Opinie

  1. Piotr Bocheński ★★★★★

    Na 100 procent polecam ten warsztat , jeden jakich mało , serwisuje tu samochody swoje jak i rodziny, pełny pofesjonalizm , nie ma że dobijam gaz i wyjazd , pierw szukanie problemu , wycena i naprawa . Po za tym korzystam tutaj z innych napraw serwisowych. Już nie wspomnę o elastycznych godzinach otwarcia warsztatu.Polecam

  2. Przemus ★★★★★

    Mechanicy bardzo życzliwi, bezinteresownie dzielą się swoją wiedzą i swoim doświadczeniem, informują o możliwych opcjach i zagrożeniach. Na pierwszym miejscu jest dobro klienta a przy tym ceny są przyzwoite, zaskoczyło mnie samowolne zaokrąglenie ceny końcowej w dół bez żadnych negocjacji, było to kilkadziesiąt złotych ale w tym fachu jeszcze się z tym nie spotkałem. Z czystym sumieniem polecam

  3. Michał Proksa ★★★★★

    Panowie z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Dotrzymują słowa i nie robią fuszery. Zanim uzupełnią freon, sprawdzają z jakiego powodu uciekł - nie to co konkurencja, która najpierw uzupełnia, a gdy znowu się ulotni, dopiero wtedy szuka przyczyny i kasuje drugi raz za jego uzupełnienie. Zawsze doradzają, co warto od razu dodatkowo wymienić przy "jednej" robocie, by za kilka miesięcy nie ponieść niepotrzebnych, dodatkowych kosztów. Polecam serdecznie!

  1. krzysztof urbanek ★★★★★

    W końcu znalazłem warsztat godny zaufania. Szybko, terminowo i w rozcądnej cenie POLECAM!!!

  2. damian bacior ★★★★★

    Polecam firmę z czystym sumieniem. Panowie znają się zarówno na klimatyzacji, lecz również ogólnie na mechanice. Zawsze chętnie doradza i wskażą najlepsze rozwiązanie.

  3. Mateusz Adamczyk ★★★★★

    Chevrolet Aveo T300 2011r Widząc same pozytywne komentarze, pokusiłem się i postanowiłem oddać samochód . Pozytywne opinie nie biorą się znikąd. Pan Kamil pełen profesjonalizm !!! Wysłucha, odpowie, doradzi i co najważniejsze NAPRAWI. Mój przypadek nie był tani ale wszystko zrobione od A do Z. Nie ma lepszego fachowca związanego z układem klimatyzacji. Z czystym sumieniem polecam i nie jest to komentarz fakowy, który ma poprawić statystyki tego zakładu. Polecam jeszcze raz i 5 gwiazdek leci. Pozdrawiam

  1. Iwona mala ★★★★★

    Trafiłam do Pana Kamila szukając w internecie serwisu klimatyzacji, zasugerowałam się pozytywnymi opiniami i nie zawiodłam się !!! Profesjonalna obsługa,niska cena.Wszystko przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze. Bardzo dziękuję za wykrycie usterki i szybką naprawę. Gorąco polecam

  2. Paweł Smolik ★★★★★

    Witam!!! Trafiłem do Pana Kamila przez przypadek i oby więcej takich przypadków w moim życiu. W mojej Skodzie Octavii 2 mającej blisko 16 lat przestała działać właściwie klimatyzacja. Niby chłodziła ale nie od razu i niezbyt dobrze. Pierwsza wizyta u Pana Kamila zakończyła się darmową diagnozą i umówieniem terminu naprawy. Mimo natłoku zajęć udało mu się mnie gdzieś wcisnąć. Punktualny, bardzo miły człowiek a przede wszystkim fachowiec w każdym calu. Diagnoza oczywiście trafiona i na prawdę za bardzo dogodną cenę klimatyzacja śmiga aż miło. Polecam wszystkim kto ma problem z chłodzeniem w swoim aucie tego fachowca. Takich to teraz ze świecą szukać. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres klimatyzacja przegląd, naprawa, serwis - Pan Klimatyzator?

klimatyzacja przegląd, naprawa, serwis - Pan Klimatyzator znajduje się przy Kosztowska 6, 41-409 Mysłowice, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do klimatyzacja przegląd, naprawa, serwis - Pan Klimatyzator?

Można skontaktować się z klimatyzacja przegląd, naprawa, serwis - Pan Klimatyzator pod numerem +48 501 954 139

Jak można dotrzeć do klimatyzacja przegląd, naprawa, serwis - Pan Klimatyzator?

Do klimatyzacja przegląd, naprawa, serwis - Pan Klimatyzator można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements