Na 100 procent polecam ten warsztat , jeden jakich mało , serwisuje tu samochody swoje jak i rodziny, pełny pofesjonalizm , nie ma że dobijam gaz i wyjazd , pierw szukanie problemu , wycena i naprawa . Po za tym korzystam tutaj z innych napraw serwisowych. Już nie wspomnę o elastycznych godzinach otwarcia warsztatu.Polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Piotr Bocheński ★★★★★
-
Przemus ★★★★★
Mechanicy bardzo życzliwi, bezinteresownie dzielą się swoją wiedzą i swoim doświadczeniem, informują o możliwych opcjach i zagrożeniach. Na pierwszym miejscu jest dobro klienta a przy tym ceny są przyzwoite, zaskoczyło mnie samowolne zaokrąglenie ceny końcowej w dół bez żadnych negocjacji, było to kilkadziesiąt złotych ale w tym fachu jeszcze się z tym nie spotkałem. Z czystym sumieniem polecam
-
Michał Proksa ★★★★★
Panowie z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Dotrzymują słowa i nie robią fuszery. Zanim uzupełnią freon, sprawdzają z jakiego powodu uciekł - nie to co konkurencja, która najpierw uzupełnia, a gdy znowu się ulotni, dopiero wtedy szuka przyczyny i kasuje drugi raz za jego uzupełnienie. Zawsze doradzają, co warto od razu dodatkowo wymienić przy "jednej" robocie, by za kilka miesięcy nie ponieść niepotrzebnych, dodatkowych kosztów. Polecam serdecznie!
-
krzysztof urbanek ★★★★★
W końcu znalazłem warsztat godny zaufania. Szybko, terminowo i w rozcądnej cenie POLECAM!!!
-
damian bacior ★★★★★
Polecam firmę z czystym sumieniem. Panowie znają się zarówno na klimatyzacji, lecz również ogólnie na mechanice. Zawsze chętnie doradza i wskażą najlepsze rozwiązanie.
-
Mateusz Adamczyk ★★★★★
Chevrolet Aveo T300 2011r Widząc same pozytywne komentarze, pokusiłem się i postanowiłem oddać samochód . Pozytywne opinie nie biorą się znikąd. Pan Kamil pełen profesjonalizm !!! Wysłucha, odpowie, doradzi i co najważniejsze NAPRAWI. Mój przypadek nie był tani ale wszystko zrobione od A do Z. Nie ma lepszego fachowca związanego z układem klimatyzacji. Z czystym sumieniem polecam i nie jest to komentarz fakowy, który ma poprawić statystyki tego zakładu. Polecam jeszcze raz i 5 gwiazdek leci. Pozdrawiam
-
Iwona mala ★★★★★
Trafiłam do Pana Kamila szukając w internecie serwisu klimatyzacji, zasugerowałam się pozytywnymi opiniami i nie zawiodłam się !!! Profesjonalna obsługa,niska cena.Wszystko przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze. Bardzo dziękuję za wykrycie usterki i szybką naprawę. Gorąco polecam
-
Paweł Smolik ★★★★★
Witam!!! Trafiłem do Pana Kamila przez przypadek i oby więcej takich przypadków w moim życiu. W mojej Skodzie Octavii 2 mającej blisko 16 lat przestała działać właściwie klimatyzacja. Niby chłodziła ale nie od razu i niezbyt dobrze. Pierwsza wizyta u Pana Kamila zakończyła się darmową diagnozą i umówieniem terminu naprawy. Mimo natłoku zajęć udało mu się mnie gdzieś wcisnąć. Punktualny, bardzo miły człowiek a przede wszystkim fachowiec w każdym calu. Diagnoza oczywiście trafiona i na prawdę za bardzo dogodną cenę klimatyzacja śmiga aż miło. Polecam wszystkim kto ma problem z chłodzeniem w swoim aucie tego fachowca. Takich to teraz ze świecą szukać. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres klimatyzacja przegląd, naprawa, serwis - Pan Klimatyzator?
klimatyzacja przegląd, naprawa, serwis - Pan Klimatyzator znajduje się przy Kosztowska 6, 41-409 Mysłowice, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do klimatyzacja przegląd, naprawa, serwis - Pan Klimatyzator?
Można skontaktować się z klimatyzacja przegląd, naprawa, serwis - Pan Klimatyzator pod numerem +48 501 954 139
Jak można dotrzeć do klimatyzacja przegląd, naprawa, serwis - Pan Klimatyzator?
Do klimatyzacja przegląd, naprawa, serwis - Pan Klimatyzator można dotrzeć, korzystając z poniższego linku