ze spartaczoną przez niego robotą. Kiedy jesteś po raz pierwszy zobaczysz inną twarz i posłuchasz innego człowieka. Warsztatowi potrzeba szkoleń właściciela w zakresie nowych modeli samochodów i nauki kultury osobistej oraz obsługi klienta. Czas głębokiej komuny minął, chociaż ten warsztat jakoś ominął. Zgodnie z zaleceniem właściciela sprawa zostanie skierowana do sądu i chociaż samochód pewnie nie doczeka wyroku to i tak były to jedyne pozytywne słowa usłyszane od właściciela warsztatu. Nie polecam!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Mól W. Sprzedaż, montaż, naprawa tłumików samochodowych?

Mól W. Sprzedaż, montaż, naprawa tłumików samochodowych znajduje się przy Filaretów 31, 43-100 Tychy, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Mól W. Sprzedaż, montaż, naprawa tłumików samochodowych?

Do Mól W. Sprzedaż, montaż, naprawa tłumików samochodowych można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements