Opinie

  1. Anna Maria Saj ★★★★★

    Najlepsze miejsce dla Pacjenta ever. Prowadziłam u Pani Dr Baszak-Radomanskiej moje wszystkie ciąże i zawsze czułam się zaopiekowana, potraktowana z ogromnym profesjonalizmem. Polecam z całego serca ❤️

  2. Zabijakaa Zuu ★☆☆☆☆

    Nie polecam umawiasz się przez internet na usg tylko za 200 zł a wychodzisz płacąc 800 i to bez paragonu żadnego . Bani Ewa Baszak proponuje badania i nie informuje o kwocie . Nie wiedziałam że za siadanie na krzesło liczy się już jako konsultacja za którą trzeba płacić . Do tego giną badania nie polecam !

  3. Nelya I. ★★★★★

    Pani doktor Baszak-Radomańska prowadziła moją ciążę. Opieka kompleksowa, na bardzo wysokim poziomie. Personel życzliwy i przyjemny. Polecam z całego serca.

  1. marta Nieckuls ★☆☆☆☆

    Nie polecam, błędnie postawiona diagnoza bezpodstawnie . Pani Ewa Baszak Radomanska wyjątkowo opryskliwa kobieta, która nie kieruje się dobrem pacjenta a własnym.

  2. Alex ★☆☆☆☆

    Bardzo nie polecam tego gabinetu. Wizyta koszmar, zero prywatności fotel nawet nie zasunięty kotarą od drugiej części pomieszczenia w którym siedziała druga kobieta (pracownica). Na fotelu oglądana byłam przez lekarke i tą drugą, które komentowały między sobą to co widzę - ogromnie nieprzyjemna sytuacja. na dodatek po opowiedzeniu o moim problemie i kompleksach z tym związanych zostałam wyśmiana i zapewniona że muszę iść chyba do psychologa- poważnie! Wyszłam z ogromnym płaczem i nawet nie dostałam jakichkolwiek wyników badania. Najgorszy gabinet w jakim byłam szczególnie bardzo nieprzyjemna dr. Ewa Baszak-Radomańska. Zdecydowanie odradzam kobietom, które nie chcą poczuć się jak pośmiewisko z powodu swoich problemów.

  3. Aleksandra Mocna ★★★★★

    Korzystałam z pomocy specjalistów w Ośrodku Terpa kiedy byłam na tygodniowej terapii wulwodynii. Jestem bardzo zadowolona, że znalazłam dr Baszak i zdecydowałam sie na przyjazd. Otrzymałam tu ogromne wsparcie, zrozumienie i pomoc na którą bardzo liczyłam.

  1. Walkiria _ ★☆☆☆☆

    Chodziłam do Pana P. Malickiego ok 4 miesięcy. W ciągu tego czasu moja klatka piersiowa uległa strasznemu znieksztalceniu, dolne żebra zaczęły mocno wystawać a mostek opadł. Ból pleców nie mijał. Od pół roku jestem pod opieką innego specjalisty i powoli wracam do poprzedniego wyglądu i plecy też już nie bolą.

  2. Elzbieta K ★★★★★

    Pani doktor Magdalena Joanna Wójcik-Superczyńska zasłużenie ma tak dobre opinie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Terpa - Gabinety i Ośrodek?

Terpa - Gabinety i Ośrodek znajduje się przy Pogodna 34, 20-333 Lublin, Lubelskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Terpa - Gabinety i Ośrodek?

Można skontaktować się z Terpa - Gabinety i Ośrodek pod numerem +48 501 018 138

Jak można dotrzeć do Terpa - Gabinety i Ośrodek?

Do Terpa - Gabinety i Ośrodek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements