Opinie

  1. Ada Lulas ★★★★★

    Świetna przychodnia, bardzo miły i życzliwy personel. Wszystko na wysokim poziomie. Duży profesjonalizm i wyraźna troska o pacjenta. Pani Doktor Bednarska wyróżnia się empatią, zrozumieniem, cierpliwością i ogromną wiedzą. Polecam serdecznie!

  2. username ★☆☆☆☆

    Chodzę do tej przychodni całe życie, z roku na rok było coraz gorzej ale teraz to istna kpina. Szkoda, że nowi lekarze nie są świadomi tego nawet jaką reputację zostawiają przychodni, która kiedyś była najlepsza.

  3. Robrt P ★☆☆☆☆

    Niestety, byłem rano z podejrzeniem zawału, po wykonaniu EKG i zmierzeniu ciśnienia, wizytę umówiono mi na 12:40. Przyszedłem kilka minut przed czasem i siedziałem w kolejce godzinę! Pani doktor całkowicie zlekceważyła umówionych pacjentów. Za każdym razem robiła przerwę ponad 10 minut po wyjściu pacjenta z gabinetu. Zrezygnowałem, bo przede mną było jeszcze kilka osób i teraz zastanawiam się, gdzie znajdę lekarza, a nie współpracownika kostuchy.

  1. Userblmdo ★☆☆☆☆

    Nie polecam tej przychodni, od 4 dni próbuje dostać się do lekarza i po 30 minutach od otwarcia nie ma już numerków. Rano nie da się dodzwonić do przychodni i ludzie stoją rano w kolejce żeby mieć w ogóle możliwość rejestracji. Co chwilę zwalniani i zatrudniani są nowi lekarze gorsi od poprzedników. Jeśli tak to ma wyglądać to albo zatrudnijcie więcej stałych lekarzy albo zamknijcie tą przychodnie w p*zdu!!!

  2. Paulina Krupa ★★★★★

    Polecam tę przychodnię. Panie z recepcji zawsze miłe, pomocne i życzliwe. Dzięki systemowi numerków pacjent nie musi czekać w kolejce bez końca – wszystko przebiega sprawnie i w porządku. Pani doktor to konkretna, kompetentna osoba, która potrafi słuchać i jasno wyjaśnia wszelkie wątpliwości.

  3. Adrian ★★☆☆☆

    Twoje połączenie jest 4 w kolejce, proszę czekać. Twoje połączenie jest 3 w kolejce, proszę czekać. Twoje połączenie jest... Przepraszamy czas oczekiwania jest za długi, prosimy zadzwonić później. Przepraszamy wybrany numer jest zajęty. Na prawdę nie ma lepszego systemu kolejkowania? Czy to jakaś darmowa wersja próbna?

  1. Izabela Jeżowska ★☆☆☆☆

    Najgorsza przychodnia z jaką miałam do czynienia-lekarz odsyła dziecko z gorączką i bólem gardła kwitując,że teraz takie panują wirusy i karze przyjść za dwa dni jak będzie miało gorączkę 4 dni mając dziecko w gabinecie nawet nie zajrzy do gardła.Lepiej są traktowane zwierzęta w Przychodni Weterynaryjnej niż dzieci w ANAMED

  2. Anna Popek ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia lekarzy . Recepcja też robi co może aby poradzić sobie w tym grypowym czasie z rejestracją pacjentów którzy czekają w kolejce od wczesnych godzin porannych . Jednym zdaniem : do najlepszej przychodni w mieście czeka się w kolejce .

  3. Robert Iwanek ★★★☆☆

    Daję 3 gwiazdki, ponieważ pomimo profesjonalizmu przychodni dodzwonienie się graniczy z cudem. Proszę o wyjaśnienie sprawy mojej (i z tego co widzę też innych klientów) w której dzwoni się do Państwa od godziny 8 i nikt nie odbiera. Linia jest cały czas zajęta, albo pojawia się informacja o kolejce. Nawet gdy jest się pierwszym na liście, rozłącza z powodu za długiego czasu oczekiwania. W czasach możliwości stosowania teleporady, albo po prostu przymusu, z racji przebywania w innym mieście, uniemożliwia to wzięcie L4.

  1. Justyna Włodek ★☆☆☆☆

    Najpierw sprawdzajcie lekarzy dr moczybroda wogole nie powinna być doktorem nie do dzieci wstyd za takich lekarzy nie dość ze nas obraziła to jeszcze nic nie wniosła ta wizyta pani dr zdecydowanie ma coś nie tak w głowie nigdy nie spotkałam takiego chamstwa i prostactwa !! Nigdy więcej

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Medyczne ANAMED?

Centrum Medyczne ANAMED znajduje się przy Kolejowa 5, 21-100 Lubartów, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne ANAMED?

Można skontaktować się z Centrum Medyczne ANAMED pod numerem +48 818 546 384

Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne ANAMED?

Do Centrum Medyczne ANAMED można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements