Sam projekt kuchni mnie zachwycił, Pan potrafi rozrysować wszystko na poczekaniu, doradził. Sam kontakt na początku świetny. Niestety później sam montaż kuchni - tutaj zaczęły się schody. Uważam , że montaż pana przerasta. Wykończenie i detale leżą. Szafki zamontowane odwrotnie , a co tam , nikt się nie zorientuje. Między szafkami mam zamontowaną płytę - kolor frontu szafek , kleju do tej pory nie mogę domyć, po drugiej stronie płyta nie stykała się z dugą , pan przyszedł poprawił - lecz wykonanie tego to prawie jak w bajce sąsiedzi. Mam zabudowany junkers w kuchni i tutaj niestety też pan zrobił jak umiał , ale niestety tak jak się umawialiśmy. Miałam mieć wąskie cargo , pan mi obiecywał, że tak to się bez problemu da o to zrobi- przy montowaniu okazało się , że cargo nie będzie - szafka za płytka. Gdybym to odrazu wiedziała to szuflady byłby szersze. Po 3 miesiącach użytkowania zawiasy nie wytrzymują , boję się co będzie za rok. Na szkło za płytą gazową czekałam ponad miesiąc . Ponad Miesiąc temu pan zamontował mi szafkę na lodówkę, zrobił to tak że cała kratka wentylacja jest zasłonięta ( umawialiśmy się zupełnie na coś innego) , zrobił po swojemu , jak jemu wygodnie. Miał przyjść poprawić i niestety słuch zaginął. Wstrzymywałam się z tą opinią , ale niestety NIE POLECAM TEJ FIRMY. Jest jeszcze wiele rzeczy ,które mi przeszkadzają i nie podobają się, ale to musiałabym za bardzo się rozpisywać.
Zdjęcia
Opinie
-
Aneta Siwek ★★☆☆☆
-
Bernadeta Bierońska ★★★★★
Bardzo solidne meble. Kupiliśmy kuchnie na wymiar i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy z całego serca.
-
M SW ★★★★★
Serdecznie polecam usługi projektowania. Pan projektant jest niezwykle pomocny, cierpliwy, wsłuchujący się w potrzeby klienta, dysponuje profesjonalną wiedzą. Przy tym jest kreatywny i podpowiada alternatywne rozwiązania. Proces projektowania mojej kuchni przebiegał w przemiłej atmosferze. Serdecznie dziękuję za wszelką pomoc :).
-
Michal88Rybnik ★☆☆☆☆
Tragedia!!! Meble tak tragicznie wykonane że aż na nie nie idzie patrzeć. W szczególności rzuca się w oczy źle wykrojona tapicerka.
-
Jowita S ★★★☆☆
Mieli bardzo dobre, solidne meble, można zrobić na indywidualne zamówienie. Mam stamtąd meble tapicerowane, niestety jakość ostatnio poleciała w dół, a cena w górę... Wersalka po 2 miesiącach użytkowania trzeszczy i skrzypi przy rozkładaniu, co się nasila. Jak tak dalej pójdzie szybko będzie do wymiany... Miałam do nich zaufanie, ale to był mój ostatni zakup.
-
KRZYSZTOF PODKOWIK ★★★★★
Super właściciele duży wybór katalogowy właśnie czekam na dowóz tapczany no i ceny ok polecam
-
Alicja ★★★★☆
Meble super jakościowo, minusem jest dostawa na którą trzeba czekać dłużej niż podany termin.
-
ryuAlek ★★★★☆
Meble porządne i doradzą. Jednak na dwa zakupy, dwa razy czekałam dłużej niż mi mówiono a informacji nie było.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Meblomex S.C. Janusz i Elżbieta Mazur?
Meblomex S.C. Janusz i Elżbieta Mazur znajduje się przy Bankowa 4A, 44-240 Żory, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Meblomex S.C. Janusz i Elżbieta Mazur?
Można skontaktować się z Meblomex S.C. Janusz i Elżbieta Mazur pod numerem +48 324 346 137
Jak można dotrzeć do Meblomex S.C. Janusz i Elżbieta Mazur?
Do Meblomex S.C. Janusz i Elżbieta Mazur można dotrzeć, korzystając z poniższego linku